Komentari na vest

Afrikanac iz Baltike na meti Zvezde, pominje se cena jača od 2.000.000 evra

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Verovatno jos jedan promasaj,gurati nasu decu.
G

Gle eno ga

pre oko 1 mesec

Terzicu, Marin i Mrkela gde vi idete i cemu se nadate sa ovakvim igracima ili ti pojacanjima ? Jurite sta LS tesko , ali je bitna Super liga . Zasto se ne zapitate da i pored evrope NIJEDAN IGRAC ILI TI KAPITALAC kako ih zovete nece u CZ. Sve koje ste naveli od domacih ni jedan nece -ALI Afrika je tu . Sramota ALI JE VAMA I VISE NEGO ODLICNO.
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Bolje klince da guraju nego strance da dovode
@

@Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Da nema bonus pravila, verovatno bi igrali uglavnom stranci igrali. Imaju motiv da zapnu, da se dokažu, a time se brzo preprodaju.

Sojka888

pre oko 1 mesec

sve je oko para
E

El capitan

pre oko 1 mesec

Protiv Barse nije bio pun stadion jeste ali kad je Ronaldo zuba igrao kao i Stoickov !!! Losa transfer politika i los skauting doveli su do toga da sve manje navijaca dolazi na Marakani treba da Terzica i Mrkelu bude sramota koliko ih dolazi na vojnom lavoru
D

DiMichele

pre oko 1 mesec

Ne shvatam zasto lazete kad postoje videa sa utakmice i kad smo bili uzibo. Protiv Barse je bilo preko 60.000 ljudi, na severu duplo jer je jedan covek stajao na stolici a jedan na betonu izmedju.
L

LFCC

pre oko 1 mesec

Ovo je kao onda u prvom mandatu Milojevica kad su dovodili igrace po njegovom secanju iz Grcke. Na kraju nijedan nije uspeo. Neverovatno je koliko los skauting ima klub na nivou Crvene Zvezde.
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Ne pamtim da nam je iz Rusije dosao dobar stoper
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Le Talek? Isto su iz Rusije dosli i Kanga i Donald i Tiknizjan.
O

Ok

pre oko 1 mesec

Mateus, Elsnik, Enem i Seol i Tirgisjan. Svi ostali stranci mnogo slabije nego u predhodnim klubovima. Druga dvojica zauzimaju mesta Stankovicu i Avdicu koji su mozda bolji igraci. Bacanje para. Dovedite Gudelja, dajte sansu klincima. Bacanje para, pompa kod potpisa, tal a od stranaca nista. Pojurite krilo iz Pafosa koje nas je izbacilo imate i Zarica. Oporavite Arnautovica a imate i Enema ali pare. Nestvarno je da najstariji Katai igra jedini fudbal sa Krunicem.
A

Auhhh

pre oko 1 mesec

Toliki si strucnjak da predlazes krilo iz Pafosa koje nas je izbacilo i Gudelja.
@

@Ok

pre oko 1 mesec

To krilo iz Pafosa je one game wonder, kao sto je bio i Pavkov. Gudelj bivsi igrac, a nikada nije ni bio dobar. Predlazes bezvezne igrace, ali tu si da kritikujes.
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Opet neki galaktikos ......ne dolazi im pamet u glavu , ali i dalje nema odgovornosti za propale transfere ......a i novinari se igraju menadzera , SRAMOTA kada su i novinari poceli da dovode igrace ......pitanje za gospodu iz uprave .....da li vas zabrinjava to sto je losa poseta na stadionu pa cak i na utakmicama u Evropi tako da ste poceli da lazete koliko je ljudi na stadionu .....na primer nekada je protiv Dinamo Tbilsi stadion bio pun a sada i protiv Barselone i u LE nije ni jednom bio pun zapitajte se zasto je to tako a kako ste nastavili bice i gore
H

Hahahahahah

pre oko 1 mesec

Kakva laz, protiv Tbilisija nije bilo vise od 30.000, znam jer sam bio. A postoje i dokazi na Jutjubu. Uz to tada je to bila borba za goli zivot, sada smo kao spasili Zvezdu i ne zanima nas. Uljuljkali smo se mi zvezdasi, mada i narod generalno ne prati sport vise zbog molova, kafica i kladionica. U kladionicama vise ljudi nego na stadionima.
D

DiMichele

pre oko 1 mesec

Protiv Barse je bilo preko 60.000.
n

nbg

pre oko 1 mesec

Bio je poluprazan stadion,bio sam na zapadu.

