Komentari na vest
Čedo seoskog milionera u Bundesligi: Cela varoš staje na stadion, recept iz apoteke pisan 37 godina
Aleksandar Vranić
pre oko 1 mesec
Svaka čast na uspehu, samo napred.
Psycho Machine
pre oko 1 mesec
Vrlo lepa prica, bilo bi dobro kada bi ostali bar par sezona u 1 ligi.
Cujo Zarko
pre oko 1 mesec
Bravo Lepa priča . Čovek bivšu fudbaler zaljubljenik u fudbal
Gatsby82
pre oko 1 mesec
Ove male ekipe kad udju u Bundesligu, nekako ostanu prvu godinu, a posle se ugase, i jako brzo ispadnu u III ligu
KrisLass
pre oko 1 mesec
Mladi igraci ima potencijala
k
kikica1971
pre oko 1 mesec
Francuze ne treba igrati liga za izbegavanje
m
miile
pre oko 1 mesec
Naš Javor dolazi iz Ivanjice koja ima 10000 stanovnika..stadion prima 2000 ljudi....nema železničku stanicu,nema ni bioskop...naj bliži aerodrom je Kraljevo...A JA DVA PUTA BIO PRVAK EVROPE na PESu!!!!
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
hmm, treba razmisliti o svemu
L
Lucanci
pre oko 1 mesec
Jbt nasa opstina za ovu velegrad hahaha
P
Prdoje
pre oko 1 mesec
Privatna FC Bayern Liga i seoski šaban klubovi za jedno leto, previše providna priča, jedino naivni i uprava Bayerna veruju u ove basne.
V
Virke
pre oko 1 mesec
Propustio si terapiju danas!!
makibrat94
pre oko 1 mesec
Dobar klub, polako ači napreduje igraci mladi bice tu svacega
m
mladi23
pre oko 1 mesec
Lepo je imati ovako male klubove medju onim azdajama..
G
Gost015
pre oko 1 mesec
Fudbal u Nemackoj je nesto posebno i moze da se poredi jos samo sa ostrvom.
Inace napadac je na polusezoni vec otisao, stigao da debituje ali nazalost i da se povredi u Frankfurtu. To cini uspeh ovog kluba jos vecim jer su ostali bez najboljeg strelca i izgurali promociju.
jbozic11@gmail.com
pre oko 1 mesec
ovo je prava prica
S
Samo jedan covek
pre oko 1 mesec
Valjda je u interesu sporta da se racunaju samo sportski rezultati? Ko je branio Dizeldorfu i ovim ostalima da naprave rezultat na terenu?
L
Luka 009
pre oko 1 mesec
Ovo je velika sramota! Podseća me na našu ligu! Ulaze neki seoski klubovi bez navijača, a nema mesta za jedan Dizeldorf, Nirnberg, Drezden, Hanover..., veliki gradovi sa velikim brojem navijača! Valjda je u interesu države da igraju ti klubovi! Kao i kod nas, nema velikih fudbalskih centara Zrenjanina, Smedereva, Valjeva, Užica, Čačka, Zaječara, Leskovca..., a guraju se neka Surdulica, Lučani Ivanjica....
E
E, moj druže
pre oko 1 mesec
Bolje da si ćutao, ostao bi pametan
S
Samim tim
pre oko 1 mesec
Što porediš Nemačku, koja je fudbalska velesila, i ovo ovde, pokazuje koliko ti je komentar neumesan
Q
pre oko 1 mesec
Ala si lupio legendo, iskreno jedan od najbesmislenijih komentara ikada ovde napisanih je ovo tvoje. Znaci Nirnberg i Drezden ne mora da se takmicr nego samo na kraju sezone da se pogleda koji grad je veci i klub odatle da se ubaci u prvu ligu 🤣🤣🤣 iskreno vrlo logicno i izuzetno pametno razmisljas 🤣🤣🤣



_(1)_(1).jpg.webp)




