Komentari na vest

Bomba iz Katara: Stiže Aleksandar Mitrović!

G

Gost1983

pre 10 meseci

Njegovo vrijeme je doslo da igra po ovim penzionerskim klubovima, sto uposte nije lose i sasvim je normalno. Sto je meni najvise smijesno da ovaj igrac i dalje igra za reprezentaciju. Pa zar to Srbija nema mladjeg igraca u domacem prvenstvu ili negdje u Europi da zamijeni ovog djeda. Lose ce biti ako se Piksi fokusira na Mitrovica za mundijal.
c

cule87

pre 10 meseci

Manje fizički zahtevna liga, vrhunska infrastruktura, fudbaleri poštovani, porodica u vrhunskim uslovima... Jok nego će u ovim godinama da ide da se dokazuje i bori za mesto u timu, da lomi kosti i zglobove...
M

Milan Galic

pre 10 meseci

Deco idite u inostranstvo.Tamo ćete imate sve a najviše novac .Zato i igrate.Kuci zaboravite.Sve sami lopovi koji se bogate na vas i kladionici.

Bojan Lordinho

pre 10 meseci

KOLIKO treba biti proklet....
m

mezzano

pre 10 meseci

Po meri...
a

aeee

pre 10 meseci

meni ovi ljudi nisu jasni. Drug mitro bi zaradio i u evropi milione. To ti je tako kad nemas karakter i dupe ti zinulo samo za jos vise para. Stvarno mi nije jasno nikako
K

Klinci pravac

pre 10 meseci

Klinci bolesnici.A zašto igraju.Probaj da igraš fudbal pa da vidis da to nije cacilend.Pa i ovi u cacilend traže pare
M

Milan Galic

pre 10 meseci

Ko je pametan taj sprema pare za starost.A Bogami I treba.Mitro pametno si uradio.
G

GMr

pre 10 meseci

Xaxa, ima smisla tvoj zakljucak i nekako se ostroumnost bas da uociti. Ne stedi on druze u slamaricu pare od pazarnog dana zastarost, nego slaze milione.Ako do sad nije zaradio za starost onda je bolje da je ni ne ceka.
H

Here we go

pre 10 meseci

Gde je onaj sto je ovde ubedjivao da Mitar ide u Njukasl? 😂 Jos nas je uveravao da zapamtimo komentar. 😂 Evo, zapamtili s mo koliko neki ljudi mastaju. Voltemade u Njukaslu, Mitrovic u Al Muhamedu hahahaha
D

DDF

pre 10 meseci

Mitar je dao sve od sebe za dres Srbiju svih godina unazad,odveo nas je na SP2018 u tandemu sa Tadicem i Prijovicem,odveo nas na SP2023 gde zbog povrede nije mogaoda pruzi 50%sta je mogao...naplatio od"jahaca kamila"ozbiljan novac,sada takodje je prosao odlicno,doslo je vreme da se posle ovih kvalifikacija uz veliko zahvalnost oprosti od dresa Srbije
X

XxTheOnexX1

pre 10 meseci

Mozda ti jases kamile ili vozis neku krntiju, to sto ga placaju imaju prvatne avione .. ne razumem vredjanje drugih naroda, sto istovremeno znaci dizanje sebe iznad drugih. To nije vrlina druze ..
k

kolodin82

pre 10 meseci

Ako je neko opravdao arapsku platu e to je baš Mitrović,svaki cent . Odigrao je 52 utakmice u prvenstvu i postigao 47 golova...
l

lud zbunjenog

pre 10 meseci

I sta je tu "bomba" ?

