Komentari na vest

Bolonja ima šifru za Inter kad igra kod kuće: Goleada za ispraćaj senatora

stevica jovanovic

pre oko 1 mesec

inter lose odigrao

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Kad su uzeli titulu a ne ko ovi spanci Sevilla 1 0 izgube a opstali
F

ForzA Kalco

pre oko 1 mesec

Koliko goste zanima ovo videlo se i proslo kolo protiv raspale Verone, opusteno :)

meda rashord mar

pre oko 1 mesec

gg prvo gg drugo došlo
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa potrudili su se nema sta, ali opet .
M

Maya888

pre oko 1 mesec

Zanimljiva utakmica za gledanje
B

Branimir Milev

pre oko 1 mesec

gg prvo gg drugo došlo

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

pretplatili se na Inter .
R

Riki97

pre oko 1 mesec

Dobra utakmica je bila za gledanje puno golova odlicna Bolonja.
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

poslednje kolo zna se kako ide
M

Msma

pre oko 1 mesec

Autogol i dva nesretna odbijanca su donjela Bolonji 3 gola hahaha

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

За Интер небитна утакмица, опуштено
P

Prva beogradska

pre oko 1 mesec

Bolonja raste kao klub, liga šampiona pa 1/4 u ligi Evrope. Sledeće godine nemaju Evropu i mogu da se bore za top 6.
V

Vezista

pre oko 1 mesec

Luka Topalović nije Slovenac nego Hrvat, od oca Stipe i majke Ivke. Ima slovensko drzavljanstvo jer je rođen u Sloveniji i igra za njihove mlade uzraste, ali zgrabiće Hrvati svog talenta ako išta valja

Mita

pre oko 1 mesec

Nije se Inter ni trudio previse

Masa112

pre oko 1 mesec

Lagani GG4+ hvala hvala

Masa112

pre oko 1 mesec

Lagani GG4+ hvala hvala
N

Nataas99

pre oko 1 mesec

Bologna vazi za tvrd tim a zapravo ove sezone na mnogim utakmicama je bila goleada kada su igrali
V

Vezista

pre oko 1 mesec

Luka Topalović nije Slovenac nego Hrvat, od oca Stipe i majke Ivke. Ima slovensko drzavljanstvo jer je rođen u Sloveniji i igra za njihove mlade uzraste, ali zgrabiće Hrvati svog talenta ako išta valja
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

Jos sutra rapsodija u PL i da se okrecemo polako svetskom prvenstvu
M

MlađoL

pre oko 1 mesec

Pa Inter je ovo odigrao samo formalnosti radi, da im je trebao rezultat ne bi bilo 3:3 sigurno

Ssarita

pre oko 1 mesec

Nema sifru samo je poslednje kolo nista neocekivano zapravo