Komentari na vest

Aleksandar Jovanović: U našoj kući niko nikad favorit

G

Gospodinnnnnnnnnnnnnnnnn

pre gotovo 2 godine

Mnogo postujem ovog igraca, i treba da razmislja ponednicki. Ipak mislim da odavno nije bilo jasnije da bi Partizan tesko mogao i do remija. Ipak je covek jedini koji lici na profesionalca u Partizanu. Sve osim pobede Zvezde je cudo. Jeste derbi ali je zaista neravnopravan
M

MilosBg

pre gotovo 2 godine

Pa kako da budes favorit protiv tima koji pobedjuje 0:0 🤣
W

Wq

pre gotovo 2 godine

U toj vasoj kuci nema ko vas nije tukao, jedino Zvezda nije 8 godina i verovatno jos nece iz ovog ili onog razloga iako je 5 klase iznad po svemu
R

Reall

pre gotovo 2 godine

Hahahaha
M

Mile12

pre gotovo 2 godine

Mislim da su te kladionice demantovale...
A

Alexx

pre gotovo 2 godine

Ne razumem ovakve izjave. Umesto da otvoreno kaže favoriti su i bolji su trenutno ali mi ćemo dati sve od sebe pa šta bude.
B

Baxter88

pre gotovo 2 godine

Pa ja verujem da je i on svestan a i ceo tim Partizana da je Zvezda mnooogo jaca ekipa ali eto daje tako neke izjave kako bi se dodvorio navijacima, laze ih bukvalno a kladionice stavile 1. 65 dvojku sto nikad nije bilo!
a

anelej110

pre gotovo 2 godine

tako je golmancino nasa sutra sve zicere da im poskidas
p

poiytres

pre gotovo 2 godine

cekaj ti se nudio zvezdi, dok si bio u Radnickom Nis koja tvoja kuća?

ГОШЋА

pre gotovo 2 godine

Evo ga ovaj čirokana samoprozvani najbolji golman u univerzumu, koji je od početka sezone primio jedno 20 golova. U vašem “hramu” fudbala ne strahuje više ni Tekstilac Odžaci, a kamoli Crvena zvezda.
М

Милош Вш

pre gotovo 2 godine

Али вас шамара свако ко вам дође у кућу.

voja112

pre gotovo 2 godine

"Analiziram svakog igraca pojedinacno" pa onda dve recenice nakon toga ide "ne bih se fokusirao na pojedincima". Svaka mu je k'o u Njegosa
A

Alberto Bueno

pre gotovo 2 godine

Toliki favoriti da imate jednu pobedu na pet utakmica kući... Pametnom dosta
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

Mladost Gat 0:4, Tsc 0:4, like this.
D

Dr.Ale

pre gotovo 2 godine

Osim Napretka,Dinama,Genta...
b

b200

pre gotovo 2 godine

Da ne nabrajam dalje...
N

NocnaMoraCrnimaJeKatai

pre gotovo 2 godine

Kada im neko pomene Kataija i još pokaže kako ih je vezivao sve u čvor i zajedno sa loptom ostavljao da se koprcaju u mreži crnim dečkima je već crno pred očima:))))Pored Muje i Jure ovom ostaje samo da se spremi za punjenje:)))))
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Mladost GAT dislikes this :)
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

🤣🤣🤣🤣🤣
g

genije

pre gotovo 2 godine

Koje dve utakmice slepce ??? Mislis kad ste slavili 2:2 ???
M

MNM

pre gotovo 2 godine

Pa kad ne igrate samo da domaćim klubovima😂
S

Slavija

pre gotovo 2 godine

Pozdrav iz Kijeva.
1

12345ss

pre gotovo 2 godine

ja se ne secam ko nije bio favorit na jna.🤣🤣🤣
M

Milllllan136

pre gotovo 2 godine

A baš tako...evo ispade da su strah i trepet...a svi se naigraju fudbala protiv njih ...kao da ne gledamo iste meceve....a trenutno ne bi dobili ni becej....
S

Samo jedan covek

pre gotovo 2 godine

Druze pogledaj kvote, a posle toga pogledaj u recniku sta znaci favorit, i onda vise nikad nemoj izjave da dajes nego lepo predji u politiku! Izjava je na nivou ekonomskog tigra...
d

d. g.

pre gotovo 2 godine

Možda malo Kijev😂😂😂
@

@d

pre gotovo 2 godine

Eventualno Lugano...
M

Mauro Tasoti

pre gotovo 2 godine

Od svih koji danas nešto predstavljaju u Partizanu,od trenera,uprave,sportskih direktora i ostalih bezveznjakovića,verujem samo ovom čoveku,Aci Jovanoviću.Siguran sam u njegovo poštenje, požrtvovanje,srčanost.Da je još nekoliko takvih među onima koji će sutra istrčali na teren imali bi čemu da se nadamo.
D

Dachazvezda

pre gotovo 2 godine

ju,ju,ju,ju... Ma prejaki ste!!!!🤦😂 Samo vas pekara Trpković nije dobila tu!! I to ne što ne mogu, nego rade noćnu!!!😵‍💫
S

Sherlocked

pre gotovo 2 godine

To vam se demonstrira svakog leta , mozda nije u vasim glavama ali vratite se u realnost
S

Srbija 1999

pre gotovo 2 godine

Samo Nortsland.
g

gsyz

pre gotovo 2 godine

Vi vise niste favoriti ni protiv OFK...
S

Samo

pre gotovo 2 godine

Kievski dinamo i neki tamo lugano

Realno123

pre gotovo 2 godine

Daj ba druze pokri se po ušima. Malo ste jaci od kisele vode ove godine nema ko vam nije odrzao cas fudbala. Sreca vam je sto je Zvezda na sigurnoj razdaljini i umorna posle evrope pa mozda se i izvucete cuvenim bunkerom na svom stadionu i konstantnim zasrzavanjem vremena
S

Sherlocked

pre gotovo 2 godine

Protiv njih , takvih jedanih kakvi su , moze druga postava sasvim lagano da odigra i da ih pregazi. Mozemo i sa tri stopera i tri deteta , sasvim lagano ih dobijamo. Imali su 4 dana , da odmore u svakom smislu. Ako to nisu uradili problem je kondicije. Radim 12h sati dnevno u pokretu , fizicki izuzetno zahtevno. Imam jedan dan da odmorim i to nije odmor jer resavam onda sve privatno. Sve za 70.000 . dinara normalno. Ako ne mogu da budu spremni fizicki i psihicki , onda su pravi amateri nego umisljeni profesionalci. I svaka dalja prica je izlisna. I neka batale alibije , nisu na sudu.
r

rrrr

pre gotovo 2 godine

Tako je Jovanoviću,prejaki ste.
D

DejanNS78

pre gotovo 2 godine

Pozdravili te iz Dinamo Kijeva
H

Hhahaahhaahha

pre gotovo 2 godine

Osim dinamo kijeva, lugana, genta…
R

Rubikova kocka

pre gotovo 2 godine

Nešto vam ta kuća prazna jadna i žalosna
G

Gorodtas

pre gotovo 2 godine

DAĆE DOBRI BOG DA SUTRA PARTIZAN PRIMI GOL ZA PORAZ BAŠ ZBOG UNIŠTAVANJA TERENA.
E

Epson

pre gotovo 2 godine

Hoce da kaze da je Partizan bio favorit i protiv Dinamo Kijeva.