Komentari na vest
Atletiko ponovo baca pogled ka Parizu: 25.000.000 za Enrikeovog džokera
A
Amajlije draft 1.pik
pre 20 dana
Dobar igrač + za "male" pare...bravo za ekipu koja ga dovede.
Da Partizan ima para ladno bi ga doveo trener-kapitenu Iliću kao poklon :)
Damir Jovic
pre 21 dana
Bolje za njega da ode u Madrid pa da se pokaže,PSG ima dobar vezni red i teško je izboriti start.
N
Nikola27A
pre 21 dana
nije sve u parama, mora da ide
j
jokicvv.
pre 21 dana
Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ
B
Buca95
pre 21 dana
Dobro pojacanje za 25 miliona,boljeg ne mogu da nadju za taj novac.Samo da ga Simeone ne ugusi.
m
mixica
pre 21 dana
Odlican igrac ne znam zasto ne igra kod Enrikea u zadnje vreme
K
Kop
pre 20 dana
Vitinja, Neves,Luiz, realno nema mesta za njega.
M
Mara992
pre 21 dana
Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ svako ko ga dovede napraviće odlican potez
Milos Manojlović
pre 21 dana
ne vredi on te pare
L
Leukemija
pre 21 dana
Dobar je igrac sad dal vredi toliko ima mnogo mnogo bolji
V
Vladava
pre 21 dana
okej je igrac skroz, moze da prodje
branislavhalas1@gmail.com
pre 21 dana
Ne vredi toliko, bar moje misljenje.
Batina1
pre 21 dana
Ovaj je rođen za Atletiko i Simeonovu palicu.
P
Predikat
pre 21 dana
dobar igrac ali nije vredan tih para
Zvezdas1989
pre 21 dana
Nije vredan,pa kakve sve prevare idu za 50+ miliona.Ovo je top igrac za te pare
D
DjolePartizan12
pre 21 dana
Mnogo za njega, ali, dobro, danas se ne pita ko koliko košta, samo se plati.
L
Lupas gluposti
pre 21 dana
Mnogo 25 mil za njega, a nije mnogo 120 za enca, za kaiseda, za grilisa, za isaka 150, virca 120, u moru nenormalnih transfera ovo je mala cifra, samo je po meni greska atletiko jer nece osvojiti nista, mada naosvajao se trofeja tako da sad moze i bez njih
TheStefanK
pre 21 dana
Po meni nije los igrac





_(1)_(1).jpg.webp)


