Komentari na vest

Bezerina lepotica za špice kumovala katastrofi Radničkog (VIDEO)

š

šta bi

pre oko 10 sati

Fedja Dudlić i njegov ofanzivni fudbal. Da čujemo da li ima nešto sporno , posle partizana se nešto ućutao , verovatno čeka utakmicu protiv Zvezde da se raskokodače.
P

Pobeda je resenje

pre oko 12 sati

Steta za navijace Radničkog a zadovoljstvo za Plavu Uniju.
A

ApsolutnoJa

pre oko 12 sati

Komentator prokomentarisao gol iz kornera kao da ga vidi svaki dan, uzas

Mr 007

pre oko 12 sati

Terzin drugi klub ce biti bolji od grobara uskoro.Sta ti je madjija,covece!🤣

GrgaCvarak

pre oko 8 sati

Dobro si rekao – drugi klub. A gdje su tek ostali klubovi u ligi koji nisu direktno njegovi, ali ga jednako slusaju kao da jesu. Strasna liga, nema sta; Srbiji se smijesi svijetla buducnost sa tolikom regularnoscu.

Dorcolac

pre oko 12 sati

Cuo sam da OFK menja ime u Mornar, tako se bar šuška po karaburmi...
d

d.o.o.

pre oko 13 sati

a rezultat utakmice na kraju cetvrtog pasusa teksta
T

Tata Martino

pre oko 13 sati

Crvena Zvezda bi morala da pomogne OFK Beogradu da izađe u Evropu, jer od toga bi velike koristi imao srpski fudbal, i nacionalni koeficijent. Uzimajući u obrzir i porodične veze između dva sportska kolektiva!
r

rnduljo bre

pre oko 13 sati

Biće velika šteta ako OFK Beogradu, koji je naš legendarni klub i sada posle Zvezde i Partizana, trenutno najkvalitetniji u Srbiji, nije u interesu da igra Evropu. Ako budu igrali neki drugi, plašim se da će nam se stalno dešavati neki " MORNARI "
R

Realno...

pre oko 13 sati

Koja šteta? Pa da ih ne vode kriminalci, igrali bi evropu! Ovo je Obilić 2.0!