Komentari na vest
Ančeloti o aferi Nejmar: Da je moja baba imala točkove, bila bi automobil...
c
crnilaufer
pre 28 dana
Trebalo bi da mu da sansu, iako je povredjen. Ipak se trudio previse i fudbalskom svetu kompletnom je stalo da gleda najverovatnije poslednje ucesce Nejmara na svetskom.
K
Kako da ne
pre 28 dana
ovi mogu slobodno da rade za FSS
m
miki1973
pre 28 dana
Sve je to isto samo drugi ljudi i druge zemlje

aura 222
pre 28 dana
nejmar veliko ime, i da sedi ns klupi može ds daje savete i da podiže ekipu
j
jovandimitrovic
pre 28 dana
ma...smejanjeeeee..
j
jovandimitrovic
pre 28 dana
ma...smejanjeeeee..
L
Leukemija
pre 28 dana
Dobar je Nejmar.....
Aboubakar Oumarou
pre 28 dana
Ne znam zašto afera? Ako može igrati u redu, ako ne može zovi Žoao Pedra ili nekog drugog sa šireg spiska i miran Brazil 😁
L
Leukemija
pre 28 dana
Tako je gospodine
Lalala
pre 28 dana
Smara vise prica o Nejmaru...
N
Noga!?
pre 28 dana
Sve ok, ali čini mi se da nije igrao nogom, tako da ne važi pravilo.

Proficap
pre 28 dana
Ako u jednoj ruci drzis kamen, a u drugoj konac, i oba pustis, sta ce brze pasti? Nejmar.
R
RangoNS
pre 28 dana
Čekaj, Nejmar je bio povređen ali se nešto kao oporavio i opet se povredio na treningu?
Novi
pre 28 dana
Anceloti je najbolji trener svih vremena
J
JAAGG!
pre 28 dana
Pf...samo pridajite paznju budalastinama, i nemojte uopste da budete fokusirani na tim. Pa kad bude bila opet neka petarda ili sedmica ...posle Karlo nece da ti bude do zezanja. Kakva smejurija od reprezentacije.
Nikola Malešić
pre 28 dana
Nema nista od Brazila
t
tiesto
pre 28 dana
Nema nista od Nejmara
Dramaturg89
pre 28 dana
Kako ce jedva proci grupu a onda odmah ispadanje. Ili su neki nenormalni pritisci ili je Anceloti izlapeo.
J
Ja pa ja
pre 28 dana
Da ima obraza sam bi rekao, ljudi nemojte, nisam spreman i srecno!
g
goksi63
pre 28 dana
Nema nista od Brazila procice grupu i prvi sledeci jaci protivnik ih izbacuje
N
Nije
pre 28 dana
Da moja baba ima muds bila bi deda 😆
@
@nije
pre 28 dana
Ne nego bi bila baba sa mdma
dzeletheking@gmail.com
pre 28 dana
Morao da ga pozove.
Naredili iz saveza.
Ali mali padavičar nije zaslužio poziv.
Uskekruske
pre 28 dana
Tako je gospodine
S
Srdjan1314
pre 28 dana
Trla baba lan. Nejmar je penzija
N
Nenad Petrovic
pre 28 dana
.... Dobar je Nejmar.....
Г
Гост Рајдер
pre 28 dana
¿Dónde están las cojones?








.jpg.webp)