Augzburgu poništena dva gola u poslednjih 10 minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 17.10.21. | 19:34

Arminija odnela bod iz Bavarske...

Remi koji nikome ne odgovara i koji znači da oba tima ostaju u zoni ispadanja. Arminija je konačno uspela da postigne gol nakon tri sušna kola, međutim taj jedan pogodak bio je dovoljan samo za bod čete Franka Kramera - 1:1.

Imajući u vidu da je igrao perd svojim navijačima i da ima kvalitetnije pojedince od gostiju iz Bilefelda remi nešto manje vredi fudbalerima Augzburga koji ostaju na jednoj jedinoj pobedi u dosadašnjem delu sezone.

Arminiji je ovo peti nerešen ishod po čemu je rekorder u Bundesligi.

Augzburg je imao nešto više od igre, više opasnih akcija i udarac ka golu. U finišu utakmice dva gola su poništena domaćinu, nakon čega je postalo jasno da pola plena odlazi u Bilefeld.

Vodeći pogodak za domaćina postigao je engleski štoper Ris Oksford nakon odličnog ubacivanja iz kornera Danijela Kaliđurija. Igrao se 19. minut.

Dugo je Arminija pokušavala da dođe do izjednačenja da bi joj konačno pošlo za rukom 13 minuta pre kraja. Sjajan gol postigao je Jakob Laursen...