Komentari na vest

Ančeloti o aferi Nejmar: Da je moja baba imala točkove, bila bi automobil...

c

crnilaufer

pre 28 dana

Trebalo bi da mu da sansu, iako je povredjen. Ipak se trudio previse i fudbalskom svetu kompletnom je stalo da gleda najverovatnije poslednje ucesce Nejmara na svetskom.
K

Kako da ne

pre 28 dana

ovi mogu slobodno da rade za FSS
m

miki1973

pre 28 dana

Sve je to isto samo drugi ljudi i druge zemlje

aura 222

pre 28 dana

nejmar veliko ime, i da sedi ns klupi može ds daje savete i da podiže ekipu
j

jovandimitrovic

pre 28 dana

ma...smejanjeeeee..
j

jovandimitrovic

pre 28 dana

ma...smejanjeeeee..
L

Leukemija

pre 28 dana

Dobar je Nejmar.....

Aboubakar Oumarou

pre 28 dana

Ne znam zašto afera? Ako može igrati u redu, ako ne može zovi Žoao Pedra ili nekog drugog sa šireg spiska i miran Brazil 😁
L

Leukemija

pre 28 dana

Tako je gospodine

Lalala

pre 28 dana

Smara vise prica o Nejmaru...
N

Noga!?

pre 28 dana

Sve ok, ali čini mi se da nije igrao nogom, tako da ne važi pravilo.

Proficap

pre 28 dana

Ako u jednoj ruci drzis kamen, a u drugoj konac, i oba pustis, sta ce brze pasti? Nejmar.
R

RangoNS

pre 28 dana

Čekaj, Nejmar je bio povređen ali se nešto kao oporavio i opet se povredio na treningu?

Novi

pre 28 dana

Anceloti je najbolji trener svih vremena
J

JAAGG!

pre 28 dana

Pf...samo pridajite paznju budalastinama, i nemojte uopste da budete fokusirani na tim. Pa kad bude bila opet neka petarda ili sedmica ...posle Karlo nece da ti bude do zezanja. Kakva smejurija od reprezentacije.

Nikola Malešić

pre 28 dana

Nema nista od Brazila
t

tiesto

pre 28 dana

Nema nista od Nejmara

Dramaturg89

pre 28 dana

Kako ce jedva proci grupu a onda odmah ispadanje. Ili su neki nenormalni pritisci ili je Anceloti izlapeo.
J

Ja pa ja

pre 28 dana

Da ima obraza sam bi rekao, ljudi nemojte, nisam spreman i srecno!
g

goksi63

pre 28 dana

Nema nista od Brazila procice grupu i prvi sledeci jaci protivnik ih izbacuje
N

Nije

pre 28 dana

Da moja baba ima muds bila bi deda 😆
@

@nije

pre 28 dana

Ne nego bi bila baba sa mdma

dzeletheking@gmail.com

pre 28 dana

Morao da ga pozove. Naredili iz saveza. Ali mali padavičar nije zaslužio poziv.

Uskekruske

pre 28 dana

Tako je gospodine
S

Srdjan1314

pre 28 dana

Trla baba lan. Nejmar je penzija
N

Nenad Petrovic

pre 28 dana

.... Dobar je Nejmar.....
Г

Гост Рајдер

pre 28 dana

¿Dónde están las cojones?