
Navijači Levskog (©AFP)
Bugari se uzalud nadali, UEFA potvrdila da Hamrun ide u Humsku
Vreme čitanja: 1min | uto. 16.08.22. | 16:37
Nije bilo materijalne povrede pravila
Probao je Levski da na mala vrata dođe do nove šanse za dvomeč sa Partizanom, ali je dobio po prstima.
Bugari su prošlog četvrtka doživeli šok ispadanjem na svom terenu od malteškog Hamruna, da bi dan kasnije ustanovili kako su sudije napravile materijalnu povredu pravila i poslali pismo UEFA sa željom da se utakmica ponovi.
Izabrane vesti
Tačno je da su sudije napravile propust, jer igrač Hamruna posle gola Levskog nije bio na svojoj polovini kod izvođenja lopte s centra, ali bilo je od starta jasno da to nije dovoljno krupan prekršaj da bi se utakmica ponovila.
Takvo je obrazloženje stiglo danas od UEFA u Sofiju, odbačen je zahtev Levskog da se igra ponovo, pa će Hamrun u četvrtak, kao što se i pripremalo ovih dana, zaigrati protiv Partizana u Beogradu.
Komentari / Podeli vest
tagovi
Sledeća vest
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Pikado
Stoni tenis
Counter-Strike
Dota
eFudbal
Najava mečeva
ponedeljak | 18.05.2026.