Peca0007

pre oko 1 mesec

Svi idu u zvezdu
m

milena11.11.

pre oko 1 mesec

Klasično pranje para i ugradjivanje u procente.
M

Milenice

pre oko 1 mesec

Odakle se ti razumes u ovo??
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Marin odlicno radi posao,bice dobrih pojacanja a i Terza ce da se otvori za lovu bar za 4-5 igraca,nana nana liga sampiona liga sapiona luga sampiona
G

Gost Đape

pre oko 1 mesec

Sram vas bilo nesposobnjakovići! Potpuno ste urušili Zvezdu, dovodeći fudbalske cepanice iz Afrike! Rasterali ste gledaoce sa Marakane sa vašim Afrikancima! Ako ovako nastavite Zvezda će se ugasiti, jer te vaše brljotine sa Afrikancima neće niko da gleda! Pravi navijači Zvezde su dovedeni u situaciju letargije!
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Pravi navijaci Zvezde dolaze na stadion. Tvoji izgovori i homofohija su bljutavi.

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

bolje da traze i kupuju krilne igrace
N

Nek dodje da

pre oko 1 mesec

nadje ženu u Beogradu na vodi pa može posle negde u Poljsku ili Austriju da nadje novi angažman...
F

Fakat

pre oko 1 mesec

Dovedite prvo trenera....
G

Gost Rider

pre oko 1 mesec

Kakvi licemeri,prodaju skupo a dovode Africke kombinacije koje se u 70%slucajeva pokazu lose generalno!Sta nam rade a svi cute jbt..Neko ce reci pa sta imamo rezultate?Pa imamo i najslabiju ligu u Evropi,jedino mozda Crna Gora,Makedonija od fudbalskih zemalja ima slabiju ligu od nase
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

A kako smo to mi odgovorni za ligu? Kad pricamo o rezultatima govorimo da ih ima Zvezda. Hteo bih ja i da ostali udju u grupe, ali kako smo mi krivi za to?
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

A nase mlade stopere prodaj ,zaradi ,pa vrati ,nije vise u tom ritmu ,i samo upropaste igraca ,dovedu stranca guraju ga a slabe igre
b

bbgarko

pre oko 1 mesec

Ma hajde bre,pored toliko nasih oni crnce dovode. Dajte priliku nasim igracima koji sigurno imaju talenta

Jo Mo

pre oko 1 mesec

Postaćemo AFROKINA ( SRBIJA ) Zar ne postoji neki naš igrač? Iso vazi ibza Kosarku, za koga mi bre navijamo? Ovakva politika kluba tera i ovo malo navijaca tj simpatizera sa stribina! Isto važi i za kk .
M

Markan77

pre oko 1 mesec

Ajd barem je neko mlađi od 35 godina..
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Odlican igrac,jako visok a brz kao munja,mogao bi biti dobro pojacanje bar ovako na prvu
P

Pst

pre oko 1 mesec

Ovako na prvu nemas poima kao i on. Nije dobar Erak pa ces zato toliko platiti ovog kojeg kao Babiku ne znas sta ces.
J

Jasmina65

pre oko 1 mesec

Samo nam on fali bice promasaj

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

koji ce nam afrikanac dovedite brazilca iz neke nize lige igrali su bosi a ovi afrikanci na steroidima samo problem
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre oko 1 mesec

Iz tima koji je šesti u ruskom prvenstvu u tim koji se bori za LŠ i proleće u Evropi. Gde li samo nalazite ovakve likove? Ili je fratello počeo poslove preko svoje ruske veze. A nije ni da dr. Generalni nema veze sa njima.
I

Ivaaaaa6

pre oko 1 mesec

ajdeeeeeeeeeeeeeee

mladen misic

pre oko 1 mesec

Biće on stub odbrane Zvezde
I

Ivaaaaa6

pre oko 1 mesec

ajdeeeeeeeeeeeeeeee
I

I ovde Terzinih botova koliko hoćeš

pre oko 1 mesec

Majko Sveta! Gde li samo nalaze ove kombinacije.
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

Samo da ne bude klasična priča: platiš milione, a posle ga traže po terenu dvogledom 😅

