Avči otišao, problemi za Bešiktaš ostali (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 26.01.20. | 16:14

Novi poraz crno-belih, ovog puta od Gectepea - 2:1

Promena trenera nije trgla fudbalere Bešiktaša. Otišao je Abdulah Avči sa klupe crno-belih, ali problemi su ostali. Efekta, bar na prvu loptu, nije bilo, pošto je klub iz Istanbula pao na gostovanju kod Gectepea – 2:1.

Bešiktaš je s klupe predvodio Senjol Fidan u ulozi vršioca dužnosti, ali sudeći po igri ekipe, moraće čelnici kluba što pre da pronađu novog šefa struke, nekog ko će prodrmati posrnulu ekipu.

Solidni Gectepe je potpuno zaslužio pobedu, bio je bolji tim. Poveo je domaćin golom Akbunara, a Bešiktaš je odgovorio pogotkom Jilmaza iz penala. Međutim, ni taj egal crno-beli nisu uspeli dugo da sačuvaju.

U poslednjem minutu prvog poluvremena Borhes je doneo novu prednost Gectepeu, koju je ekipa sačuvala do kraja utakmice i upisala nova tri boda.

TURSKA 1 – 19. KOLO

Genčlerbirligi - Gacijentep 1:0 (0:0)