Komentari na vest

Bleda senka vicešampiona sveta: Hrvati protiv Škota jure poslednji voz za osminu finala

S

Sashki85

pre oko 5 godina

To se znalo odma da će se desiti čim su oterali mamića.
G

Gostic85

pre oko 5 godina

Dva puta na penale prodju na Svetskom.. Neki golovi srecni..pogotovo onaj modrica sa 30 metara Bla bla. Nije da nisu zaslužili te godine.. Ali daleko su oni od onog tempa i ekipe što su bili... 2018 I ko zna kad... Nego dje smo mi?! Škoti zalutali preko nas na Evropsko... Nula nula nula Živeo Aleksandar Mitrović veciti drugoligas I njegov penal!
M

Mitt

pre oko 5 godina

Da nije tog ,,vecitog drugoligasa,, mi ne bi smo prvenstva u Rusiji gledali. Nek te je sramota!
S

Srbin ljubitelj Hrvatske

pre oko 5 godina

Ajmo braco Hrvati! Gazi Skote pa da se prodje dalje i da bude sto laksi zreb pa da se opet cirka tamni Tomislav na Trgu Bana Jelacica!
G

Gostinjo

pre oko 5 godina

Ne zna se jesi li gori ti ili ovi mutavci sto se zovu novinarima, jer su ti odobrili ovaj komentar.
S

Stojko22

pre oko 5 godina

Jad i beda od utakmice.
e

eskobar

pre oko 5 godina

ee srbija da ste pobedili skote sad bi drali ovee pacere slovacka ceska hrvatska makedonija svetska ukraina niko od njih blage veze nemaju hrvati su ovde najgori od najgoreg nemaju pojma o fuudbalu
E

Erector

pre oko 5 godina

Zamisli koliko onda Srbija nema pojma kad su ovi toliki paceri a plasirali se tu
E

Elmer

pre oko 5 godina

Steta sto Hamsik nije igrao.
G

GostaraKg

pre oko 5 godina

hamšik je slovak prijatelju
S

Sudija Starcevic

pre oko 5 godina

Modric je za penziju...
L

Leskovac

pre oko 5 godina

Nemaju kapke krvi.
I

Ilija Strupar

pre oko 5 godina

Mnogo sam više očekivao od braće hrvaćana. Slabo je ovo, Boga mi.
P

PoPo

pre oko 5 godina

Da mi hrvacani vrate 10€
g

golst

pre oko 5 godina

hahahhahah što si igro na njih auuuuuuuuu
R

Riper

pre oko 5 godina

Najlosija utakmica na EP do sad.
S

Suussuhzhz

pre oko 5 godina

Ovo hrvatima zapravo najvise i odgovara, ako dobiju skote i produ kao treci zapast ce ih laksi zdreb to finala nego ako budu prvi ili drugi
W

Weedic

pre oko 5 godina

Treba sa ovakvom igrom pobediti Skotsku na gostovanju.
m

mitt

pre oko 5 godina

Da su 2018-e udarili na Belgiju u nokaut fazi ne bi ni f od finala vidjeli
H

Haha

pre oko 5 godina

Da je Srbija 2018 udarila na Gibraltar a ne na Svicu, mozda bi i prosli grupu
W

Wat

pre oko 5 godina

Slobodan Urosevic je za ovog malog Gvardiola Roberto Karlos glavom i bradicom
E

Emer

pre oko 5 godina

Gvardiol je prvenstveno stoper, ne bek što je večeras igrao