Komentari na vest

Blagojević: Kao da je pet sezona prošlo, a ne jedna; ne držimo sve u svojim rukama

G

Grobar od 1970

pre oko 1 mesec

Novi trener a ne neki u pokusaju kao ovaj tutuman a najgore kada kaze u dosadasnjom mojoj karijeri u inostranstvu gde to bese i kada U Madjarskoj kao skretnicar ma faca mu je zategnuta mislim ima puno vise zensk.h hor..na

JEJICA

pre oko 1 mesec

Dok god si ti trener ništa neće biti u rukama,dajte lalatovića
b

batabane

pre oko 1 mesec

Stvarno smo mi Srbi cudni ljudi.Kod nas je sve ljubav ili mrznja,volimo ili ne volimo.Ajde,ako volim Partizan ,onda volim svakog ko je u njemu.Ali to ne znaci da treba da podrzavam svakog,pa i one koji slabo igraju,i stete ostalim igracima i Partizanu.Kako da mislim da je trener dobar ako on stavlja u tim takve igrace.Ima puno igraca u Partizanu koji su tu negde.Mogu i ne mogu.Tu mislim na ,Milosevica,Krunica.Milica,Milovanovica ,Mitrovica,Seka Poltera ,Trifunovica.Ali Arandjel i Djurdjevic su stvarno jako ispod nivoa Partizana .I jako mi je diskutabilno kako Blagojevic na poziciji l l.krila ,stavlj Bogdana Kostica,koji jeste mlad jako talentovan igrac,ali on na 4-5 utakmica koje je odigrao ni jednom nije pokusao da probije po krilu.Pazite ,ne da nije uspeo,on ni jednom nije probao.Naucno pitanje i za Bogdana i Blagojevica.Sta je l.krilo?Kako se igra ta pozicija,i sta treba ekipi da doprinese,to l.krilo.Ima li neka utakmica na kojoj Djurdjevi nije imao 3-4 velike greske,ukljucujuci i crvene kartone,i penale.Znaci,nema tu nikakve mrznje,ali ne moze trener da sa takvim igracima potkopava napore drugih igraca.Znaci Blagojevic kao da ne radi analize utakmica,kao da ne vidi katastrofalne propuste.To ne moze tako.Kao da za neke ima neograniceni kredit,a druge reze zbog jedne minimalne greske.Jedini igraci koji mogu da budu vredni kao starteri u Partizanu su Roganovic,Dragojevic ,Vukotic.I mogli bi tu da eventualno se izbore,S.Petrovic,Simic,Ugresic,i eventualno golman Milosevic i Trifunovic iz jesenjeg dela.To je svega 8 igraca, i od njih ,Simic i Vukotic ,veovatno idu.Zato po meni Partizanu ocigledno hronicno nedostaju najmanje deset dobrih,boljih igraca.Naravno i bolji trener.Ali kad je trener u pitanju,samo stvarno bolji trener,nikako opet neki pocetnik,neki novi pokusaj.Ako toga nema,onda uz sve moje kritike,bolje da ostane Blagojevic,nego da se ponovo isprobava nesto.Partizan nema vremena za isprobavana,posle jos jedne katastrofalne,bacene sezone.
G

GostRadan

pre oko 1 mesec

Partizan je unisten losom selekcijom, pre svega. Dakle, dok ne ode ova uprava, ovaj trener i minimum 15 igraca, apsolutno je nebitno koje mesto zauzima.
К

Косингас

pre oko 1 mesec

Шта би са Стефаном Митровићем? Што сте се свађали? Има ли новинара да питају? Или уместо да раде за своје редакције, раде за "Партизанов вјесник*?
B

Bale89

pre oko 1 mesec

Pa kad bi imali neke igrace mozda bi nesto i uradio,ovako muke zive jos se pola posvadjali

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

sutra dobijate čuku jer igra sa omladincima ipak cete biti 2 na kraju iako niste nikako zasluzili

Dacha90

pre oko 1 mesec

jao ovde ne znam kako je trebalo

cima88

pre oko 1 mesec

Rasprodali sve igrače

dejanera

pre oko 1 mesec

E pa to je komplikovano. Da bi se nesto rasprodalo to nesto neko treba i da kupi. A ko bi kupio ove? Ovi matori su bas to MATORI i bez obzira na karijere njihovo je proslo i nece ih niko. Ovi mladi nisu bas toliko dobri ali neki ce ipak uspeti da se prodaju bas zato sto su mladi pa mozda od njih nesto ispadne. A ovi izmedju ni sami ne znaju odakle oni u Partizanu.
S

