Komentari na vest

Atletiko ponovo baca pogled ka Parizu: 25.000.000 za Enrikeovog džokera

A

Amajlije draft 1.pik

pre 20 dana

Dobar igrač + za "male" pare...bravo za ekipu koja ga dovede. Da Partizan ima para ladno bi ga doveo trener-kapitenu Iliću kao poklon :)

Damir Jovic

pre 21 dana

Bolje za njega da ode u Madrid pa da se pokaže,PSG ima dobar vezni red i teško je izboriti start.
N

Nikola27A

pre 21 dana

nije sve u parama, mora da ide
j

jokicvv.

pre 21 dana

Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ
B

Buca95

pre 21 dana

Dobro pojacanje za 25 miliona,boljeg ne mogu da nadju za taj novac.Samo da ga Simeone ne ugusi.
m

mixica

pre 21 dana

Odlican igrac ne znam zasto ne igra kod Enrikea u zadnje vreme
K

Kop

pre 20 dana

Vitinja, Neves,Luiz, realno nema mesta za njega.
M

Mara992

pre 21 dana

Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ svako ko ga dovede napraviće odlican potez

Milos Manojlović

pre 21 dana

ne vredi on te pare
L

Leukemija

pre 21 dana

Dobar je igrac sad dal vredi toliko ima mnogo mnogo bolji
V

Vladava

pre 21 dana

okej je igrac skroz, moze da prodje

branislavhalas1@gmail.com

pre 21 dana

Ne vredi toliko, bar moje misljenje.

Batina1

pre 21 dana

Ovaj je rođen za Atletiko i Simeonovu palicu.
P

Predikat

pre 21 dana

dobar igrac ali nije vredan tih para

Zvezdas1989

pre 21 dana

Nije vredan,pa kakve sve prevare idu za 50+ miliona.Ovo je top igrac za te pare
D

DjolePartizan12

pre 21 dana

Mnogo za njega, ali, dobro, danas se ne pita ko koliko košta, samo se plati.
L

Lupas gluposti

pre 21 dana

Mnogo 25 mil za njega, a nije mnogo 120 za enca, za kaiseda, za grilisa, za isaka 150, virca 120, u moru nenormalnih transfera ovo je mala cifra, samo je po meni greska atletiko jer nece osvojiti nista, mada naosvajao se trofeja tako da sad moze i bez njih

TheStefanK

pre 21 dana

Po meni nije los igrac