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Da kupe stopera malo lošijeg od ovog Brazilca, budalastina!
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Kad čujem “Afrikanac na meti Zvezde”, odmah znam da će klipovi na YouTube da se gledaju do 3 ujutru 😂
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Dva miliona za igrača iz Baltike? Zvezda baš rešila da ne štedi ovog leta 😄
Д

Делије Сарајево

pre oko 1 mesec

Ма ко су ови , ко ли их проналази
J

Joker Nole

pre oko 1 mesec

Realno, šta god da se dešava u kvalifikcijama i koju god grupnu fazu/ligu igrali za nas je premija jer od ulaznih/izlaznih transfera tokom leta ne zna se ni koliko, ni ko će ko igrati, očigledno će biti dosta tumbanja i krpljenja odredjenih pozicija do 1.septembra

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

prodju sto imena i nijedan ne dodje.tako je svaki prelazni rok

Povlo6

pre oko 1 mesec

лоша игра тренер никакав

Dacha90

pre oko 1 mesec

Srbija jedina afrička kolonija

Aleksandar Vranić

pre oko 1 mesec

Iskreno, nikad čuo za ovog igrača, da ne budu bačene pare samo.
P

Predikat

pre oko 1 mesec

gde nalazite vise ove znj igrace

sile sile

pre oko 1 mesec

Daj boze da je neko poput Djige

Ivan Selenic

pre oko 1 mesec

jis jedno u nuzu fejk pojacanja,nazalost.

Meda74

pre oko 1 mesec

Veliko pojačanje 🤔

Steksus123

pre oko 1 mesec

Tresla se gora, rodio se miš. Zvezda js imala najbolji tim i igru sa Slavišom Stojanovićem
P

Pjer

pre oko 1 mesec

Jel moze jedno realno i razumno pitanje? Dal mislite da taj igrač može da prodje da ga nevide Spartak, Zenit, Krasnodar... A da ga vidi Zvezda a njima ispred nosa, znači da je polovnjak....
X

XD

pre oko 1 mesec

Kako Tiknizjana nisu videli?
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Los rezon. Onda treba da dovodimo samo iz Crne Gore i Makedonije? Djigu nisu videli Bazel i Jang Bojs, pa onda Sent Etjen i Pariz? Stamenica nisu videli Kopenhagen i Mitjiland? Mateusa nisu videli Porto i Sporting, zasto ga je Braga pustila?

Ivan L

pre oko 1 mesec

Treba se distancirati od pojacanje iz ruske lige, znamo ta pojacanja, Fibel je isto dosao odatle kao pouzdan igrac.
A

Auyuy

pre oko 1 mesec

Rezon ti je nikakav. Kanga, Donald, Tiknizjan, Le Talek... svi iz ruske lige.
H

Haris101

pre oko 1 mesec

zamilsli kad su jaci od super lige sta onda reci
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Hahaha 15 nek traze nove klubove,dolaze novih 20 igraca

milosveca@gmail.com

pre oko 1 mesec

dosta crnih igraca u srpskom fubalu

Dakara

pre oko 1 mesec

Još jedno "pojačanje" u nizu promašenih investicija
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Mislim da će se proslaviti sa ovim

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Ima bolju statistiku nego neki napadači, uzimaj to, ne pitaj koliko košta

ilke1980

pre oko 1 mesec

Jak i kvalitet je na njegovoj strani

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Interesantan igrač nadam se da će opravdati toliko keša.

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

odlicno pojacanje,veoma dobar igrac

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Daj Bože da se opet pogodi sa defanzivcem kao što je bio Điga.
P

Pjer

pre oko 1 mesec

Pa koliko se sećam tom Djigi se 80 pošto ljudi smejalo...

Matija Milutinovic

pre oko 1 mesec

Dobar je gledao sam ga pouzdan igrac

KAYA

pre oko 1 mesec

Odlicano pojacanje samo napred!!