Marko Pavlovic

pre 10 meseci

A plata mu 25 čisto
s

ssss91

pre 10 meseci

Hvala Mitre za sve! mogao si mozda jos godinu igrati bas na visokom nivou,ali razumljivo je da uradis ovakav potez. E ja se samo nadam sada da ce Piksi da pozove Dejana Joveljica,naseg najproduktivnijeg igraca!
P

Pep

pre 10 meseci

Jel si cuo za Andreja Ilica iz Union Berlina
S

Specijalac123

pre 10 meseci

Au sta pisu ljudi koji rade od 8 do 16 komentarisu izbor profesionalnog sportiste i to ne bilo kog nego coveka koji je najbolji strelacu istoriji reprezentacije i koji je toliko toga dao nasoj reprezentaciji u ovim malo je reci nesrecnim vremenima za nas fudbal. Samo jako Mitre i da podebljas jos vise bankovnu knjizicu🇷🇸
D

Draza 24

pre 10 meseci

Poz! Mogu samo da ti kažem da svi treba da budemo večno zahvalni Mitru, ne samo zbog golova nego i ljubavi prema Srb i odnosu prema reprezentaciji jer i kad je bio povređen igrao je pod inekcijama. Možeš da ga voliš ili ne kao igrača ali dao je max od sebe. E sad mogu ti reći da znam iz iskustva da je katarska liga slabija od saudijske i to mnogo. Kao nasa gradska maltene. Neka covek uzme koliko moze jos, treba i zaslužio je ali on nece biti na nivou za repr fudbal a nećeš mu moći reći ne. Nezahvalna situacija, osim ako on sam ne reši da se oprosti.
Г

Горан

pre 10 meseci

Мислим да бих и ја поступио исто. Човек има 31 годину и није више за Премијер лигу, а опет и остале европске лиге су доста теже од ових са Блиског истока. Тако да, лагано да игра у Катару и полако, кинта само капље, и то кинта коју не би могао нигде на свету да заради у тим годинама.
X

XxTheOnexX1

pre 10 meseci

A sta mu fali za Evropske lige ? On nije igrac sredine terena, nego napadac. Sta fali Levandovskom, Kejnu, sta je falilo suarezu, sevcenku agueru u tim godinama ..
A

Anti

pre 10 meseci

Ođe je pitanje dal nije imao druge ponude (konkretne) ili je iz nekih njegovih ličnih razloga ovo izabrao. Jer platu ko platu imao bi istu, pa čak i da je prešao u Fk Babušnica jer mu Saudijci plaćaju razliku između plate u novi klub i one koju bi imao kod njih. Tako da...
D

Djule13

pre 10 meseci

On je svoje bombe izgleda sve pobacao. Zelim mu sve najbolje u daljoj karijeri da de nadava puno golova, ali mi je zao sto je najbolje fudbaske godine potrosio u nebitnim fudbalskim destinacijama, opravdan je razlog sto je otisao da zaradi sebi sigurnu buducnost, ali je meni licno zao sto nije ostao u nekoj jakoj Europskoj ligi. Poz
i

iatooooo

pre 10 meseci

isto mislim vec duze vreme bas vekika steta sto nikad nije bio trazen od klubova liga petice ili neki ajaks ili slicno pokidao bi covek. svake god po 30 50 60 100 miliona za neke "spiceve" i retko ko se pokaze, suguran sam da bi mitar uz minutazu sa svojim znanjem snagom zeljom bio vrhunski strealc
C

Celta Vigo

pre 10 meseci

Toliko o ljubavi bivsih fudbalera Partizana!!Kada se pojave u Areni treba ih sve izvizdati!!SRAMOTA MITROVIĆU I NASTASIĆU MALO STE UZELI !!
D

Dexterijus

pre 10 meseci

Ne pljuj.
G

Gotz

pre 10 meseci

Nema on sta kome dokazivati.Neka mlati pare i uziva,srećno mu bilo.
a

aleksbd

pre 10 meseci

stvarno je malo para uzeo do sada.fuj
P

Princip G.

