Komentari na vest
Buongiorno Italia: Kuda Nika Pasa vodi put iz Madrida?
3
31Željko
pre oko 1 sat
Real ga otkupljuje od Koma za 12 miliona a onda ga pridaje za 60 milki ko naravno bude želio da ponudi toliko...
Z
ZICOOO
pre oko 1 sat
Niko bi legao bash Interu kao budali shamar, kao nekad Rekoba samo puno bolji i konkretniji...igrace iza Turama i Lautara u potpunoj slobodi, dok Real ce ga ugushiti sa Belingemom i Ardom
I
Inter Milan
pre oko 1 sat
Luis ide na prodaju, a Diuf na desnu stranu da bude rezervna opcija kome god da stigne preko ljeta (sto sigurno nece biti Ndoje, jos jedno krilo kao i Luis, niti ce kupiti Kambijaza iz Juvea sigurno). Treba im desni bek, najmanje 2 stopera (plus lijevi bek ako Karlos ostane kao izmjena za Bastonija, ili 3 stopera a Karlos igra na lijevoj strani) i jedan centralni vezni, jer ce Mktarijan dobijati mozda po 20-30 minuta svaku drugu utakmicu kao sedmi vezni. Paz ce ici za vise od 70 miliona sigurno, ne znam zbog cega ljudi misle da ce Perez dati popust od 20 miliona za mladog igraca koji je procijenjen na 80 miliona.
Ciba1985
pre oko 2 sata
Onaj koji je pisao text izgleda uopste ne prati Inter,a i fudbal se nesto mnogo ne razume. Paz nije drugi napadac, Paz je kretivni vezista, nesto tipa Zidan sto je bio,znaci igra iskljucivo iza napadaca, u prevodu on je vezni igrac. Drugo, Interu bas takav igrac treba jer Calhanoglula stizu godine i povrede. Trece, Kivu planira da promeni formaciju i vrati se na 442 sa razlicitim varijacijama u veznom redu. Tako da zakljucak da im Paz nije potreban nemam nikakvog smisla... Narocito kad krece sa podmladjivanjem tog istog veznog reda... Paz bi Interu lego kao budali samar a i Pazu bi Inter lego. Preso bi u ekipu koja gaji sampionske ambicije, gde je pritisak konstantan, gde su ocekivanja velika i gde istorijski gledano argentici sijaju najsjajnije... E sad, ako zeli da igra fudbal iz zabave neka ostane u Komo-u, jer sledece sezone im sledi tesko prizemljenje. Igra na 3 fronta ima da ih unakazi, previse je to malo klub ma koliko para ima. Sada kad igraju evropu mora da se vodi racuna i o trosenju para, nema vise bunar zelja. Oni si najvise para na pojacanja potrosili prosle sezone u Italiji. A i videce se da je i Fabresgas prevara od trenera, odlican za novine, i tesko nesto vise od toga...

bez_EU4ije
pre oko 2 sata
PANJčuga Jackson će sigurno spasiti Milan 🤡🤡🤡
E
Erke987
pre oko 2 sata
Izgleda da je Real spreman za samo 60 mil da ga da i da uz prodaju Kamavinge ili Cuamenija finansira potpis Enza Fernandeza
Jana1211
pre oko 2 sata
jos bolji ce biti u realu
N
Nebitan10
pre oko 2 sata
Kako je Salzburg iskusno uvalio Ratkova Laciu, svaka im cast. Hoce li i on u Tursku?







.jpg.webp)