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

jako interesantan igrac

Semir88

pre oko 1 mesec

Ovaj će da prođe kao Bađo i ostala pojačanja. Najure ih posle jedne polusezone.
M

Mamma mia

pre oko 1 mesec

Ali lova iz Zvezde ispari.
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

bice ovo tipicno pojacanje u stilu babike samo malo love da se opere
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Odakle tolke gengee?
S

Sima0

pre oko 1 mesec

Afrikanac...ma nemoguće! Ne daj Bože da je neki Srbin!
G

Gost Željko

pre oko 1 mesec

Nećemo Nejtana Gasamu iz Baltike. Potreban je bolji igrač od Gasame na poziciji centralnog beka. Hoćemo Nasera Đigu iz Vulverhemptona, Lijanka Vojnovića iz Atletiko Mineira ili Lukasa Fasona iz moskovske Lokomotive. Zvezda ne može da kupi Đigu, ali može da ga uzme na jednogodišnju pozajmicu pod uslovom da ga ne otkupi Glazgov Rendžers od Vulverhemptona. Ako hoće Lijanka, mora Zvezda da plati neko obeštećenje Atletiko Mineiru. Najrealnija opcija bi bio Fason, jer mu ističe ugovor na kraju sezone. Inače, Fason je levi štoper kao Gasama.
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

E ovo je odlican komentar. Ne pljuje se na slepo, covek se ne slaze sa izborom ali daje validne opcije kao zamenu. Ali kad vidim da neko napise komentar a nije odgledao 3 cele utakmice u zivotu...
A

Astoria

pre oko 1 mesec

Oko pojačanja Zvezde treba konsultovati trio fantastiko: - Bradu, radnika obezbeđenja koji ne propušta nijednu utakmicu - Miška Taksistu, kojeg u fudbalu ne možeš prevariti ni za jotu, i - Jovu Trifkovića, koji je lično bio zadužen za razvoj ovog igrača

Kostur

pre oko 1 mesec

Jaka cifra, videcemo
Z

Zašto

pre oko 1 mesec

Rusija? Zašto Markinjos? Šta je veza? Ko je veza?
p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Jako interesantan igrac
S

Saša_PFC

pre oko 1 mesec

Zamislite gde igraca ne primeti jedno 5-6 ekipa Rusije i puste ga da za tako mala para ode u neki drugi klub.Uostalom koliko igrac od 2.mil.evra iz Baltike moze da donese Zvezdi...kada ne moze Baltici da pomogne koja igra jednu prostu livu bez skoro ikakvog takmicarskog znacaja.Zakljucak je da ce to biti jos jedan u nizu igrac koji ce vrlo brzo napustiti C.Zvezdu,bice izvizdan od strane navijaca i bice proglasen za promasaj kluba.
G

Grobaruuu

pre oko 1 mesec

Kako vas nije blam? Inace i Mateusa su propustili Braga, Sporting i Porto, Djigu Bazel, Jang Bojs, Sent Etjen, Pariz, Bukarija ds ti ne nabrajam... on nasao da se nama smeje.
b

bozazvanipub

pre oko 1 mesec

Za takav kalibar skroz okej cena
G

Gost10

pre oko 1 mesec

Odlicna Zvezdina skauting sluzba. Trebalo je ovo iskopat
K

Kratak size

pre oko 1 mesec

Nema sta , bas veliko osvezenje za letnji merkato .
K

Krcmar1

pre oko 1 mesec

Po meni je onaj Milikic iz Zeleznicara bolja opcija ko je pratio nasu ligu zna da je solidan stoper.
p

postic

pre oko 1 mesec

Taj je iz Zvezdine omladinske skole u 17-19 samo sto nije debitovao za prvi tim,mislim da nije ili ako jeste onda mozda utakmicu dve
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Slazem se da su Milikic i Pirgic najbolja resenja iz nase lige. Ali ali.. Oni su se pokazali u nasoj slaboj ligi, veliko pitanje je da li bi mogli nesto u borbi za LŠ i u grupama LŠ? Nikad pre nisu igrali takav fudbal, recimo ovi iz ruske lige igraju protiv aždaja iz Zenita, Krasnodara, Spartaka...
J

Joksa1986

pre oko 1 mesec

Baltika ima dva odlicna stopera i jako dobrog spica, zato i jesu 6 na tabeli Ruske lige a ne bi bilo iznenadjenje da upadnu i medju 5(čak ako bi se odredjeni rezultati poklopili mogli bi i do 3 mjesta). Osim vec ovdje spomenutog Gassame(kojeg osim Zvezde, Paoka, Aeka traze i Antverpen i Šalke) imaju jos boljeg stopera iz Kolumbije zove se Kevin Andrade, kojeg traze Lokomotiva Moskva, Sevilja, Espanjol, Lazio i Midlizbro. Napadac, spic dolazi iz El Salvadora(ima i pasos Kolumbije) zove se Brajan Gil, traze ga Bolonja, Lazio, Parma, Tuluz, Olimpijakos i Majnc. Na ta tri igraca Baltike treba obratit paznju, uz Markinjosa iz Spartaka...
.

