Komentari na vest
Bezerina lepotica za špice kumovala katastrofi Radničkog (VIDEO)
š
šta bi
pre 1 dan
Fedja Dudlić i njegov ofanzivni fudbal. Da čujemo da li ima nešto sporno , posle partizana se nešto ućutao , verovatno čeka utakmicu protiv Zvezde da se raskokodače.
P
Pobeda je resenje
pre 1 dan
Steta za navijace Radničkog a zadovoljstvo za Plavu Uniju.
A
ApsolutnoJa
pre 1 dan
Komentator prokomentarisao gol iz kornera kao da ga vidi svaki dan, uzas

Mr 007
pre 1 dan
Terzin drugi klub ce biti bolji od grobara uskoro.Sta ti je madjija,covece!🤣
GrgaCvarak
pre 1 dan
Dobro si rekao – drugi klub. A gdje su tek ostali klubovi u ligi koji nisu direktno njegovi, ali ga jednako slusaju kao da jesu. Strasna liga, nema sta; Srbiji se smijesi svijetla buducnost sa tolikom regularnoscu.

Dorcolac
pre 1 dan
Cuo sam da OFK menja ime u Mornar, tako se bar šuška po karaburmi...
d
d.o.o.
pre 1 dan
a rezultat utakmice na kraju cetvrtog pasusa teksta
T
Tata Martino
pre 1 dan
Crvena Zvezda bi morala da pomogne OFK Beogradu da izađe u Evropu, jer od toga bi velike koristi imao srpski fudbal, i nacionalni koeficijent. Uzimajući u obrzir i porodične veze između dva sportska kolektiva!
r
rnduljo bre
pre 1 dan
Biće velika šteta ako OFK Beogradu, koji je naš legendarni klub i sada posle Zvezde i Partizana, trenutno najkvalitetniji u Srbiji, nije u interesu da igra Evropu. Ako budu igrali neki drugi, plašim se da će nam se stalno dešavati neki " MORNARI "
R
Realno...
pre 1 dan
Koja šteta? Pa da ih ne vode kriminalci, igrali bi evropu!
Ovo je Obilić 2.0!