Komentari na vest

Cvetković pogodio sa centra protiv Engleza! (VIDEO)

p

pitanje jedno

pre oko 1 mesec

Gde mozemo da vidimo naš drugi gol?
S

Saguenay

pre oko 1 mesec

Koje dve golcine. Bravo klinci!
S

SRBIJAFAN

pre oko 1 mesec

cestitke,bravo za rezultat mala osveta za onaj debakl pod 9-1 i neka natave dalje sa uspehom.
B

Baggio

pre oko 1 mesec

Majstorčina.
B

Barajevac

pre oko 1 mesec

Svaka cast momci, tako se igra za svoju zemlju. Izadjes, das sve od sebe, pa i ako izgubis nema veze, makar si se potrudio, ima si volju i zelju da pokazes ko si, da pokazes zube. I svaka cast za pobedu i onaj gol u stilu vrhunskih napadaca, bravo i veliko hvala sto nas predstavljate. Bravo za trud, bravo za zalaganje! Samo tako nastavite, doci ce ljudi da vas gledaju, nece biti kao sa seniorima, samo ako ovako nastavite. P.S. jao kad se setim kad je Paunovic sa momcima osvojio titulu na Novom Zelandu, plakao sam od srece, vikao/urlao u stanu, toliko sam bio ponosan na nase momke, na nasu zemlju, grb, sto imamo ponos, sto smo ratnici na terenu, sto su momci dali i vise od 100%! Velike cestitke za Paunovica, bravo legendo! Verujem da ce napraviti nesto i u seniorskoj reprezentaciji, nece rezultati doci preko noci ali treba mu dati mandat od 4-5 godina, pa da vidimo gde smo.
B

Batiz65

pre oko 1 mesec

Zemljace ne igraju da bi se borili za srbiju nego igraju da zarade sto vise para i da menjaju ribe i kola svaki dan..
2

23

pre oko 1 mesec

Bogdan Kostic krilo za reprezentaciju, odigrao 10 puta bolje od Zecevica iz Arsenala, decko brz, eksplozivan, dribling, sut... stvarno ozbiljan potencijal. Ovom timu jos fale Kostov i Bacanin koji su 2 najkvalitetnija vezna u toj generaciji uz Maksimovica, Milosavljevica, Novicica... ozbiljna generacija, stoperski tandem Simic Milosavljevic je igrao zajedno vec 20puta u karijeri
L

Lafont

pre oko 1 mesec

B. Kosrić u Superligi ne pravi razliku, šta više kad god je igrao bio je jedan od lošijih igrača na terenu u poslednje vreme kad je počinjao utakmice. Imamo dvocifren broj krila koji bi trebali pre njega, samo Ranđelović i Kuljanin iz Superlige si daleko bolji, a kamoli neki drugi koji imaju odlične sezone: Bilbija, Ćirković, Gavrić, Maleš...
s

saha k

pre oko 1 mesec

petric neimar, trazio da bude selektor, da mirkovic bude selektor i da mijatovic dodje u partizan. i to mu je usliseno. zna se i ko je to uslisio.
G

Gostivar

pre oko 1 mesec

Menjam sve trijumfe orlica, kadeta i pionira... za jednu pobedu seniora.
z

zlatkoninkovic

pre oko 1 mesec

Ušao je 2m na protivničku i u trenutku šuta lopta je bila izvan polukruga. Neregularan gol. Trebalo je poništiti i dosuditi penal za bele. 😀
c

cakabx

pre oko 1 mesec

Nekad je bolje ne komentarisati nista.
9

999

pre oko 1 mesec

Da mi je neko rekao da ce neki nas igrac ovako pretrcati Engleze, u bilo kojoj kategoriji, rekao bih da je lud. Svaka cast i njemu i ostalim momcima, odlican rezultat.
R

Radivoje vcgf

pre oko 1 mesec

Bravo momci!!! Cvetkovic,Kostic,Avdic …nedostaje Kostov,Bacanin!!!! Svaka cast!!!
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Sva sreca pa smo mogli videti u direktmom prenosu...a da, nije ga bilo.
Р

Реално

pre oko 1 mesec

Где ћеш пренос из ове ву....бине, види стадион на шта личи
M

Mujagic

pre oko 1 mesec

Svaka cast za momke, vracaju veru u nas fudbal! Ne treba ih samo odmah uzduzati i preterivati, ovo je samo jedan podsticaj za dalji jak rad pa da dobijemo od njih i ponekog A reprezentativca
G

Gost6278

pre oko 1 mesec

Dok su mladi sve je to super ali cim postanu seniori protiv Moldavije je tesko
B

Bravo

pre oko 1 mesec

deco naša .........
F

Fpl

pre oko 1 mesec

Ovakvu ekipu nismo imali jos od Baneta i Kolarova! Kakvi golovi, al je brz Kostic a Cvetko je majstor! Fali samo Kostov realno, pola ovih vec sad za A tim! Ali nama igraju ove “mustikle” koji ne znaju gde prosto biju!
D

De

pre oko 1 mesec

Pretera ga sad brt mili
N

NemanjaNed

pre oko 1 mesec

šta ga pretera, pa seniori su primili petardu kući od Engleza, a ovi dečaci su imali 9-4 u okvir!? pogledaj samo ko igra u A timu, grejači klupe u ligama van 5ce, i šta da očekuješ od njih?
T

Trener

pre oko 1 mesec

Kostov realno nema mesto tamo. Kako njega ispred Cvetkovica? ili ispred Maksimovica?
D

De

pre oko 1 mesec

Mislio sam da preterujes sa hvaljenjem, pusti da nesto ostvare, jer takav smo narod da, nedaj Boze izgubimo od Portugala, sve najgore ce biti
A

Ammmmam

pre oko 1 mesec

Nikad nisam video Bogdana Kostića ovako brzog, kao da je na skuteru prošao pored cele odbrane!
r

rea

pre oko 1 mesec

Da je kod Terzića, već bi se "utrkivali" Siti i PSŽ oko njega, a ovako nema potrebe da se piše o njemu.
X

X

pre oko 1 mesec

Cvetkovićeva golčina i oduzeta lopta i trk Kostića, kao Nani u Junajtedu.
D

Džukela klasična

pre oko 1 mesec

Gol kroz uši. Bravo dečko!!!
T

Truj

pre oko 1 mesec

Nice
Ј

Јок

pre oko 1 mesec

Није Ница, Енглеска - Србија