Komentari na vest

Betisove muke s defanzivcima, ali Liga šampiona zove

D

Darko M.

pre oko 1 mesec

Odlicne igrace imaju

Zorica Stanojevic

pre oko 1 mesec

Bestis je super tim dobri igraci
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Dobar je mali ali da li vredi i da li rizikovati sa tom sumom... sta znam ali ko sce danas vredi takve novce cak,bi i vredelo rizikovati

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Betis u ligi sampiona - prava romantika.

Savo Vukovic

pre oko 1 mesec

Вечерас је вече за Елче
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

Nije losa ekipa....

Petar Babic

pre oko 1 mesec

Bilo bi lepo videti ih u LS, zasluzili su ove sezone da se plasiraju.
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

Betis po mom misljenju, dobar
D

Djordje Milev

pre oko 1 mesec

Ide Betis u ligu šampiona
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Neka se ponovi 2005. godina kao pod Hoakinom i Oliveirom.
S

Slaviša Trifunović

pre oko 1 mesec

Betis je odličan tim.