Smecari sa severa

pre oko 1 mesec

Covek nema obraza
Z

Zx1r

pre oko 1 mesec

Mi smo smecari sa severa nama Aca ne smeta!
G

Grobar od 1970

pre oko 1 mesec

Pa ljudi moji ko se sve lati komentara i da pita i kaze sve jedno 2 ili 3 mesto. 2 mesto stsrtuje u ligi evrope min 2 utakmice zatim ispadanje vodi u ligu konferencije min 2 utakmice za 4 utakmice dodze 1 milion a za 2 pola miliona
X

Xe, xe

pre oko 1 mesec

Kad li ce da prodje ova oluja koja se nadvila nad Humskom vec skoro 5 godina, da obasja opet Sunce iznad Humske ulice i da gledamo kao nekad Partizan koji igra fudbal a ne ovo mucenje.
P

Popce

pre oko 1 mesec

Da ste zaslužili drugo mesto niste, ali dobro.
Z

Zx1

pre oko 1 mesec

Ni vi prvo ali dobro.. Sve se brise
.

..

pre oko 1 mesec

Partizan je bankrotiran i opljačkan klub. Kakve evropske kvalifikacije, kakva evropska takmičenja, tužno je i pričati o tako nečemu. Uspeh će biti ako se ne ugasi za godinu dana. Zašto o tome novinari ne pišu? Šta je sve dovelo do toga i ko su sve ljudi odgovorni za to. Neki takav tekst?
I

Ivan pfc

pre oko 1 mesec

Svako se danas naziva fudbalskim trenerom.
S

SHVATATE LI VAŽNOST?

pre oko 1 mesec

Apelujem da se izborna Skupština pomeri 5 do 7 dana ranije da bi bilo više vremena za sklapanje tima za novu sezonu i da se što više pojačanja dovede do početka priprema. To može biti od krucijalnog značaja kad je uspeh u Evropi a sam tim i klupske finansije u pitanju.
N

Nejbi

pre oko 1 mesec

Da Bog da dai jedan krsten igrac dodje. Ko ji normalan radnik a ne fudbaler dodje na razvaline od kluba .Da trpi zalizanog Mijata koji vise prica o Realu nego o Partizanu .isto vazi I za R Ljajica .A fudbaleri su toliko dno dna da je to nesvatljivo .Dozvole da Macva urinira po njim a oni stoje ko Avetinje .Jad i cemer .
g

grupa delije sever

pre oko 1 mesec

Ne sekiraj se Srki biće vam sređeno 2.mesto jednim pozivom a onda ispadate u sezoni kupanja od neke Larnake ili nekih konobara sa Malte....
I

Ivan pfc

pre oko 1 mesec

Ta neka Larnaka je ispred strasnog Pafosa na Kipru koji je izbacio srpske milionere iz LS.

GrgaCvarak

pre oko 1 mesec

Interesantno kako je svim navijacima Zvezde Blagojevic "Srki", "Srdjiola", itd. Nije ni najmanje sumnjivo sto ga bas vi najvise podrzavate i pisete kako je u Partizanu sve problem, samo ne on. Ali niti cete vi moci da radite dovijeka to sto radite niti ce on dovijeka biti trener u Partizanu, tako da "sve se vraca, sve se placa".
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Partizanu treba kondicioni trener iz Španije ili Nemačke.
@

@

pre oko 1 mesec

ili mozda tebe da angazuju
7

77766u

pre oko 1 mesec

uzmite to drugo mesto ako vas nije sramota
N

NR

pre oko 1 mesec

Kakav levat... djfjsja

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Kao da je bitno
@

@

pre oko 1 mesec

kao i tvoj komentar
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Ide svetsko prvenstvo obratiti pažnju na Haiti i tako te reprezentacije mozda iskoči neki igrač za Partizan.
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

Kao da je bitno 3 ili 2
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Ako Vojvodina bude druga, mogući protivnici su: Ferencvaroš, Karabag, Šerif, Dinamo Kijev, Hajduk Split, CSKA Sofija ... Ako Partizan bude drugi, mogući protivnici su: CSKA Sofija, Žilina, Univerzitatea Kluž, Aluminij, Deri Siti, Vestri ... OVAKAV KAKAV JE, PARTIZAN NEMA ŠTA DA TRAŽI U EVROPI!

Sloba

pre oko 1 mesec

dzabe je sve njima