Komentari na vest

Ćabi Alonso dogovorio veliko pojačanje – Granit Džaka prihvatio sve uslove Čelsija

wizard 1987

pre 4 minute

ko jos moze da dovede ovog drvosecu
D

DDS900

pre 5 minuta

Dzaka koji je u zalasku karijere i sve slabije igra da bude pojacanje i da igra intenzitet Premijer lige, veoma tesko.
P

Pera192

pre 27 minuta

On i alonso su bili zajedno u leverkuzenu i na tu kartu igra alonso, ali vreme čini svoje nije više on taj igrač, jedino da mu sredi svlačionicu

Сербона 7

pre 29 minuta

Ето, да и ви узмете неки отпадак из Арсенала. На продају су и Зубименди, Езе, Нванери, а радо би вам вратили и ону муву без главе Мадуекеа.

KuukYY

pre 29 minuta

dobar igrac iako je srebin

Milos Miletic

pre 34 minute

Lakrdija postao ovaj Celsi
a

andja v

pre 38 minuta

celzi ove sezone osvaja ligu šampiona
g

gost3739w0r

pre oko 1 sat

Zelim mu da u dresu Celzija napravi isti broj gresaka za gol, isti broj crvenih kartona, itd kao u dresu Arsenala.

Valent

pre oko 1 sat

Na kraju u celzi..

TrifkeRSFC

pre oko 1 sat

Ovaj u najboljim godinama bio balast tada izgubljenom Arsenalu, danas kada mu se bliži klin za kopačke i kad je realno da se polako okreće odgajanju koza, pričamo o njemu kao nekom pojačanju.
M

MihailoR

pre 33 minute

...jedan od najboljih komentara ikada...
B

Buca95

pre oko 1 sat

Dzaka podcenjen igrac prilicno.Ume i da udari,i da zategne loptu,a i da odigra.
O

Onda

pre oko 1 sat

Im zelim da ispadnu iz lige. Cirkus od kluba

PR RI

pre oko 2 sata

Možemo mi da ga mrzimo, da ga pljujemo, ali fudbalski je on najbolje što je reprezentacija Švajcarske ikada imala. Nema 36 godina, nema ni 34, nego 33. Čovek ima četiri Svetska prvenstva, od toga dva osmine finala, i tri Evropska prvenstva sa dva četvrtfinala. Ne znam da li neki naš igrač ima tako nešto, takvu karijeru i uspeh u reprezentaciji. Plus, uz to ima 150 utakmica, odnosno nastupa za reprezentaciju Švajcarske. A ovaj što je napisao da su se navijači Chelseaja smejali Džaki u njegovim najboljim godinama... Brate, Džaka je u dve sezone dva puta bio proglašen za najboljeg igrača Arsenala. A što se tiče godina, napravili ste od njega dedu. Pa Salah ima 34 godine, a među najboljima je u Liverpoolu i najbolji je igrač Egipta. De Bruyne takođe ima 34 godine, pa je najbolji igrač Belgije, a sada igra za Napoli. Mane je sa 34 godine i dalje najbolji igrač Senegala. Lewandowski ima 37 godina i najbolji je igrač Poljske. A Messi, Ronaldo i Modrić imaju 39 i više godina, pa i dalje igraju bolje nego neki precenjeni dvadesetjednogodišnjaci i dvadesetdvogodišnjaci. Da se vratim na Džaku – čovek je bio možda najbolji igrač Sunderlanda i nije slučajnost što je Sunderland na kraju bio sedmi u Premijer ligi, ispred upravo Chelseaja, Brightona, Newcastlea, West Hama i Tottenhama.
v

vvvvv

pre 43 minute

j*bo te on. vodi ga kuci
i

iveljaaa

pre oko 2 sata

Jako cudan ali i zanimljiv transfer
n

nenadaleksandra

pre oko 2 sata

Cuj veliko pojacanje
C

COYG1994

pre oko 2 sata

Mislim da je ovo vise pokusaj da se u svlacionicu dovede neko iskusniji koji moze da "zauzda" mlade i vrele glave kakav je i on sam bio do pre 4,5 godina.

Nadja17

pre oko 2 sata

Dzaka je godinama pokazivao da moze da bude vazan faktor u najjacim ligama

Bojan76

pre oko 2 sata

Ako se transfer realizuje, Celsi bi dobio igraca sa ogromnim iskustvom i liderskim osobinama
V

Vitaa88

pre oko 2 sata

Ako im Enzo Fernandez ode u Real a zamena Dzaka onda Celsi kandidat za ispadanje sledece sezone...
N

Nezzz63

pre oko 2 sata

Čelzi će se boriti za Ligu Evrope, realno.
5

515151

pre oko 2 sata

Celzi se polako gasi najsmesniji klub na planeti

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 sata

Ovo meni miriše na odlazak Enca Fernandeza...

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Mislim da je veoma loš potez Čelsija, ali vreme će pokazati.
m

metalika moj dobar

pre oko 2 sata

politiku na stranu al je dobar igrac

Ruzica70

pre oko 2 sata

Kakav tim takvo pojacanje. Jadnici

cima88

pre oko 2 sata

Procena je da će to biti negde petnaest Milki za dzaku
r

rea

pre oko 2 sata

Igrač od 36 godina koji ni u najboljim danima nije bio vrhunski fudbaler je veliko pojačanje Čelsija? Džaka u 2026. godini može biti veliko pojačanje Bazela, Jang Bojsa, Šalkea, Hanovera...
V

Veljko9

pre oko 2 sata

Ima 33, i realno dobro ce im doci jer ima iskustvo i bio je kapiten vrlo cesto u karijeri. Ovom mladom timu bas fali takav igrac
C

Chelsssseaaa

pre oko 2 sata

Dok je bio u najboljim godinama navijači Čelsija su pravili smešne kompilacije sa Džakinim greškama, a sad će da ga dovedu kao pojačanje sa 34 godine. E živote pokvareni džoistiku.
Z

Zed

pre oko 2 sata

Taman da se naprave kompilacije Džake u Čelsijevom dresu

Popokatlpetl

pre oko 3 sata

Sta ce im Dzaka sa 34 godine,mislim da je ovo promasaj