.Jokso

pre oko 1 mesec

Nemoj života ti da ložiš ljude
c

crazybet123

pre oko 1 mesec

nisam nesto posebno pratio baltiku... odgledao sam njihov mec protiv zenita i mogu reci da bi nam andrade bas legao... takav igrac bi bio napredak... taj gasama mi se uopste nije svideo
R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Mora da se dovede štopera karakteristika Moukoudi iz AEKA.
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Jak, visok, ali prespor.
A

Anamija

pre oko 1 mesec

Suludo, nenormalna, bedna borba za poene...

Milos Miletic

pre oko 1 mesec

Opet polovnjaci
M

Markomili

pre oko 1 mesec

Jaka cifra, videcemo
G

Gost011

pre oko 1 mesec

Dosta ispod proseka cena za danasnji fudbal
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Koliko stručnjaka na vestima o Zvezdi. Većina nije videla ovog igrača koji je inače veoma kvalitetan. Baltik a je inače veoma čvrsta ekipa a veliki udeo ima baš igrač o kome je reč.
J

Jka

pre oko 1 mesec

Pa s'obzirom da od 10 pojačanja ubodu dva misliš da su oni stručnjaci??
M

Maya888

pre oko 1 mesec

Prejaka cena...
D

Dzondzulaaak3321

pre oko 1 mesec

Najjace skaute imaju nema sta

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Šta tačno ne valja u vezi sa ovim igračom, za nas neupućene?
P

Power on the north

pre oko 1 mesec

Mene bi bilo sramota da ovo nazivam nekim skautingom!!!Dovodis igraca od 26 leta i kazes on je skautiran!!!Da li oni znaju uopste sta znaci taj posao??Prate se momci od 14,15,16,17... Cak veliki klubovi i nize,ali kod nas je to to!!!Moji sinovi s menadzera ce im naci vise talenata po svetu!!!
L

Luba

pre oko 1 mesec

Bolji sksuting imaju OFK,Radnik,Željezničat itd nego mi.Jeli mi ne možemo kao ostali klubovi našeg rangs da kupimo mladog igrača direktno iz Afrike i J.Amerike za 500 hiljada do milonče da ga razigramo i onda skinemo kajmak. Mi se ponašamo kao Englezi kupujemo gotove igrače. Šta da se radi IMA SE MOŽE SE. Žalosno na koga se sve bacaju pare.

dejanera

pre oko 1 mesec

Ne mozemo. Od Zvezde se ocekuju titule, igranje u LS ili u LE i to ne samo igranje nego mi nismo zadovoljni ni kad udjemo u 24 u LE i lepo se potucemo sa Lilom. Zvezda dovede gotovog igraca iz Francuske (Babiku) koji je prosle godine odigrao 30 utakmica u Ligi 1 i kod nas izgleda kao da nikad nije potrcao a ne da je sutnuo loptu. I sad bi ti da se dovede neki klinac od 16-17 godina, da se plati pola miliona i posle ga prodamo za 50. A sta ako taj iz Afrike poblesavi, kao i nasa deca sto povilene cim dodju do para? Pa nema coveka koji ne bi slozio citavu familiju Terzicu, Mrkeli, Marinu, Mijatovicu .... kako muljaju sa nekim crncimaza koje nioko nikada nije cuo a jos zauzimaju mesto nasoj deci. Dakle tu decurliju mogu da dovedu Cukaricki, IMT ili TSC. Ili kao u Rusiji nekakve Baltike, Soci ili ko vec ali svakako nece Zenit ili Spartak

Nadica Stefanovic

pre oko 1 mesec

samo neka kupuju otpad i da ih napune ostale ekipe
M

Mire.111

pre oko 1 mesec

Uf bre.. Ruska liga...

Zvezdas1989

pre oko 1 mesec

Kakav ovaj,lepo zahvaliti se Arnautovicu i dovesti Jovica da ti mu isti ugovor,barem znamo da ce da gine za Zvezdu.Ako ne moze on onda dovesti Pjeroa iz Aeka dok je igrao u Haifi zverina bio.Grujica u vezni red.Kostic na krilo beka i Gacinovica.Jos samo Ante Rebic i pola Ajntrahta u Zvezdi
K

Kronos

pre oko 1 mesec

Jović da gine za Zvezdu?! 😂 Ko te to slagao
8

8

pre oko 1 mesec

Šta ti dečko radiš , ccc

Ruzica70

pre oko 1 mesec

Najbolji su na svetu za skaute

djole.

pre oko 1 mesec

Sada i u fudbali samo afro kao u košarci.

