(©AFP)

Arijaga pogađa kad igra za Honduras (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.09.24. | 17:49

Vezista Partizana strelac protiv Trinidada

Devet utakmica odigrao je Kervin Arijaga otkako je došao u Partizan i za sada u njegovoj statistici nema ni gola, niti asistencije. Doduše, ni ne očekuje se to od njega, jer zadnjem veznom kreiranje pogodaka nije u glavnom opisu posla.

Međutim, kada obuče dres Hondurasa, Arijaga odjednom postane opasnost po protivnički gol. Fudbaler Partizana je sinoć bio strelac za reprezentaciju u pobedi nad Trinidadom i Tobagom u Ligi nacija (4:0).

Igrao se poslednji minut nadoknade prvog poluvremena kada je Arijaga došao do lopte na ivici šesnaesterca i odapeo „strelu“ koja je završila u uglu gola gostiju.

A, ako se pogledaju poslednje tri utakmice Hondurasa, Arijagi je ovo drugi gol, pošto je u junu bio strelac i protiv Bermuda (6:1) u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.

Sada ostaje da te nišanse sprave donese i na stadion u Humskoj...