Komentari na vest
Čelsi, Totenhem ili Junajted? Nema četvrte opcije za Senesija
G
Gost1983
pre 2 meseca
Pa ako zeli igrati po par minuta izabrat ce CHE ili mozda zeli opet igrati za opstanak/championship izabrat ce TOT. Medjutim velika je vjerovatnoca da ce de Ligt napusiti United zbog problema sa ledjima i zbog kojih nije mogao ostati u Bayernu i Juventusu. Zato ako zeli vecu minutazu dobrodosao.
S
Silba026
pre 2 meseca
Ma Tottenham
Ayahuasca
pre 2 meseca
Ako je malo tri opcije. Nacicemo mi cetvrtu
Ivan Zivkov
pre 2 meseca
Iskreno najbolji klub mozda da izabere je Celsi!
Aleksandra Martać
pre 2 meseca
Ovo je velika prodaja može se reći
Miki Milikic
pre 2 meseca
u mancester junajted da zameni mekgvajera
nikoladj789
pre 2 meseca
Totenhem ispada
znalacfudbala
pre 2 meseca
radnicki 1923
S
Sunce555
pre 2 meseca
Bilo bi sramota i velika zal da se Totenhem plasira u drugu ligu
Z
Zekaa98
pre 2 meseca
Cuj senesi,ovog niko i ne zna ko je
Marko Mracajac
pre 2 meseca
Totenhemu vise ni Bog ne pomaze...
S
Senesi
pre 2 meseca
Bas ga danas gledam protiv arsenala i razmisljam ovo im je sledeca velika prodaja
N
Nikki CFC
pre 2 meseca
Neka vrate i Luiza, samo da više ne gledam Tosina i Badijašila.
DragoBlazic
pre 2 meseca
Chelsea mu je realno najveci izbor!!


.jpg.webp)