pre 10 meseci

Onda pljuni i Novaka Djokovića.
a

aleksbd

pre 10 meseci

već jesam
k

kment

pre 10 meseci

milioni milioni nikad dosta
L

Lepi Fiki

pre 10 meseci

Da, ne mogu da shvatim ljude koji opravdavaju to sto Mitrovic ide za parama, kao da je u Engleskoj igrao za petsto evra mesecno. Ako si pravi sportista onda ti je cilj da dokazes da vredis, pare ce doci same po sebi, ovako trcati tako besomucno za parama i onda zavrsis u katarskoj ligi, za mene je to prilicno tuzno. Sada ce svi reci "pa boli ga uvo, digao je silne pare", pa nije to poenta kod sportista, pogledajte Modrica, mogao je godinama da uzima pare u Saudijskoj Arabiji, recimo, ali covek hoce da igra vrhunski fudbal a ne u nekoj levoj ligi gde igraci pretrce po dva ili tri kilometra na utakmici.
k

kre10

pre 10 meseci

Modric je jedan od najboljih fudbalera ikada. Mitrovic nije ni jedan od najboljih fudbalera ikada u Njukaslu ili Fulamu. Svasta
a

alal

pre 10 meseci

svaka njemu čast, čovek je svestan svojih mogućnosti, zašto bi se kidao u nekom osrednjem klubu iz lige petice za manje novca, a ni tamo takodje nema ozbiljnog fudbala ni borbe za trofeje, a ovde ipak igra prvog špica, uzima solidne novce i uzima trofeje. Za dve godine, eto ga u Turskoj, u Feneru ili Galati, i onda se u 33,34 godini vraća u Partizan i kao gospodin završava karijeru. Druga stvar je da on ima 20 godina, ili da ga u ovim godinama zove Bajern ili Barselona, pa ako izabere Katar, onda stvarno nije normalan.Ovako, šta ga briga.
b

bolontiku

pre 10 meseci

u opste ne vidim logiku da igra do 35-36 godina. Meni se cini da ce se penzionisati onog trenutka Kada ne Bude mogao da naplati svoj trud I cini mi se da NEMA nista od toga da on igra za Partizan, jer da je hteo mogao je I sada da dodje jer su mu rekli iz kluba da nadje klub a Oni CE da mu daju platu.
b

bolontiku

pre 10 meseci

u opste ne vidim logiku da igra do 35-36 godina. Meni se cini da ce se penzionisati onog trenutka Kada ne Bude mogao da naplati svoj trud I cini mi se da NEMA nista od toga da on igra za Partizan, jer da je hteo mogao je I sada da dodje jer su mu rekli iz kluba da nadje klub a Oni CE da mu daju platu.
F

FT

pre 10 meseci

Karijera koja je imala ogromni potencijal ali je otišla u katastrofalnom smeru
Z

Zasladjena Limunada

pre 10 meseci

Niko te ne pita za karijeru nego koliko si zaradio. Dok mi obicni smrtnici sastavljamo kraj sa krajem decko ce u karijeri uzeti preko 200 miliona . Svaka cast Mitre svaki potez ti je pametan.
Z

Zn

pre 10 meseci

I sta ce sa 200 miliona? Isto ce ziveti kao i sa 2 ili 5 ili 10, ne mozes ih potrositi nikako (osim ako ih ne bacis na kocku recimo kao mnogi), otisao ovaj svet u k… milioni, milioni, samo lova
Č

Čiča Gorio

pre 10 meseci

A gde je to on mogao da igra i bude važan??? Možda u PSŽ,Bajernu, Liverpulu,Sitiju?? Da nije možda igrač za Real ili Barsu?? Pa što ga nisu uzeli?? Prosto iako je mnogo dobar nije bio taj kalibar.Pošten i dobar igrač koji je u Evropi izvukao maksimum!! Pa on nije čak projektovan da bude prvotimac Partizana!! Kalio se u Teleoptiku i srećom po njega Rašović ga poveo sa sobom. Čovek je bio najmanje cenjen u dobro svima znanoj generaciji 1994!! Brašanci,Markeci i ostali svi zajedno nisu postigli koliko on i sve na rad i srce. Ostavio je kosti na terenu i za klubove a i za repku i dostigao maksimum!! Svima je pokazao da i manje talentovani igrači mogu dostići zvezde.Sve si vrhunski odradio i kad ne možeš pod starost da igraš za najbolje onda igraj bar za najbogatije.
T

