Komentari na vest
Čelsi nasamario Inter: Palestra u Londonu po formuli 57.000.000 + 3.000.000 evra
gajo krusica
pre 11 minuta
Steta za Inter, a najvise za Palestru. Decko je tako mlad, a vec ce sebi upropastiti karijeru, pored Jamesa i Gusta ima da igra svaku trecu, FA cup, LS ce gledati na TV. Ali ocigledno je resio da uzme lovu na brzaka i batali fudbal za ozbiljno posle par godina, njegovo pravo. Inter jednostavno nije takav klub, da plati za nedokazanog igraca, koji u Atalanti nije mogao da se izbori, 60miliona i plata 5mil, hahahaha, pa ovi Englezi su bolesni. Ovo ce mnogo vise fudbalski kostati Palestru nego Inter, ali jednostavno klinci su danas takvi, brza lova i brzi kraj.
R
Rezzapereca
pre 35 minuta
25 milki i dzepu i miran je, ako je dobar izborice se, pogotovo sto ne Dzejms stalno povrdjen
Ciba1985
pre oko 1 sat
Upravo je upropastio karijeru sebi. Skolski primer. Umesto da ode u veci klub, gde ce biti starter, okruzen zemljacima, igracima iz reprezentacije, ne menja zemlju jezik on bira manji klub koji ne igra evropu, koji je nestabilan do 101 i nazad u zadnje 3 godine, ide da igra na poziciji gde igra kapiten, dete kluba i jedan od najboljih igraca... Zbog nekoliko mil ili mozda ga je klub ubedio i agenti? On nije maloletan, nije dete. Ali dobro, videce i sam. Udarac za Inter definitovno jer ne znam da li imaju spremnu zamenu, verovatno imaju. Moze da bude i sansa, vise novca ostaje da se ponudi za Nika Paza... Previse odugovlaci Marota u zadnje nekoliko godine u pregovorima. Ok je kad mediji ne znaju, ali opet bolje dati neki mil vise za dobrog igraca nego da ga drugi klub "otme"..
J
Juve 1982
pre oko 1 sat
Prokleti novac. Nisi prije mogao natjerati Italijana da igra za 10 puta veće pare negdje u inostaranstvu! Nadam se da će ovom momku svaki EUR dobijen u Londonu zastajati u grlu k'o riblja kost. Mogao je biti 15 godina gospodin u Interu.

RealNo1
pre oko 2 sata
Насамарио? Дати 2-3 пута већу плату није насамарио, него бацање новца.
C
Ceba23
pre oko 2 sata
Realno mnogo para za njega ali sve moze da se promeni
S
Stribor
pre oko 2 sata
Tesko da je "nasamario" prava rijec. Ali posteno gledajuci, i u Inter bi dosao za pare, pa kad je tako...ovo je realnost za Italiju, jer tim koji ispada u drugu ligu u Engleskoj zaradi vise para od sampiona Italije. Sto se Palestre tice, decko je ekstra talenat, moje misljenje je da je u Interu imao izvjesniju sansu da se pravilno razvija (stabilnost kluba, igranje u LS, strpljenje, sistem igre koji mu odgovara, igranje u poznatoj ligi). Ne kazem da u PL nece ostvariti isto ili vise, ali mi djeluje vise rizicno. Sto se Intera tice, ovo je veliki udarac, jos jedan veliki plan koji se nije ostvario u zadnjim godinama, ali sve se preguralo i titule su se osvajale, pa ce i ovo. Ali ekipa zaostaje za bigatima sve vise i vise. Cinjenica je da najbolji iz Italije odlaze, da je kvalitet lige sve gori. Ja sam matori zaljubljenik u Calcio, da sam klinac, cisto sumnjam da bih pratio sta se tamo desava
T
Tako
pre oko 2 sata
Tako je ! Kako su se lozili, te navija za Inter, te sigurno dolazi, te ovo, te ono. Sada znate kako je to kada vam otimaju dgovorene igrace.
J
Jakov23
pre oko 2 sata
realno gledano decko dosao zbog para
S
Secondigliano
pre oko 2 sata
ispao je mali tezak slepac kao i atalanta, tako su se ciganisali oko lukmana sad oko ovog malog, celziju je on bespotreban a u interu bi igrao standardno plus zna ligu nema adaptacije, ovamo ce da igra po 10 min ili biti u rotaciji uvek, eto njega ubrzo u seriji a za godinu dve kad propadne kao i vecina u engleskoj.
Z
Zzz19
pre oko 1 sat
Sto je Atalanta ispala losa? To sto je Atalanta postala stabilna finansijski da moze da pregovara je za svaku pohvalu. Dosta je bilo da veliki klubovi pljackaju manje zbog losih finansija. Atalanta je primer ne samo u Italiji nego i za nas u Srbiji kako klub treba poslovati
I
Inter Milan
pre oko 2 sata
Klinac je talentovan, ali ti druze ne vrijedis 60 miliona nikako, niti si bitan toliko da ti Inter da platu kao sto imaju Dimarko, Bastoni i ostali. U Interu bi bio zagarantovani startni desni bek, igrao Ligu Sampiona, favorit za osvajanje svih domacih trofeja, sto bi pomoglo da bude prvi desni bek Italije dugi niz godina. Ovako ide u Celzi koji ima 100 fudbalera na platnom spisku, nije iskljuceno da dovedu jos kojeg desnog beka ovog ljeta, iako vec imaju barem trojicu na toj poziciji plus igrace iz Strazbura. Nije ni cudo sto reprezentacija Italija tone sve dublje. S obzirom da nece imati toliku minutazu u Londonu i nece igrati Evropu, Kajode ce vrlo vjerovatno biti prvi desni bek Italije jer je on bar standardan u svom timu.
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Čelsi je bez Lige Šampiona ove sezone, tako da smatram da je momak najviše došao zbog para.

