Komentari na vest

Barselona prodala golmana za 3.000.000 evra

Vuk

pre oko 11 sati

Солидан голман.

Nemanja Dimitrijevic

pre 1 dan

Dodji u partizan legendicee
U

Uncledrew

pre 2 dana

Sta cemo sa milijardu i kusur sto duguju??? 🤔🤔🤔

Radoman Ninkovic

pre 2 dana

Penja je vrhunski golman i panatinaikos je top za njega
m

mrca9

pre 2 dana

Kap u moru glupo je objavljivati ovakve vesti

Aleksandra Martać

pre 2 dana

Lep novac za prodaju, sve najbolje u daljoj karijeri svaka čast