Tralala

pre 10 meseci

Vidi se da nemaš pojma po komentaru
N

Nuskvnp

pre 10 meseci

To je to,sa ozbiljnim fudbalom je zavrsio,parice namlatio,a mogao je da igra ozbiljan fudbal,GG
M

Mislim ne mislim

pre 10 meseci

Dajte ljudi dosta palamuđenja!Mitar dobro zna koliko može i šta može!On u ovom savremenom fudbalu nema šta da traži i on to dobro zna, sa obzirom na svoju konstituciju i tromost odabrao je bolju opciju za njega a to su pare i nezahtevna liga gde može da igra sa čobanima i uživa u luksuzu. Uz to,ima zagarantovani mesto u reprezentaciji dokle kod se aktivno bavi fudbalom.Mislim da je Mitar stabilna i skromna ličnost i da je veoma zadovoljan sa svojim životom za razliku od vas koji bi da krojite nekom drugom životni put!
P

Položajnik

pre 10 meseci

Vidis i ja mislim da je Mitar dobar lik, ali sam isto tako siguran da fudbalski može više i želeo sam da to i dokaže…u Kataru to neće moći jer je njihova liga daleko gora od Saudi pro lige. Drago mi je da je u fudbalu zaradio ogromnu lovu i sve to pošteno naravno, ali kao navijač sam tužan i malo uplašen jer mi se čini da će mu Katar završiti karijeru…

Boogy

pre 10 meseci

Ali ljudi koji kažu da je trebao da se vrati u evropu i da igra za 10x manju platu? Da li ste pri čistoj svesti?
8

8

pre 10 meseci

Jeste BOMBA ali dimna bomba ako more
B

Bar Kohba

pre 10 meseci

Ovde je u igra iskljucivo velika lova, a i zbog nje je presao u Aziju. On ima 30 godina, znaci nije prestar, neka jos tu 1 ili 2 otaljiga tamo i posle se moze vratiti i zezati po Turskoj, Grckoj ili u nekom slabijem klubu liga petice. Realno on ima platu 4-5 jacu nego sto bi dobio u bilo kom klubu sa kojim su ga povezivali i on ocito hoce da uzme i ispuca ono po sta je dosao u Al Hilal. Ja verujem da ce se vratiti u evropu i onda ce mu biti svejedno za visinu plati i grace iz strasti, pri tom lik je imao top karijeru u Partizanu, Andrlehtu, Njukaslu i Fulamu i 100 utakmica u reprezentaciji 2 svetska i 1 evropsko, bio junak protiv Portugala, prvenac dao Hrvatima, momak ne mestu i pri tom gde god da ode moze lagano da da 15-20 golova u sezoni i dalje jer ima osecaj, jak je i dobar u skoku.

Highway to Hell

pre 10 meseci

Šta Real Madrid,Mancester Junajted ništa?
p

pa dobro šta

pre 10 meseci

Mitar živi san svakog Srbina i Balkanca, u stvari san svakog čoveka na planeti Zemlji.
L

LLLacijal

pre 10 meseci

Ja mislio makar u milan stize
С

Сале2323

pre 10 meseci

Братееее... Овај се баш зеза у последње две, три године, онако лаганица, а млати паре као никад пре! А ми га слепци критикујемо као пропао, ово, оно, а брат користи све благодати онога што је у Енглеској постигао. Сад се баш наплаћује, што би се рекло, дошло његово време да се опусти, али и да зарађује као никад! Што би рекли бизнисмени, само нека капље...
г

