Komentari na vest
Del Pjero: Juventusu nedostaje identitet, Tudor nije bio prvi izbor za trenera
B
Brko
pre oko 4 sata
Trener je najvažnija karika. Ponekad i ako ekipa nema rezultate a vidljiva je dobra igra, onda se svi pomire da je potrebno još malo vremena. Međutim, kad nema igre, možeš čekat Godoa godinana
J
JVPS
pre oko 4 sata
Sta on kaze svi mi mozemo samo na to klimnuti glavom i pokloniti se najvecem igracu Juventusa u istoriji. Pitanje je samo da li je uprava imala boljih izbora tokom leta? Nisam pratio trziste pa ne mogu da tvrdim, ali ako je postojala bolja opcija ova situacija ide na dusu uprave. Ekipa se gradi od trenera i ova prica da tim nije dovoljno kvalitetan ne pije vodu.
P
Plavi10
pre oko 5 sati
Desetine promašeni transfera, jedan od naj veci Vlahovicev, 200mil ce koštati Juve a nista nije pokazao da vrijedi tih novaca. Samo za njega se moglo dovesti 5 dobrih igrača. Tako da treneri tu nisu ništa krivi nego uprava koja dovodi te igrace. Ono sto jeManchester Unt u Engleskoj to je Juve u Italiji.

Oldboy
pre oko 6 sati
Peti tekst, and counting..... Šta bi tek bilo da su pobedili ili bar dali gol
R
Roberto Baggio99
pre oko 5 sati
Bravo 🤣🤣🤣🤣
I
Ivan Zamorano 1+8
pre oko 4 sata
Peti, i nijednom nema redmija /tudora da pljuju prvoplasirane sa max učinkom. Čudno.

Pjanić sa tri žutaa
pre oko 3 sata
Sad ce Bondjorno Italija pa malo i tu...