Komentari na vest

Buongiorno Italia: Napoli nije na prodaju! Navijači Lacija u sve jačem jurišu, Milanezi ljuti zbog Ibre

Marko Pavlovic

pre 18 dana

Leo ostaje. Tražili ste da bude borben. Sada kada je pokazao, opet ne valja. Pritom branio saigrača. Dolaskom novog trenera i vraćanja Lea na njegovu poziciju, opet će on biti jedan od najboljih krila sveta. Kakva 1/4, pa niko nije lud da ga proda bez 100 miliona. A kebab doner je dobar, lotito ne valja, ibra ne valja.... Kakva novinarska objektivnost. Trebalo bi zabraniti nečije tekstove
F

FGH

pre 16 dana

Nije Leo nego Leao, a lik ne ostaje u Milanu. Nosonja je ocajan i cisto zlo.
D

Depay

pre 20 dana

Lotito i Gatuzo tandem Lacija..Teska sezona za sve nas sto simpatisemo nebesko-plave
T

TTJHTUIUJ

pre 20 dana

Milanisti, ne Milanezi.
S

SilvioB

pre 20 dana

Ibrahimović nije samo savetnik u Milanu. On je i investitor u RedBird Capital, koji je vlasnik Milana. Njegova investicija iznosi između 28 i 40 miliona evra. I de facto i de jure, on je jedan od vlasnika Milana.
F

FGH

pre 20 dana

0.3% drzi, to je 1/333.

Sandro Nikolovski

pre 20 dana

Nijedna vest o Romi, a ima dosta stvari koje se desavaju trenutno. Milan je u haosu kompletnom.