Komentari na vest

Dejan Kelhar: U Sloveniji ne poštujemo bivše igrače! Zvezda ima te manire

marija.olivera

pre oko 1 mesec

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Branislav Jovanovic

pre oko 2 meseca

A dobro, svi znamo da smo veliki
M

Mire.111

pre oko 2 meseca

Timi Maks Elšnik, pravi desni bek!

aleksandra ristic

pre oko 2 meseca

To je lepo cuti
Р

Радамел

pre oko 2 meseca

Нисам знао да и Словенци воле "преко везе"
S

Slavica72.

pre oko 2 meseca

Bravo, svaka cast!
A

Aticca

pre oko 2 meseca

Cigani gospoda,to je sve nooormalnooo❤️💯🔴⚪️

anta05

pre oko 2 meseca

svaka cassttt idemooo
P

Pakal II

pre oko 2 meseca

Kelhar je bio korektan ali mnogo bolji je bio Nejc Pečnik! ⚽
b

boca2343

pre oko 2 meseca

svaka cast idemooo

ivanara

pre oko 2 meseca

Bravoo,svaka čast.
M

Mirko12345

pre oko 2 meseca

sve pohvale, bravo

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Svaka čast,bravoo

Noki71

pre oko 2 meseca

Kulturan čovek,dobar igrac,nešto normalno i lepo pročitaš,dobiješ pozitivnu energiju.

Stefan Pavlovic

pre oko 2 meseca

bravo, svaka cast!!!

Mr 007

pre oko 2 meseca

🤩Bravo,tako to radi evropski i svetski prvak. Pecnik i Kelhar su nas vodili do prekida visegodisnje prevare,bilo je par klubova grobarski orjentisano. Sad postoji jedan za Zvezdu,ali smo objektivno najbolji,a tada smo u blatu igrali neka gostovanja,sto nije bio slucaj za najveceg konkurenta. Takodje je Maks ostavio sjajan utisak. Drkusic je bio dobar,ali mi je iskreno zao sto ga nismo otkupili,jer mislim da je mogao biti najbolji stoper u klubu i biti tu par godina,pa da se dobro proda. Veoma je vazno spomenuti i predvodnika do istorijske titule,velikog Slavise Stojanovica,koji je takodje Slovenac. Objektivno bi morali dovesti novog Slovenca,mozemo Slavisu pitati za sugestiju, iz prve ruke.
N

Nikola1992a

pre oko 2 meseca

Jednom recju gospodin

Danka Sljivancanin

pre oko 2 meseca

bravo svaka cast

AkiAkicaa99

pre oko 2 meseca

Ocekivano, svaka cast!

Aleksandar Rajkovic

pre oko 2 meseca

To je dokaz da Zvezda vodi racuna i o bivsim i sadasnjim igracima
n

naravno

pre oko 2 meseca

tvoje ugoscavanje placa drzava tj mi kao i karte... a celju ne.

Kris Tina

pre oko 2 meseca

Lepo receno, svaka cast
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Bravo, svaka cast!

Ivica Doya Gašić

pre oko 2 meseca

Zvezda je veliki evropski klub sa bogatom tradicijom, slavnom prošlošću i lepom budućnošću! Sve je to normalno naš slovenački brate!
m

mladi23

pre oko 2 meseca

Gospodin Nejs,svaka cast na svemu izrecenom..
K

KojMoj

pre oko 2 meseca

Dejan Kelhar !!
b

bobisa69

pre oko 2 meseca

svaka cast!!!!!!!!
G

GISKA 88

pre oko 2 meseca

Red je da napisete ,pokojni Marko Elzner...malo kulture ,nije na odmet.

Mmrvic

pre oko 2 meseca

Svaka cast da neko ovako komentarise

Ranijeri

pre oko 2 meseca

To je dokaz da Zvezda vodi racuna i o bivsim i sadasnjim igracima

RajonRondo

pre oko 2 meseca

Te godine mnogo su doneli on I pecnik,tako da kad se to uzme u analizu kao I raniji primeri,prosto se dolazi do pitanja kada cemo dovesti nekog iz Slovenije pored Timija da nastavi tu dobru praksu. Kao da se ne moze pogresiti 👍pozdrav
G

Galiot

pre oko 2 meseca

Najveći klub na ovim prostorima a i šire! Drago mi je što ovako nešto čujem,pogotovo od ljudi iz druge zemlje,nekako to postaje još snažnije i jače kada priča stranac!!!
N

Ne druze

pre oko 2 meseca

To je oduvek bio naš kompleks, koji su stranci i Zapad često koristili da nam usade osećaj niže vrednosti. Kao da nam neko sa strane treba da bismo znali ko smo i šta smo – a ne treba. Naše reči i naše vrednosti ne bi smele da budu manje vredne samo zato što dolaze od nas. Taj osećaj inferiornosti se sistematski koristio da se naš narod potceni, da mu se oduzme ponos i oslabi nacionalni identitet. Često se dešava da, ako stranac kaže nešto loše, ljudi to odmah prihvate kao istinu, bez preispitivanja. To je problem koji dolazi iz nesigurnosti i nedostatka samopouzdanja kao društva. Zato je važno da razvijamo svest o sopstvenoj vrednosti, da poštujemo sebe, svoju kulturu i identitet, ali i da razmišljamo kritički – bez slepog prihvatanja tuđeg mišljenja, bilo da dolazi spolja ili iznutra.
m

munjadj.

pre oko 2 meseca

Zvezda je ipak zvezda