Ranijeri

pre oko 1 mesec

Ako kupe Gasamu i Markinjosa iz Spartaka Zvezda ce se ozbiljno pojacati
K

Kronos

pre oko 1 mesec

Taj je nečija kombinacija.
j

jocy9933

pre oko 1 mesec

Ne bi bilo lose pojacanje
0

026

pre oko 1 mesec

Ovi naši samo Afrikance umeju da dovode preplate ih milionski pa nakon 4,5 mečeva nagoveste da će biti promašaji da poentiram što je više para to sve gora pojačanja dovodimo....samo neke primere da navedem Bakajoko Dioni Kulibali Tomane Garsija Sumaila Milson Babika Ovusu....treba umeti toliko promašiti.
п

пола од ових

pre oko 1 mesec

нису африканци хахахах
A

A1994

pre oko 1 mesec

Znaci sad se dovode igraci iz Rusije i Madjarske... Na to smo ograniceni.
I

Ivan112

pre oko 1 mesec

Jajahahahah bravo kralju
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Rodrigau nije klasa
m

milos987

pre oko 1 mesec

Najbolja skauting sluzba na svetu

zorankoscica

pre oko 1 mesec

Opet neki bosonogi koji nemaju blage veze sa fudbalom
N

Navijač Zvezde

pre oko 1 mesec

Kad bi neko iz uprave Zvezde bar pogledao ove komentare i slične, sigurno bi bolje prošli sa pojačanjima nego sa njihovim izborom igrača. Po meni ima u Švedskoj ligi (Allsvenskan) odličan igrač za male pare, a igra desni krilo, po potrebi može da bude i 9 ili 10. Radi se o igraču Isak Bjerkebo i koji nastupa za Sirius koji je trenutno na prvom mestu, a on j najbolji strelac sa 8 golova na 7 mečeva. Gledao sam ga protiv Kalmara i Malmea, ima dribling, brzinu, ne čeka da se namesti pa da šutne, nego odmah i trenutno mu je cena 800.000€, a ima samo 24 godine. Mislim da bi se baš dobro ukopio, a Zvezda ionako nema neko dobro desno krilo. Mislim da se Zvezda ne bi zeznula sa njim. I da, nisam neki preveliki stručnjak, samo je ovo neko moje objektivno viđenje. Sportski pozdrav!
R

Rezzapereca

pre oko 1 mesec

Dovodi se onaj gde moze najvise da se izvuce i opere para
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Cena je 800.000 jer se jos nije apdejtovala.Ima gol ili asistenciju na svakoj utakmici.To ce da skoci kad updajtuju transfermarkt.Ne bi ga taj klub dao ispod bar 5x od tih te cifre.A i veliko je pitanje jel bi taj igrac hteo da dodje u Srbiju iz Svedske.Pre ce da ceka neku ponudu iz cempionsipa,Nemacke,Holandije,Belgije ili tako nesto,nego da igra ovde protiv Surdulice,Macve,na krovu trznog centra protiv Vozdovca itd.Nit su uopste te cene nuzno merodavne.Moze igrac da kosta 800.000,a da za njega klubovi nude 20 miliona,kao sto je bio slucaj s ovim sadasnjim golmanom Barselone pre nekoliko godina kad mu je cena bas bila 800.000.
Z

Zvezda padalica

pre oko 1 mesec

Francuz koji je preko Bugarske zavrsio u Kaljingradu. Prica koju ne pricaju oni koji zele da im se trese musema pre utakmice na centru igralista.
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Igor Thiago,koji je igrao u Bugarskoj,sad igra za Brentford,vredi 50 miliona i traze ga klubovi kao Bajern,Siti,Celzi,Atletiko.Njima ne smeta sto je igrao u Bugarskoj.Sta vi ocekujete za par miliona?Iz Barselone da dodje neko?Andrej Djuric,Anan,Luka ilic,to su igraci od par miliona.Ako je bolji od toga,super,a za par miliona ne moze ni Ciki Begeristajn da ti dovede klasu od igraca.
A

Aca Smederevac

pre oko 1 mesec

Na mega giga igračima handelu i još 3 ili 4 nebitna nkcz pukla 7 mileura.
G

Galek

pre oko 1 mesec

Ako dođe i potpiše ugovor omda ću ga komentarisati. Do tada ništa.

