Komentari na vest

Dejo Savićević oštro po Milanu: Leao mora da bude prodat, Alegri najmanji krivac

N

Nikola27A

pre 2 dana

genije mnogo mudruje, ali možda je ovog puta u pravu
P

Pazite sad ovo

pre 2 dana

Ponašanje. Kada Španski novinari traže mišljenje od Mijatovića pljuvačina po Mijatoviću. Međutim sad sve ok. Dejo je genije u redu je da ga pitaju i ti štosovi.

kiboooo

pre 2 dana

Samo ostro Dejo majstore

Dejan P.

pre 2 dana

Dejo genijeeeee

jovan1111

pre 2 dana

Bravo Dejo..svaka ti je ko Njegoseva

Petar Lukić

pre 2 dana

Izjava sasvim korektna i na mestu
L

Leao

pre 2 dana

Prestao sam da citam u petu sekundu. Cuj nije trener? Pokusavas da nam kazes da Roma, Komo imaju bolji tim. Mogo bi lagano i u politiku kakav si demagog
P

Pep

pre 2 dana

E nemoj ti o fudbalu kad si nam bio selektor razbili su nas Finska i Azerbejdžan a kad je tvoj drug Piksi bio selektor razbila nas Albanija
B

Bog kocke

pre 2 dana

Fabijo ajde skokni prije tekme do lože da ti reknem dvije....Si Silvio....Fabijoooo oću da se smijem ...da se radujem ka malo dijete...GENIJE MORA DA IGRA KAPISCO FABIJO ....aj sad ispeglaj te bore i ubači mi Deja i nista mu nezbori samo reci ostalima da mu DODO dodavaju fudbal
s

stićgo

pre 2 dana

Baš tako, da pokojni Silvio nije bio takav, taj idiot bi Deju upropastio karijeru u Milanu kao i Rambu Petkoviću što je uradio u Realu. Sivonja!
S

Stanazivko

pre 2 dana

Ko ce im igrati dejo ako prodaju

Nikola Malešić

pre 2 dana

Dejo je legenda
A

Alex Wolf

pre 2 dana

Ovaj zeznuo Mijatovica
F

Flaki

pre 2 dana

Svakako da jeste, Dejo je bio bolji igrač od Mijata.

Miloš (Мишке)

pre 2 dana

svasta mora da se menja u Milanu i generalno italijanskom fudbalu, ovako je smao pitanje kada ce da budu sedma osma liga po kvalitetu.
N

Natalii29

pre 2 dana

da li je to najveci problem ili
B

Blaki

pre 2 dana

Dejo zvani Genije.

Kristina Janjic

pre 2 dana

sta ovi svi znaju sta se desava svuda..
F

Fanste933

pre 3 dana

pitanje je, ali mislim da su svu krivci tu

KAYA

pre 3 dana

Deja strucnjak, svaka cast

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 3 dana

Ко још пита овакве људе за мишљење???
F

FGH

pre 3 dana

Jesi li ti retardiran?
v

vladano79

pre 2 dana

Izvini Maradona, nismo te prepoznali
D

Dejan23

pre 3 dana

Dejo Savicevic..... smesno
B

Baća Espino

pre 3 dana

Ne pitaće Sašu Ilića, a ne maestra koji sam dobio Barsu u finalu lš u dresu Milana. 🤦‍♂️
S

Stojankamasina

pre 3 dana

bolje Dejo ti da cutis.
b

bojana23

pre 3 dana

ajde Dejo bez nepotrebnih komentara
C

Ceba23

pre 3 dana

sta ovi svi znaju sta se desava svuda

Vladimir Jovanovic

pre 3 dana

Dejo veliki stručnjak nema šale
B

Bacoglavac

pre 3 dana

Леаа су требали да продају још пре две године, он је очајан већ неко време и не прави разлику у спором Калчу. Кад примени лигу, видеће се колико је заправо лош
K

KBK

pre 3 dana

Ne kaze se Leoa (svasta), a ni Leaoa nego Leaa. Milan je bio potkradan citave sezone (ovo naglasavam jer plasman u LS nikada ne bi ni bio doveden u pitanje da nije bilo toga), a na kraju smo pali ispod cetvrtog mesta i zbog iskonskog zla zvanog s(l)atan ibrahimovic aka iz_nogoud.

Lalatov_Prsluk

pre 3 dana

ovaj ko zema njegov, sve znaju šta se dešava u Milanu tj Madridu :D
B

Boldrick

pre 3 dana

Leao im je najbolji igrac,oterati Ibru lik nema pojma.

Zivot je igra

pre 3 dana

Dejo pokri se i cuti