гост 1312

pre 10 meseci

Играо у клубу за који навија и који воли у Србији, играо и то озбиљно премијер лигу, на крају млати озбиљне паре у Арабији и Катару… Брате мој, свака ти част, жив био, у здрављу трошио.
p

pa dobro šta

pre 10 meseci

Apsolutno, sve si lepo rekao.
џ

џокавац

pre 10 meseci

њему свака част ал жао ми што је репрезентација изгубила најбољег играча, то се видело и од кад је отишао у Арабију а ово је тек Мики Маус фудбал
B

Bar Kohba

pre 10 meseci

Ne moze se reci da je momak van forme i da je reprezentacija na gubitku i dalje je on ispred Vlahovica i Jovica koji imaju veci pritisak, problem je samo sto on realno ne moze sam i treba mu jedan od njih u napadu jer Mitar je u fokusu nekih 60-70 minuta, posle bude u padu. Het trik dade Andori, strelac bio sa Svajcarskom u mecu odlucujucem za Liga naciju, dao gol Crnoj Gori odlucujuci za prolaz na EP, na evropskom nam je kompletna reprezentacija igrala lose, 2 gola je dao u Kataru, gde smo opet ispali kroz razne okolnosti i taktike, ja sam siguran da ako bude igrao protiv Engleza i da ako damo gol, dace ga on.
Н

Ненад

pre 10 meseci

Шта се написали "бомба", помислих у први мах да прелази у Реал или Манчестер Сити...
l

lolčina

pre 10 meseci

Ja bih za te pare dao da me ceo stadion... kao što bi dali i svi komentatori na portalu i lažni moralisti. Bravo Mitre

klipsch

pre 10 meseci

Au Mitre zar ti nije dosta love?Igraj malo ozbiljan fudbal dok mozes...
R

Rodman93

pre 10 meseci

Da igra ozbiljan fudbal za manje para ? Zašto? Napornije, treninzi, obaveze, udaraju te, a opet neće igrati za trofeje ili na najvišem nivou u smislu najvećih klubova, onda bolje da uzme keš. Libo ga ceuv.
г

гост1986

pre 10 meseci

Следећа станица Узбекистан
I

IVAN 82

pre 10 meseci

Luda glava, mesto da igra pi Evropi,mogao je u Premijer ligu, Fenerbahce. On se odlucio da sa pola gasa uzima pare po Bliskom istoku!!!
a

acaze

pre 10 meseci

Odradi jos ovu godinu i nazad u Partizan.
P

Pep

pre 10 meseci

Kraj karijere
G

Gosttt

pre 10 meseci

Pre dva meseca smo citali kako je Real zagrizao za njega, pa onda kako bi legao Junajtedu... Kad ono...
S

Srbija 91

pre 10 meseci

Kad ono amaterizam se nastavlja 😂
R

Rufus

pre 10 meseci

Penzos od 16 miliona godisnje. San svakog Srbende. I jos po koji gol u repki
D

Darko Zakanj

pre 10 meseci

Gle ovi u komentarima što brinu o moralu..pa vama da ponude Katarci veliku lovu peške bi krenuli za Katar.Ne mlatite praznu slamu
M

Marko Niš

pre 10 meseci

Jbg mnogo love za malo trčanja, gde to još ima. Realno Mitar nikad nije igrao u nekim top klubovima, niti će u ovim godinama da igra Ligu Šampiona sa nekim ozbiljnim klubom, te mu ovo dodje kao sasvim očekivano. Inače, svi ovi što ga pljuju, bi verovatno prodali i svoje i tudje snove za mnogo manje para od ovih koje on zaradjuje.
N

NR

pre 10 meseci

Tuga. Na kraju losa karijera
H

Hannibal

pre 10 meseci

Na stranu pare, koje mu nisu nedostajale ni pre odlaska u Saudijsku Arabiju, ali Mitrović je odličan primer kako igrač na vrhuncu sam sebi uništi karijeru! Iz Fulama je, realno, mogao i u Arsenal, a odlučio se za neuporedivo slabiju ligu i od belgijske, gde je svojevremeno odlično igrao za Anderleht, Sada odlazi u Katar, čija je liga bar za klasu slabija i od saudijske...po meni, više ga ne treba zvati u reprezentaciju, ionako je dobio na kilaži i izgubio i ono malo brzine koju je posedovao...
C