Oldboy
pre oko 3 sata
teško engleskom timu da nasamari italijanski, mogu da potroše 5 puta više
Zvezdas1989
pre oko 3 sata
Sad svaki igrac vredi 50miliona.Ako ovaj vredi ovoliko Kostov vredi 70miliona.
Zvezdas1989
pre oko 2 sata
Samo udaraj te minuse.To sto neko igra slabiju ligu ne znaci da je slabiji igrac.Eto Kvaraskelija iz ruske lige dosao u Italijansku i bio najbolje krilo u Serie A.Sad jedan od najboljih igraca.Dok Kostov ima iskustvo igranja u Evropskim takmicenjima.Dok ovaj odigrao prosecno u Kaljariju
J
Janaćko
pre oko 1 sat
Piše se udarajte. Nazad u 3. razred da se opismeniš, pa kad završiš 5. možemo da pričamo.
Z
Zbaj
pre oko 3 sata
Kako ovaj Chelsea ne umije da dovede ono sto mu treba to je nevjerovatno. Gledao moj drug i ja utakmicu Chelsea sada vec prosle sezone i pricamo kakvi su im igraci i on dodaje kad pogleda Chelsea ako izuzmemo 4, 5 igraca njima je svaki igrac za rotaciju. Npr Neto dobar igrac ali nije za startera u EPL ekipi koja hoce da bude makar cetvrta (cak i vise), ali za klupu odlican. Tako sada dovode Palestru da im igra na strani dje su im James i Gusto, a Palestra da igra lijevo ne moze...

Inter Fratelli ⚫️?
pre oko 3 sata
Da se razumemo. Svi cemo se sloziti da je 50+ miliona za ovog decka u trenutku mnogo, ali da moze da naraste postane odlican igrac, ono "sta bi bilo kad bi bilo", to svakako stoji.
I naravno, svako normalan, pogotovo mlad, kada bira izmedju plate od 2.5 i preko 6 milki na godisnjem nivou, pa kad se to pomnozi sa 5-6 godina ugovora, razlika je vise nego osetna.
Ali...
Kada izadjes i kazes, ne zanimaju me ponude iz Engleske, prefereriam Inter, i onda se desi nesto ovako, e onda je karakter tog igraca vise nego upitan. Opet kazem ,danas su pare pare, i uvek ce biti, ali onda ne lupetaras po javnosti. Sve u svemu, Atalanti sve najgore, da Bog da u Seriji B zavrsili...
A za Palestru, iskreno ne znam sta da mislim, ali ne bi me iznenadilo da prodje kao neki Zapacosta ili Darmian u Engleskoj....
A Ausiliju sarlatanu bih platio da ode iz Intera...
Magistar
pre oko 2 sata
reci mi da crkavaš od muke bez da mi kažeš da crkavaš od muke xD
6
656789
pre oko 2 sata
Zasto Atalanti sve najgore? Atalanta veoma dobro prodaje i veoma dobro posluje. Cemu mrznja prema Atalanti?
U
U Tom Denveru
pre oko 1 sat
Kazi da nisi magistar bez da kazes da nisi magistar
Ciba1985
pre oko 1 sat
Nije sve u parama. Kad imas milione nista ti se u zivotu ne menja imao 15 ili 20 mil. Mogao je da bude starter u vecem klubu, da napreduje kod trenera koji ce mu dati sansu... Ovako ce grejati klupu ili igrati na kasicicu jer Rik James nece biti na klupi sigurno, kapiten i dete kluba. Celsi ne igra evropu, tamo mu greske nece prastati i trpeti... On ne igra fudbal naredne 5 godine pa samo pare da gleda. Ima 15godina karijere min...
SKIZ
pre oko 1 sat
Знам да је тешко, али мораш да схватиш хијерархију и да... Тише плачи брате
I
Inzaghi
pre oko 1 sat
Da, ali ce završiti kao Zapacosta.
Z
Zbaj
pre 13 minuta
To je rekao i to je i mislio. Cak da mu je Inter dao 3 a Chelsea 3,5mil onda bi prohvtio ponudu Intera, ali 3 mil godisnje je odlicna cifa, svako bi to prihvatio. Sto se Alantante tice ona nista lose nije uradila, dogovorila se Interom, prihvatila ponudu, a onda joj je stigla jos bolja ponuda i prihvatila je i nju, bilo je na igracu da odluci i on je odabrao Chelsea. Sta, da nije mozda Atalanta trebala da dobije ponudu Chelsea, zar bi to i jedan klub uradio? Jedina stvar koja bi bila ruzna od strane Atalante je ta da kad su dobili bolju ponudu da su Interovu odbili, ali oni to nisu uradili, vec su sve odradili peofesionalno.




_(1).jpg.webp)
.jpg.webp)


