
Efes se igrao sa Bursom, Micić dvocifren
Vreme čitanja: 1min | uto. 17.03.20. | 19:34
Solidna partija srpskog reprezentativca u ubedljivoj pobedi Pivara
U momentu kada je ceo svet, a samim tim i sport, prilično paralisan, činjenica da se tim kvaliteta Anadolu Efesa, lidera Evrolige, našao na parketu, svakako može da raduje. Pivari su dočekali Bursu i poigrali se sa ovim protivnikom. Rezultat je glasio - 86:55.
Moglo je vrlo brzo da se nasluti kakav ćemo meč gledati, Bursa se nekako i držala posle 10 minuta igre, ali posle toga je Efes uzeo uzde i do kraja pregazio protivnika.
Izabrane vesti
Igralo se naravno pred praznim tribinama, ali to domaćem timu nije smetalo da odigra dobro, održi formu pre svega i zabeleži novi trijumf u šampionatu Turske koji se uprkos svemu - igra.
Nije to bila neka utakmica zbog koje će zaigrati srce, ali je za to najzaslužniji bio Efes koji je odigrao jako dobar meč.
Naš Vasilije Micić igrao je 12 minuta i za to vreme imao je 12 poena i tri asistencije, još jedan njegov solidan meč.
Ahmet Tundžer je bio sjajan sa 19 poena za 15 minuta u igri, dok je Sertač Šanli dodao 15 poena. Šejn Larkin je igrao 21 minut i za to vreme je dao devet poena, videlo se da nije baš najmotivisaniji na svetu.
Posle pobede Efes ima skor od 21-2, dok je Bursa na 11-12.
TURSKA 1 - ODLOŽENI MEČ 20. KOLA
Utorak
Anadolu Efes - Bursa 86:55
/Tundžer 19 - Arslan 12/
FOTO: Star Sport