Stvarno smo mi Srbi cudni ljudi.Kod nas je sve ljubav ili mrznja,volimo ili ne volimo.Ajde,ako volim Partizan ,onda volim svakog ko je u njemu.Ali to ne znaci da treba da podrzavam svakog,pa i one koji slabo igraju,i stete ostalim igracima i Partizanu.Kako da mislim da je trener dobar ako on stavlja u tim takve igrace.Ima puno igraca u Partizanu koji su tu negde.Mogu i ne mogu.Tu mislim na ,Milosevica,Krunica.Milica,Milovanovica ,Mitrovica,Seka Poltera ,Trifunovica.Ali Arandjel i Djurdjevic su stvarno jako ispod nivoa Partizana .I jako mi je diskutabilno kako Blagojevic na poziciji l l.krila ,stavlj Bogdana Kostica,koji jeste mlad jako talentovan igrac,ali on na 4-5 utakmica koje je odigrao ni jednom nije pokusao da probije po krilu.Pazite ,ne da nije uspeo,on ni jednom nije probao.Naucno pitanje i za Bogdana i Blagojevica.Sta je l.krilo?Kako se igra ta pozicija,i sta treba ekipi da doprinese,to l.krilo.Ima li neka utakmica na kojoj Djurdjevi nije imao 3-4 velike greske,ukljucujuci i crvene kartone,i penale.Znaci,nema tu nikakve mrznje,ali ne moze trener da sa takvim igracima potkopava napore drugih igraca.Znaci Blagojevic kao da ne radi analize utakmica,kao da ne vidi katastrofalne propuste.To ne moze tako.Kao da za neke ima neograniceni kredit,a druge reze zbog jedne minimalne greske.Jedini igraci koji mogu da budu vredni kao starteri u Partizanu su Roganovic,Dragojevic ,Vukotic.I mogli bi tu da eventualno se izbore,S.Petrovic,Simic,Ugresic,i eventualno golman Milosevic i Trifunovic iz jesenjeg dela.To je svega 8 igraca, i od njih ,Simic i Vukotic ,veovatno idu.Zato po meni Partizanu ocigledno hronicno nedostaju najmanje deset dobrih,boljih igraca.Naravno i bolji trener.Ali kad je trener u pitanju,samo stvarno bolji trener,nikako opet neki pocetnik,neki novi pokusaj.Ako toga nema,onda uz sve moje kritike,bolje da ostane Blagojevic,nego da se ponovo isprobava nesto.Partizan nema vremena za isprobavana,posle jos jedne katastrofalne,bacene sezone.