Милош Гроздановић

pre oko 1 mesec

mislim da ovaj nije za našu ligu..

Vajta66

pre oko 1 mesec

Pa posle ode za 20. milke, hehe tako se to radi
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Kreće mađija...

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

samo afrikanci uzimaju

Radojkovic Milos

pre oko 1 mesec

Baltika primila najmanje golova uz Zenit u prvenstvu...ali brate, odakle kopaju ovakve igrače...nije to pojačanje za ligu šampiona aman
K

Krunara

pre oko 1 mesec

Kako Deki nema levonogog štopera kad nam trenutno svi štoperi imaju po dve leve noge?
C

Cuculj

pre oko 1 mesec

Pratim ga već dugi niz godina, ništa posebno, nema igre u dva pravca, igra glavom nula. Bacanjw para. Takvi kod nas na tone.

kristinica2023

pre oko 1 mesec

Da mi je znati gde nalaze ove igrace?

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Samo afrikance i uzimaju

Jelena Lukic

pre oko 1 mesec

Gde li ih nalazimo...
O

OFK Beko

pre oko 1 mesec

Samo uzimamo igrace iz Rusije. Da su dobri igrali bi negde drugde.
Z

Zvezda 91

pre oko 1 mesec

Kada vec prodajemo igrace za 15,20 miliona mogli bi da dovedemo nekoga od 10!?
L

Lolol

pre oko 1 mesec

Xaxaxaxaxa Kreću kombine
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Dobro dodje svako dobro pojacanje

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

Терза одлази. Одмах.

Djordje Jovanovic

pre oko 1 mesec

Gde samo nalazimo ove igrace pa ovo nije
Д

Драгиша Мишовић

pre oko 1 mesec

Али ти штопери из Русије,ни са једним се нисмо усрећили,Фибел,па Родригао па Дркушић...све споро и тромо,ево сад још један...надам се да неће доћи до сарадње
D

Dmtr

pre oko 1 mesec

Le Talek Damijen
S

Scout13

pre oko 1 mesec

Aek i Paok imaju dobro razvijenu skauting službu, ali sam mišljenja da ovog momka ne bi dovodili kao prvu opciju. Takođe sam mišljenja, da u ovoj ekipi Crvene Zvezde, ovaj momak ne bi doneo nešto mnogo, i da bi trebalo razmisliti o boljem rešenju. Štaviše, Stefan Gudelj je momak kom treba pružiti priliku. Ostaviti Erakovića i Veljkovića ( drugog bar do zime ), Ucheni namestiti minute i dodati još ovoliko novca i dovesti kapitalnog štopera. Moja iskrena želja je Marcel Ratnik.
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Marcel Ratnik ima 1.8 miliona platu i ugovor do 2029 u saudijskoj arabiji,uz ko zna kakve sve bonuse.Cak i da zvezda hoce da ga placa 2 miliona godisnje,i da on uopste hoce da igra srpsku ligu,jel mislis da bi ga taj klub uopste prodao osim ako nije neka astronomska cifra,tipa 10 miliona?
N

Nad Malijem

pre oko 1 mesec

živa vatra seva....
m

mladi23

pre oko 1 mesec

Gde samo nalazimo ove igrace pa ovo nije normalno..

Crnipanter3

pre oko 1 mesec

Samo jeka se pojacavaju

Crnipanter3

pre oko 1 mesec

Pa dobro realna cena

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Играо је Русији против њега па зна шта може да очекује, мислим да је добар избор
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Dobro bi doslo svako pojacanje
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

bravo za mrkelu i marina odakle vade te budake vise,i onda se ceka kataji i ivanic da donesu prevagu

Vukasin Nikolic

pre oko 1 mesec

nisu trebali da puste ovusua
P

Počelo

pre oko 1 mesec

počelo,opet sve po starom ......
C

Czz

pre oko 1 mesec

Sad kad nakrcamo stopera i spiceva a onda u poslednji momenat na vrat na nos popunjavaj goruce pozicije… svake godine isto
n

na slici više

pre oko 1 mesec

deluje kao levoglav nego levonog...

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Bio bi Crvenoj Zvezdi od velike koristi kad bi došao na Marakanu