Cvajta: HSV uspeo da izgubi posle 2:0, užasan kiks Ulrajha, het-trik Kilenvetera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.11.20. | 16:30

Nekadašnji šampion Evrope prepustio prvo mesto...

Veliki kriza trese Hamburger. Posle sjajnog ulaska u sezonu i serije dobrih rezultata, te suverenog prvog mesta, prošle nedelje četa Danijela Tijuna prvu put je poražena. Pre tog poraza krizu su najavila dva remija, a evo danas novi neuspeh i to kuće - 2:3. I to posle velikih 2:0?! Time je period bez pobede produžen na više od mesec dana.

Bolji od HSV-a bio je Hajdenhajm koji igra daleko slabije nego prošle sezone, ali u svojim redovima ima veoma raspoloženog centarfora Kristijana Kilenvetera. Ovaj momak stigao je iz Kajzerslauterna u Hajdenhajm da odmeni Tima Klajdinsta, koji je otišao u Gent, a već u uvodnoj fazi prvenstva pokazalo se da je 750.000 evra uloženih u njega pun pogodak.

Kilenveter postigao je danas sva tri gola za Hajdenhajm!

Nekadašnji šampion Evrope vodio je golovima Sonija Kitela i Tonija Lajstnera. Pomenuti Kilenveter smanji je na 1:2 u 27. minutu, na 2:2 poravnao u 44, a u 90. minutu iskoristio kardinalnu grešku golmana HSV-a Svena Ulrajha, ukrao mu loptu i doneo veliki preokret domaćinu - 3:2.