Komentari na vest
Ćabi Alonso dogovorio veliko pojačanje – Granit Džaka prihvatio sve uslove Čelsija
wizard 1987
pre 4 minute
ko jos moze da dovede ovog drvosecu
D
DDS900
pre 5 minuta
Dzaka koji je u zalasku karijere i sve slabije igra da bude pojacanje i da igra intenzitet Premijer lige, veoma tesko.
P
Pera192
pre 27 minuta
On i alonso su bili zajedno u leverkuzenu i na tu kartu igra alonso, ali vreme čini svoje nije više on taj igrač, jedino da mu sredi svlačionicu
Сербона 7
pre 29 minuta
Ето, да и ви узмете неки отпадак из Арсенала. На продају су и Зубименди, Езе, Нванери, а радо би вам вратили и ону муву без главе Мадуекеа.
KuukYY
pre 29 minuta
dobar igrac iako je srebin
Milos Miletic
pre 34 minute
Lakrdija postao ovaj Celsi
a
andja v
pre 38 minuta
celzi ove sezone osvaja ligu šampiona
g
gost3739w0r
pre oko 1 sat
Zelim mu da u dresu Celzija napravi isti broj gresaka za gol, isti broj crvenih kartona, itd kao u dresu Arsenala.
Valent
pre oko 1 sat
Na kraju u celzi..

TrifkeRSFC
pre oko 1 sat
Ovaj u najboljim godinama bio balast tada izgubljenom Arsenalu, danas kada mu se bliži klin za kopačke i kad je realno da se polako okreće odgajanju koza, pričamo o njemu kao nekom pojačanju.
M
MihailoR
pre 33 minute
...jedan od najboljih komentara ikada...
B
Buca95
pre oko 1 sat
Dzaka podcenjen igrac prilicno.Ume i da udari,i da zategne loptu,a i da odigra.
O
Onda
pre oko 1 sat
Im zelim da ispadnu iz lige. Cirkus od kluba
PR RI
pre oko 2 sata
Možemo mi da ga mrzimo, da ga pljujemo, ali fudbalski je on najbolje što je reprezentacija Švajcarske ikada imala. Nema 36 godina, nema ni 34, nego 33. Čovek ima četiri Svetska prvenstva, od toga dva osmine finala, i tri Evropska prvenstva sa dva četvrtfinala. Ne znam da li neki naš igrač ima tako nešto, takvu karijeru i uspeh u reprezentaciji. Plus, uz to ima 150 utakmica, odnosno nastupa za reprezentaciju Švajcarske. A ovaj što je napisao da su se navijači Chelseaja smejali Džaki u njegovim najboljim godinama... Brate, Džaka je u dve sezone dva puta bio proglašen za najboljeg igrača Arsenala. A što se tiče godina, napravili ste od njega dedu. Pa Salah ima 34 godine, a među najboljima je u Liverpoolu i najbolji je igrač Egipta. De Bruyne takođe ima 34 godine, pa je najbolji igrač Belgije, a sada igra za Napoli. Mane je sa 34 godine i dalje najbolji igrač Senegala. Lewandowski ima 37 godina i najbolji je igrač Poljske. A Messi, Ronaldo i Modrić imaju 39 i više godina, pa i dalje igraju bolje nego neki precenjeni dvadesetjednogodišnjaci i dvadesetdvogodišnjaci. Da se vratim na Džaku – čovek je bio možda najbolji igrač Sunderlanda i nije slučajnost što je Sunderland na kraju bio sedmi u Premijer ligi, ispred upravo Chelseaja, Brightona, Newcastlea, West Hama i Tottenhama.
v
vvvvv
pre 43 minute
j*bo te on. vodi ga kuci
i
iveljaaa
pre oko 2 sata
Jako cudan ali i zanimljiv transfer
n
nenadaleksandra
pre oko 2 sata
Cuj veliko pojacanje
C
COYG1994
pre oko 2 sata
Mislim da je ovo vise pokusaj da se u svlacionicu dovede neko iskusniji koji moze da "zauzda" mlade i vrele glave kakav je i on sam bio do pre 4,5 godina.
Nadja17
pre oko 2 sata
Dzaka je godinama pokazivao da moze da bude vazan faktor u najjacim ligama
Bojan76
pre oko 2 sata
Ako se transfer realizuje, Celsi bi dobio igraca sa ogromnim iskustvom i liderskim osobinama
V
Vitaa88
pre oko 2 sata
Ako im Enzo Fernandez ode u Real a zamena Dzaka onda Celsi kandidat za ispadanje sledece sezone...
N
Nezzz63
pre oko 2 sata
Čelzi će se boriti za Ligu Evrope, realno.
5
515151
pre oko 2 sata
Celzi se polako gasi najsmesniji klub na planeti
Aboubakar Oumarou
pre oko 2 sata
Ovo meni miriše na odlazak Enca Fernandeza...
Aleksandar Virijevic
pre oko 2 sata
Mislim da je veoma loš potez Čelsija, ali vreme će pokazati.
m
metalika moj dobar
pre oko 2 sata
politiku na stranu al je dobar igrac
Ruzica70
pre oko 2 sata
Kakav tim takvo pojacanje. Jadnici
cima88
pre oko 2 sata
Procena je da će to biti negde petnaest Milki za dzaku
r
rea
pre oko 2 sata
Igrač od 36 godina koji ni u najboljim danima nije bio vrhunski fudbaler je veliko pojačanje Čelsija? Džaka u 2026. godini može biti veliko pojačanje Bazela, Jang Bojsa, Šalkea, Hanovera...
V
Veljko9
pre oko 2 sata
Ima 33, i realno dobro ce im doci jer ima iskustvo i bio je kapiten vrlo cesto u karijeri. Ovom mladom timu bas fali takav igrac
C
Chelsssseaaa
pre oko 2 sata
Dok je bio u najboljim godinama navijači Čelsija su pravili smešne kompilacije sa Džakinim greškama, a sad će da ga dovedu kao pojačanje sa 34 godine. E živote pokvareni džoistiku.
Z
Zed
pre oko 2 sata
Taman da se naprave kompilacije Džake u Čelsijevom dresu
Popokatlpetl
pre oko 3 sata
Sta ce im Dzaka sa 34 godine,mislim da je ovo promasaj



.jpg.webp)




