Komentari na vest

Alarm za srpske klubove: Majstorović ide iz Dinama

Aleksandar Ranisavljevic

pre 27 dana

Ako ga oni ne vide kao rešenje a toliko je talentovan ne vidim ga ni kod nas u ligi. Možda u nekom slabije rangiranom klubu.
d

dragiludi

pre 27 dana

u Rad treba da ode Majstorovic,bio bi lijep dodatak.

HamzatCimaev

pre 27 dana

Odlican je Milan Majstorovic, moze kod nas solino da bude placen!

nba

pre 27 dana

On prelazi u Barselonu sigurno

Kaki

pre 27 dana

Ala mnogo talentovan igrac treba ga dovesti u zvezdu pa nek se pokaze ja mislim da ce biti igracina.

Acaredstar1

pre 27 dana

cuj najbolji defanzivac u jesenjem delu haha

Stefannnbgd

pre 27 dana

Je l da novi Nemanja Vidic ili?dajte malo ozbiljnosti unesite.

Gatsby82

pre 27 dana

Bio dobar talenat, ali povrede u tom periodu okrenu karijeru. Nadam se da će se dečko vratiti na pravi put

mlade016@gmail.com

pre 27 dana

Uh kako bi legao Partizanu...

dzeletheking@gmail.com

pre 27 dana

Znači povratak u Vošu, taman pokušavau da naprave neki tim.

cima88

pre 27 dana

Mladi su promeniće oni još koji klub dok se ne pronadju negde
c

coa_kobra2007

pre 27 dana

Mislim da im to nece predstavljati problem.
y

yui

pre 27 dana

unistile ga povrede zadnjih 2 godine ...lep potencijal
P

Poki07

pre 27 dana

prosecan igrac dobar za nasu ligu.
S

SegaMega89

pre 27 dana

Davno sam pisao da je Majstorović imao veće i bolje predispozicijre od Vidića u omladinskom fudbalu,čak ni prelazak iz omladinaca u prvi tip nije se osetio i igra je sjajno kod Jokanića ali su onda počeli problemi sa povredama kojima nije bio kraj,nadam se da su povrede iza njega i da će gde god bude otišao za početak biti zdrav a posle pokazati i kvalitet….
g

gostimirovic

pre 27 dana

a ti si neki ekspert pa znas da je veci potencijal od vidica 🤣
P

Peroslav

pre 27 dana

Maajdonovićev vrhunski igrač to je stvarno alarm znači ako se to propusti stvarno ne znam šta onda
P

Pobeda je resenje

pre 27 dana

Red je da Vojvodina,Radnički iz Niša ili Čukarički uzmu titulu i duplu krunu u Srbiji dosta je bilo Zvezde.

Вељко Богдановић

pre 27 dana

Терзићу чуј ме …..

MakarenaMlevena

pre 27 dana

Pazi tebe da čuje...😀

milosveca@gmail.com

pre 27 dana

ko kaze da je najbolji igrac u prvom delu sezone...ovaj tantuz...sto nije igrao tamo gde je otisao i bio makar pola losiji nego inace

Hovioo

pre 28 dana

Bolje dovesti naseg mladog igraca nego neproverene strance.Mlad je,mora da ojaca jos zbog povreda.Nadam se da ce zvezda da reaguje,juce sam pisao na vesto o Erakovicu o njemu,mozzart kao da je znao 😄
t

telepresenta

pre 28 dana

zasto bi trebalo da bude alarm
G

Gosttt

pre 28 dana

E, kad se setim, neki su ga dozivali u startnih 11 reprezentavije, samo da nema Zvezdinih igraca... A on spao na nasu ligu...
t

tim za LK

pre 28 dana

Rosić - Nikolić - Szucs - Majstorović - Barros - Petrović - Đakovac - Ranđelović - Zukić - L. Jovanović - Mulahujsenović

marinko708

pre 28 dana

mlad igrač ima jos za njega nade.

Psycho Machine

pre 28 dana

Najbolje nazad u Vojvodinu,pa i oni ce igrati Evropu. Iznenadno pojacanje i to iz svoje skole.
L

Leao

pre 28 dana

Kakva je to masina od igraca. Povrede ga unistile ali je mlad. Vec godinu ipo ne igra, pre toga bio na radaru milana i junajteda
B

Bolna istina samo

pre 27 dana

Kad ga u 20 sjebu povrede, nikad od njega igrac...

Sterlings Braunfels

pre 28 dana

Imao je dosta problema sa povredama pitanje u kakvom je fizičkom stanju.

rusbre

pre 28 dana

bukvalno u sva tri kluba može da se uklopi sjajan bi bio uz suča sjajan u zvezdi i dobrs zamena za simića u fkp naravno ako je zdrav

MisoK

pre 28 dana

CANNE Jedini klub u kojem bi mogao rehabilitovati karijeru je Vojvodina. Pre svega jer poznaje sredinu, drugo i najvaznije je to da je vosa tim koji bi mogao da nesto napravi u kvalifikacijama.
В

Воша55

pre 28 dana

Назад у Вошу... Недостаје нам ЦБ... Росић- Николић Суч Мајсторовић Барош- Петровић Ђаковца Зукић- Ранђеловић и Чумић ... И кад би се Ј.Милошевић вратио ... Добра екипа
M

Marjok

pre 28 dana

Šteta za momka,kad god bi uhvatio neki momentum i počeo da igra,desi se povreda. Eto Vojvodini prilike da vrati svoje dete,štoper joj je potreban,ako odigra sezonu bez povreda,ne sumnjam da će biti u tefteru ekipa iz jačih liga.
F

Fanste933

pre 28 dana

povreda je to, ipak nije za zezanje
P

Pavle13072014

pre 28 dana

U Partizan ,cekamo te...
N

Natalii29

pre 28 dana

šteta.. ali opet dal ima izvora
t

tiote

pre 28 dana

Ako ga ne uzme Voša pored ovakvog Partizana, onda su stvarno idioti
c

crno beli skaut za DZ

pre 28 dana

u Partizan, novi tandem stopera Majstorovic, Radovanovic….. i obavezno Djukica za trenera, ipak je on spanska skola

Igor Musulin

pre 28 dana

Лудило мозга......
P

Pobeda je resenje

pre 28 dana

Eto stopera za Vojvodinu.
B

Biće zanimljivo

pre 28 dana

U Vošu, pa da prvenstvo bude jako! Hoćemo tri ekipe u Evropi 1
B

Bolna istina samo

pre 27 dana

Tesko da ce Partizan uspeti uci u LK
K

Koja1970

pre 28 dana

Izgleda da su naši klubovi postali odskočne daske!!!
d

dtadic12

pre 28 dana

svi samo prodaju, ne znam sta je ovo
d

dtadic12

pre 28 dana

ali okej mu je to potez na kraju krajeva
N

Nenad Petrovic

pre 28 dana

.... Samo napred...
G

Ghost 0402

pre 28 dana

Ako partizan proda simica odlicna zamena

Dramaturg89

pre 28 dana

Dinamo iz Panceva odlicna odskocna daska a odlican za Evropu i kvalifikacije.
1

1312acab

pre 28 dana

Ma nazad u vojvodinu, treba im stoper, iz njihove je skole, to je vazno zbog registracije za evropu.