Komentari na vest

Čedo seoskog milionera u Bundesligi: Cela varoš staje na stadion, recept iz apoteke pisan 37 godina

Aleksandar Vranić

pre oko 1 mesec

Svaka čast na uspehu, samo napred.

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Vrlo lepa prica, bilo bi dobro kada bi ostali bar par sezona u 1 ligi.

Cujo Zarko

pre oko 1 mesec

Bravo Lepa priča . Čovek bivšu fudbaler zaljubljenik u fudbal

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Ove male ekipe kad udju u Bundesligu, nekako ostanu prvu godinu, a posle se ugase, i jako brzo ispadnu u III ligu

KrisLass

pre oko 1 mesec

Mladi igraci ima potencijala
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Francuze ne treba igrati liga za izbegavanje
m

miile

pre oko 1 mesec

Naš Javor dolazi iz Ivanjice koja ima 10000 stanovnika..stadion prima 2000 ljudi....nema železničku stanicu,nema ni bioskop...naj bliži aerodrom je Kraljevo...A JA DVA PUTA BIO PRVAK EVROPE na PESu!!!!
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

hmm, treba razmisliti o svemu
L

Lucanci

pre oko 1 mesec

Jbt nasa opstina za ovu velegrad hahaha
P

Prdoje

pre oko 1 mesec

Privatna FC Bayern Liga i seoski šaban klubovi za jedno leto, previše providna priča, jedino naivni i uprava Bayerna veruju u ove basne.
V

Virke

pre oko 1 mesec

Propustio si terapiju danas!!

makibrat94

pre oko 1 mesec

Dobar klub, polako ači napreduje igraci mladi bice tu svacega
m

mladi23

pre oko 1 mesec

Lepo je imati ovako male klubove medju onim azdajama..
G

Gost015

pre oko 1 mesec

Fudbal u Nemackoj je nesto posebno i moze da se poredi jos samo sa ostrvom. Inace napadac je na polusezoni vec otisao, stigao da debituje ali nazalost i da se povredi u Frankfurtu. To cini uspeh ovog kluba jos vecim jer su ostali bez najboljeg strelca i izgurali promociju.

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

ovo je prava prica
S

Samo jedan covek

pre oko 1 mesec

Valjda je u interesu sporta da se racunaju samo sportski rezultati? Ko je branio Dizeldorfu i ovim ostalima da naprave rezultat na terenu?
L

Luka 009

pre oko 1 mesec

Ovo je velika sramota! Podseća me na našu ligu! Ulaze neki seoski klubovi bez navijača, a nema mesta za jedan Dizeldorf, Nirnberg, Drezden, Hanover..., veliki gradovi sa velikim brojem navijača! Valjda je u interesu države da igraju ti klubovi! Kao i kod nas, nema velikih fudbalskih centara Zrenjanina, Smedereva, Valjeva, Užica, Čačka, Zaječara, Leskovca..., a guraju se neka Surdulica, Lučani Ivanjica....
E

E, moj druže

pre oko 1 mesec

Bolje da si ćutao, ostao bi pametan
S

Samim tim

pre oko 1 mesec

Što porediš Nemačku, koja je fudbalska velesila, i ovo ovde, pokazuje koliko ti je komentar neumesan
Q

QQ

pre oko 1 mesec

Ala si lupio legendo, iskreno jedan od najbesmislenijih komentara ikada ovde napisanih je ovo tvoje. Znaci Nirnberg i Drezden ne mora da se takmicr nego samo na kraju sezone da se pogleda koji grad je veci i klub odatle da se ubaci u prvu ligu 🤣🤣🤣 iskreno vrlo logicno i izuzetno pametno razmisljas 🤣🤣🤣