Komentari na vest
Deportivo se vratio! Kraj osmogodišnjeg košmara, može li Riazor ponovo da plaši elitu?
TheStefanK
pre oko 1 mesec
Zasluzeno, bice la liga jos zanimljvija sledece sezone
i
icapopara75
pre oko 1 mesec
Uvek sam voleo da gledam La Korunju , lepa igra , golova puno.
Baš mi je drago!
Brutal92
pre oko 1 mesec
Депортиво Ла Коруња идемооо
O
Ognjen161
pre oko 1 mesec
Kakva će primera da bude sledeće godine, konačno ponovo derbi Selta Deportivo, Santander posle ko zna koliko u najvišem rangu, još kad bi se Malaga umuvala kroz plej of pa da ponovo na La Rozaledu istrče najbolji...

Ivan Milicevic
pre oko 1 mesec
Kakav je to fudbal bio, djalminja doktor fudbala, navijao sam za tu ekipu godinama
cileloza1994@gmail.com
pre oko 1 mesec
Deportivo , Rasing..gde ceš lepše od togaa!!
rajko vidic
pre oko 1 mesec
I treba da se vrati Deportivo j3 klub sa traducijom

Meda74
pre oko 1 mesec
Drago mi je za povratak Deportiva u prvu ligu Španije,klub koji je nekad bio u vrhu Evropskog fudbala.

Aleksandar3006
pre oko 1 mesec
Bravo za Deportivo, baš mi je drago da su se vratili ali mi mnogo žao Saragose koja ode u treću ligu.
Elvis Fejzic
pre oko 1 mesec
Deportivo La Coruna zaslužuje da igra u Primeri. Klub sa bogatom istorijom i čuveni dueli sa Milanom i Monakom
m
mixica
pre oko 1 mesec
Mocni deportivo la korunja sledece sezone u ligi sampiona kao nekada
P
PartizanCelsiDeportivo
pre oko 1 mesec
Tako je bre, bar neke lepe vesti ove sezone u fudbalu za mene. Partizan i Čelsi su mi zagorčali koliko su god mogli sa očajnim sezonama ali ipak ću ovu sezonu gledati pozitivno jer se veliki Deportivo vratio tamo gde i pripada - među najjačima u španskom fudbalu.
Marko Mracajac
pre oko 1 mesec
Vraca se nostalgija u primeru konacno.
Gatsby82
pre oko 1 mesec
Konačno se vraćaju velika imena u Primeru. Nije da imam nešto protiv malih ekipa, neke su i jako simpatične, ali je mnogo lepše kad su tu velikani
P
Power on the north
pre oko 1 mesec
Svaka cast konacno jedan od najdrazih klubova!!!Nekada su Djalminja,Valeron,Juanfran,Molina,Makaj-Spanski picici mucili velikane po starom kontinentu!!!
B
Bojan G
pre oko 1 mesec
Veliki Deportivo!!!!
Ф
Фикус
pre oko 1 mesec
Ла Коруња ми је био најсимпатичнији клуб из Шпаније.
G
GostLazar
pre oko 1 mesec
Jos Malaga kroz Play off i to je to. Racing Santander, Deportivo i Malaga, slag na tortu
D
Darko M.
pre oko 1 mesec
Bravo Deportivo,tako se to radi
Sterlings Braunfels
pre oko 1 mesec
Kakva nostalgija u primeri vratili se Santander i La Coruna još Malaga kroz plej-of.
N
Nemanjasabac
pre oko 1 mesec
Ovakve vesti volim,da mali klubohi a tako veliki ponovo se pojave tamo gde im je mesto...
N
NR
pre oko 1 mesec
Osvojili su Spansku ligu, ne mogu biti mali klub.
M
MARS232
pre oko 1 mesec
opasno deportivo igra
D
Depor
pre oko 1 mesec
Super je povratak Deportiva, nadam se da će uspeti da opstanu u primeri. Ali, koliko je nisko pala i Zaragoza evo u treću ligu ide..
S
Srbija 91
pre oko 1 mesec
Bravo Deportivo,svaka cast!
D
Deportivista
pre oko 1 mesec
Sad će te videti kako se vozi..., i ovakav deportivo bi u primeri preziveo, čak i bez problema , sa euforijom i sponzorima i sigurno 5-6 ozbiljnih pojačanja sledeće sezone će biti u prvoj polovini tabele. Čestitke velikom klubu na povratku u elitu, nekada je u Srbiji postojala ozbiljna baza navijača deportiva i siguran sam da u srcima mnogi večeras slave. Forza depor u nove pobede i istorijska poglavlja pa da se opet pokori Španija.
b
bard
pre oko 1 mesec
opasno je da ti padne Deportivo
E
Eeeeee
pre oko 1 mesec
Bard Živadinović se možda sada osmehuje.
Sad će ponovo biti problem ako se u kvalifikacijama izvuče taj neki Deportivo :)
Matija Milutinovic
pre oko 1 mesec
Opet ko nekad ligu sampiona da ifeahu



.jpg.webp.webp)




