Komentari na vest
Čuka u jurišu, još 500.000 stiže od Vojina Serafimovića
.
.....
pre 2 meseca
Iako fudbalski klub ne bi trebalo da postoji samo radi prodaja fudbalera, rad Čukaričkog zaista zaslužuje pohvale. Prošlo leto je klub zaradio od prodaja 6.3 miliona, a domaćeg talente poput Bačanina i Cvetkovića, koji sh reprezentativni kalibar, su prodali u sredini gde mogu da napreduju i razvijaju se na pravi način.
Nadolazi novo leto, doveli su na vreme dobrog trenera, a prodajama Serafimovića i Matijaševića, koji su takođe prodati u dobre sredine, klub je zaradio 4.5 miliona, a ostali su još i Kaličanin,Tedić i Miladinović za prodaju, gde postoje šanse da dobace do skoro 10 miliona na ovo leto. Svaka čast za posao, 2 godišnja budžeta zatvorena, te znači da će se dorađivati i stadion. A nadolaze sledeći igrači za promociju,
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
mora se živeti od prodaje igrača kad ne može od plasmana u ligu šampiona ili TV prenosa
H
Haris101
pre 2 meseca
Od njega hoce sigurnooo
S
Staniša Žugić
pre 2 meseca
Srpska liga Beograd mora da se transformise u posebnu razvojnu ligu
D
Darko M.
pre 2 meseca
Nije losa cifra
K
Kung8989
pre 2 meseca
Čukarički dobro prolazi sa transferima

Djordje Kuzmanovic
pre 2 meseca
odličan posao za čuku bravo čuka navijam za vas srcem svim čukale
mladen misic
pre 2 meseca
Najbolje sve nek prodaju
D
Doradora12
pre 2 meseca
Lepo su inkasirali taman da se pojacaju za narednu sezonu
Sasa Milosevic
pre 2 meseca
Dobra cifra za Cukaricki, nije malo 500000
I
Ivana10
pre 2 meseca
Lepa cifra za Cukaricki svaka cast
Tanjatanja187
pre 2 meseca
Premalo za ovakvog igrača..
Ricma125
pre 2 meseca
jel ima on minute u famalicao u nekom b timu ili omladincima
Идемо даље
pre 2 meseca
Čuka radi dobar posao.
risticmarija275@gmail.com
pre 2 meseca
Bas malo za mladog i perspektivnog igraca.
C
Centurion
pre 2 meseca
Srpska liga Beograd mora da se transformise u posebnu razvojnu ligu.
U toj ligi, igrali bi klubovi akademije, gde bi nalazili, obucavali, prodavali mlade igrace i uzimali procente od buducih prodaja.
Ali ne bi bilo napretka u neki visi rang.
Tako bi se zaustavili klubovi bez navijaca, infrastrukture i ambicija, jer ovo sto Cukaricki radi je klasicna akademija bez rezultatskog imperativa.
Nemaju volju za islorak, nemaju pritisak, nemaju ni zavrsen stadion.
Oni su jos i dobri naspram Imt-a i slicnih.
Samo Zvezda, Partizan, Ofk i Zemun trebaju pro licence, svi ostali u razvojnu ligu.
T
Teodora284
pre 2 meseca
U nasem fudbalu je najbitnije koliko para stize nista vise od toga
Miki Milikic
pre 2 meseca
vec dugo se vidi da ljudi umeju da posluju u fudbalu bez dinara icije pomoci, svaka cast
А
Асдфгх
pre 2 meseca
Јуриш је кад доводиш играче, ово је распродаја
B
Bojan Gvozdic
pre 2 meseca
Nih bi ja zakonski izbacio u Srpsku ligu BG.oni rade,nih 3-4 čoveka za svoj džep i za Galeta Obradovića,gazdu kluba,koji živi u Nemačkoj i nesme ili neće da dolazi u Srbiju...
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 2 meseca
Раде за свој џеп јер ваде из свог џепа, без помоћи државе.
klackalica535
pre 2 meseca
Transver tanak moglo je to malo jace da se naplati
M
Makseodavde
pre 2 meseca
Mlade igrace treba prodavati u slabije klubove. Stjepanovic igra konstantno u Moreirenseu odmah nakon odlaska iz Partizana.
JOVICASA
pre 2 meseca
Dobar igrac, steta za njega bas
Salleee
pre 2 meseca
Džabe sve kada su luzerski klub. Da je stanje u našem fudbalu normalno, čuka ili tsc bi imali ambicije da osvoje prvenstvo a ne da se zadovoljavaju sa 3 4 mestom i transferima klinaca.
Z
Zarinjo11
pre 2 meseca
Nisam cula za ovog igraca
Dalibor Maric
pre 2 meseca
Ala se obrće lova, samo da nije malo za ovakvog igrača?
Ovaj će za godinu dve vrediti bar 5 miliona
Р
Рака
pre 2 meseca
Због чега ће вредети?
А да ли би неки можда вредели 10.000.000 да су добили простор или да их је неко ко зна шта треба тренирао и водио. Ово је лудило шта се пише и шта се продаје
Милош Гроздановић
pre 2 meseca
Premalo za ovakvog igrača..
j
just
pre 2 meseca
da ga nisu sklonili,
uzeli bi bar jos 3
Otac Makarije
pre 2 meseca
Auu tako dobrog igraca za tako male pare.los potez čuke





.jpg.webp.webp)


