Komentari na vest

Četiri dana posle finala kupa direktan okršaj filijala Vojvodine i Zvezde za opstanak

P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Dvojka lagana dolazi
a

avax88

pre oko 1 mesec

Zanimljivi okršaji. Neka bolji pobede, srećno svima.

Djordje Jovanovic

pre oko 1 mesec

Mozda i bude 2igg
M

Marko2333

pre oko 1 mesec

slobodno 2 da se igraaaa
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

kao dozvolice se da Graficar ispadne ?? haha ma da , pa to je jos jedna tvorzina tezgica za prodaju bajate ribe
H

Hmmmm

pre oko 1 mesec

Ustvari bajat si ti. Graficar igra lep fudbal, ima dobre igrace. Ne Bog zna sta, ali kvalitetom i pristupom svakako zasluzuju ovu ligu.
B

Babino unuce

pre oko 1 mesec

Posto si ti veliki strucnjak objasni nam protiv koga je Graficar imao pomoc sudija i koju utakmicu je zatvorio.Izbacili su iz kupa Tsc,Radnicki,Macvu i na misice izgubili od Vojvodine
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

2 ko kuća slobodno igrajte

Naughty Worm

pre oko 1 mesec

Ovi jz dubočice leskovacke nikako da se saberu,a dobili macionalni stadion

Pedja19

pre oko 1 mesec

Šteta zbog ovog FAPa.

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Биће занимљиво сигурно
S

Sale22

pre oko 1 mesec

al zemun je prvak