Cucu Lele

pre 10 meseci

Nije mogao u Arsenal, jer nije za Arsenal. Nijedan jaci klub ga nije hteo nikada tokom njegove karijere i sugurno postoji razlog za to
E

Eseks

pre 10 meseci

Mitar je spic starog kova a najveci klubovi uglavnom gore guraju brze igrace zbog presinga,tranzicije itd...Da su sad npr devedesete igrao bi mitar u nekom top klubu..Covek se odlucio za desetine miliona u odnosu na neki Sanderlend ili slican klub i to mora da se postuje kao njegov izbor..Na kraju krajeva,za Srbiju je uvek davao celog sebe za razliku od mnogih..
T

Tiramisu

pre 10 meseci

Zar nisu ovde pisali da se Mitro vraca u Evropu i da ima ponude top klubova liga 5? "Ima on jos evropskog fudbala u nogama" hahahahhahahahah
V

Veljko9

pre 10 meseci

Ocekivano da uzme jos kintu dok nude toliko
M

Meroni

pre 10 meseci

Steta...makar da je u recimo Fener, ako ne vec u lige 5...
S

Saša_PFC

pre 10 meseci

Kakva šteta....covek ima godisnju platu od 28.mil.evra sto ni jedan Evropski klub nemoze to da obezbedi.Neka se decko naplati i neka igra u kontinuitetu a fidbal sigurno nece zaboraviti ma gde igrao.
L

Liga sampinjona

pre 10 meseci

Hahahaha to smo i ocekivali.Jok icice u ligu 5.
т

туга

pre 10 meseci

Мотивација за озбиљним фудбалом 0%
s

steta

pre 10 meseci

bolje neka evropska liga, a drugo steta je sto nije otisao u jos neki jaci engleski klub posle Fulama. Trebao si Mitre, malo radi karijere, uzeo si lovu.
D

Džukela klasična

pre 10 meseci

Razne tarabe su potpisivale za "najveće" klubove al Mitar je uzeo najviše love od svih fudbalera, odnosno spada u 0.01% sportista po zarađenoj lovi. Brat naš najveći na svetu. Englezi drhtite na Rajku. Mitrooooz ooon faaaajr jooor difeeeeensss iiiz teriiifaaaaj
c

cv

pre 10 meseci

njemu se baš ne igra
J

Janjaa

pre 10 meseci

Čovek za dve godine zaradio više nego svi klubovi u Srbiji zajedno
Z

Zxr

pre 10 meseci

Vauuuuuu samo pareee
@

@Zxr

pre 10 meseci

A za šta ti radiš, imaš li familiju?
C

Classico

pre 10 meseci

Garant ce brat da dodje u Partizan sledeće sezone.
P

Pera K

pre 10 meseci

I sad se kao oprostio od 8 miliona za godinu dana?? Njemu je plata u tekucoj godini 24 neto!!!
M

Maja Čuva Tajnu

pre 10 meseci

🤷🏻‍♂️
D

DraganKojic

pre 10 meseci

Ajoj...
F

Figaro

pre 10 meseci

Taman sa Verratijem da ugovori poslovnu saradnju. Marco kupi Pescaru ako već nije, Mitro Partizan ili Smederevo i naprave prve korake ka ozdravljenju ovih klubova.
F

Fakat

pre 10 meseci

Al Rajan ccccc.....
I

I to mu je

pre 10 meseci

Bomba....:))))
M

Mitroglu0000

pre 10 meseci

Kakva legenda sigurno jos jedan dobar ugovor
G

Gost1991

pre 10 meseci

Pa kako bre, zar nije vec u partizanu? 😂