Komentari na vest

Deportivo se vratio! Kraj osmogodišnjeg košmara, može li Riazor ponovo da plaši elitu?

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Zasluzeno, bice la liga jos zanimljvija sledece sezone
i

icapopara75

pre oko 1 mesec

Uvek sam voleo da gledam La Korunju , lepa igra , golova puno. Baš mi je drago!

Brutal92

pre oko 1 mesec

Депортиво Ла Коруња идемооо
O

Ognjen161

pre oko 1 mesec

Kakva će primera da bude sledeće godine, konačno ponovo derbi Selta Deportivo, Santander posle ko zna koliko u najvišem rangu, još kad bi se Malaga umuvala kroz plej of pa da ponovo na La Rozaledu istrče najbolji...

Ivan Milicevic

pre oko 1 mesec

Kakav je to fudbal bio, djalminja doktor fudbala, navijao sam za tu ekipu godinama

cileloza1994@gmail.com

pre oko 1 mesec

Deportivo , Rasing..gde ceš lepše od togaa!!

rajko vidic

pre oko 1 mesec

I treba da se vrati Deportivo j3 klub sa traducijom

Meda74

pre oko 1 mesec

Drago mi je za povratak Deportiva u prvu ligu Španije,klub koji je nekad bio u vrhu Evropskog fudbala.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Bravo za Deportivo, baš mi je drago da su se vratili ali mi mnogo žao Saragose koja ode u treću ligu.

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Deportivo La Coruna zaslužuje da igra u Primeri. Klub sa bogatom istorijom i čuveni dueli sa Milanom i Monakom
m

mixica

pre oko 1 mesec

Mocni deportivo la korunja sledece sezone u ligi sampiona kao nekada
P

PartizanCelsiDeportivo

pre oko 1 mesec

Tako je bre, bar neke lepe vesti ove sezone u fudbalu za mene. Partizan i Čelsi su mi zagorčali koliko su god mogli sa očajnim sezonama ali ipak ću ovu sezonu gledati pozitivno jer se veliki Deportivo vratio tamo gde i pripada - među najjačima u španskom fudbalu.

Marko Mracajac

pre oko 1 mesec

Vraca se nostalgija u primeru konacno.

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Konačno se vraćaju velika imena u Primeru. Nije da imam nešto protiv malih ekipa, neke su i jako simpatične, ali je mnogo lepše kad su tu velikani
P

Power on the north

pre oko 1 mesec

Svaka cast konacno jedan od najdrazih klubova!!!Nekada su Djalminja,Valeron,Juanfran,Molina,Makaj-Spanski picici mucili velikane po starom kontinentu!!!
B

Bojan G

pre oko 1 mesec

Veliki Deportivo!!!!
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Ла Коруња ми је био најсимпатичнији клуб из Шпаније.
G

GostLazar

pre oko 1 mesec

Jos Malaga kroz Play off i to je to. Racing Santander, Deportivo i Malaga, slag na tortu
D

Darko M.

pre oko 1 mesec

Bravo Deportivo,tako se to radi

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Kakva nostalgija u primeri vratili se Santander i La Coruna još Malaga kroz plej-of.
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Ovakve vesti volim,da mali klubohi a tako veliki ponovo se pojave tamo gde im je mesto...
N

NR

pre oko 1 mesec

Osvojili su Spansku ligu, ne mogu biti mali klub.
M

MARS232

pre oko 1 mesec

opasno deportivo igra
D

Depor

pre oko 1 mesec

Super je povratak Deportiva, nadam se da će uspeti da opstanu u primeri. Ali, koliko je nisko pala i Zaragoza evo u treću ligu ide..
S

Srbija 91

pre oko 1 mesec

Bravo Deportivo,svaka cast!
D

Deportivista

pre oko 1 mesec

Sad će te videti kako se vozi..., i ovakav deportivo bi u primeri preziveo, čak i bez problema , sa euforijom i sponzorima i sigurno 5-6 ozbiljnih pojačanja sledeće sezone će biti u prvoj polovini tabele. Čestitke velikom klubu na povratku u elitu, nekada je u Srbiji postojala ozbiljna baza navijača deportiva i siguran sam da u srcima mnogi večeras slave. Forza depor u nove pobede i istorijska poglavlja pa da se opet pokori Španija.
b

bard

pre oko 1 mesec

opasno je da ti padne Deportivo
E

Eeeeee

pre oko 1 mesec

Bard Živadinović se možda sada osmehuje. Sad će ponovo biti problem ako se u kvalifikacijama izvuče taj neki Deportivo :)

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Opet ko nekad ligu sampiona da ifeahu