Cvajta: Bohum dobio, Pantović namestio

Vreme čitanja: 2min | ned. 25.10.20. | 15:42

Sjajne izmene Tomasa Rajsa

Hamburger ove sezone dominira u nemačkoj Cvajti, pokazao je to i juče, dok će se za drugo i treće mesto, sva je prilika, ravnopravno boriti nekoliko klubova. Jedan od njih mogao bi da bude i Bohum.

Momci Tomasa Rajsa loše su ušli u sezonu, ali evo poslednje današnje prve pobede na svom terenu prišli su na samo dva boda drugoplasiranom Holštajn Kilu. Bohum je dugo lomio otpor nezgodnog Auea i konačno ga slomio u 74. minutu pogotkom rezerviste Roberta Žulja. Asistenciju je upisao naš Miloš Pantović...

Konačan rezultat postavio je još jedan rezervista, Silver Ganvula iz Konga. Igrao se 82. minut.

Kako je dobre izmene napravio Rajs govori podatak da je drugi pogodak namestio takođe momak što je ušao sa klupe - Dani Blum.

Valja još podvući da su gosti od 29. minuta igrali s čovekom manje zbog isključenja Ricuta.

Osnabrik je do ovog kola bio jedini neporaženi tim uz lidera iz Hamburga i to će ostati. Ekipa Marka Grotea odigrala je 1:1 u Hajdenhajmu zahvaljujući golu mladog Etjena Amenjida u 61. minutu.

Istim rezultatom završen je i susret Sandhauzen - Paderborn.