Komentari na vest
Adams Hamadu iz Uba u Šabac: Mačva pronašla napadača u Jedinstvu
m
macvaexpres
pre 4 dana
Gojkov i Purtic ce u Macvu prvereno
N
Nenad1246
pre 4 dana
SLS je po kvalitetu za tri koplja iznad PLS! Ovaj Hamadu se neće videti! Može li neko zamisliti njegove nastupe šrotiv Zvezde, Vojvodine, Partizanja, Železničara ili Čukaričkog! To če biti "terra australis" (nepoznata zemlja) za ovog fudbalskog mediokriteta! Bolje je Mačvi da je dovela nekog srpskog fudbalera, umesto ove fudbalske cepanice!
Trifke1970
pre 4 dana
Da mi je neko rekao da cu doci da komentarisem ovo u 06:25 ujutru ne bi mu verovao. Ali mora se priznati dobro poslovanje i dobar posao uprave!!
Č
Čdčssl
pre 4 dana
Trebalo je dovesti Denzela pre svega ali i Emina pre ovog mada nije ni ovo loše... Ali Mačvi trebaju bolji igrači za opstanak
Ticma95
pre 4 dana
Dobar spic......
mozzart-gost
pre 4 dana
Mačva u plejofu sledeće sezone.
No name
pre 4 dana
ko je bre ovajjj
KuukYY
pre 4 dana
о цему ми рпицамо
C
Chica
pre 5 dana
Не ради се више добро на Убу и то је почело од уласка у Супер лигу када су отишла четири најбоља играча међу којима Кари и Зубаиру. Довукли су гомилу лоших играча и тек се мало стабилизовали у другом делу првенства. 45 играча је прошло кроз екипу. Отшао је почетком године Хорд, Абаз… Јединство је до сада раскрчмило један солидан суперлигашки клуб. Очигледно је присутно мешетарење менаџера и да се Матић више не пита и да му је спласнуо ентузијазам. Ко још продаје најбоље играче кад уђе у виши ранг? Продали су сад Амадуа, ако продају Дензела, Енока…ето нас догодине у српској лиги. Волим Јединство али не верујем више у неки напредак а искрено ни у Матића.
T
Talovi city
pre 5 dana
Bolje Srpska liga i ,,naše " Jedinstvo,nego super liga poligon za menadžere...uostalom,poseta govori sve...više ljudi gleda Radnik u zoni...
Popokatlpetl
pre 5 dana
Ako budu pogodili dobro ce zaraditi sa njim
Mihajlo Milenkovic
pre 5 dana
Dolaze pojacanja, videcemo kako ce to preneti na teren.
I
Ivanab00
pre 5 dana
Dobar je napadac samo napred
Alek
pre 5 dana
Dobro se radi u Ubu, mozda ponovo budu u super ligi
T
Tamnavac
pre 5 dana
Slabo si rodjo obavešten...
C
Chedo
pre 5 dana
Izgleda da Macva i Zemun imaju samo jednu jedinu namjeru ove sezone, a to je da napumpaju cijenu jednom mladom igracu i da ga zavale nedje u Cesku ili Belgiju. O opstanku u ligi i ne razmisljaju. Bijela zastava i prije pocetka.
H
Hmmm
pre 5 dana
Bravo za Macvu. Zapao mi je za oko momak, ima brzinu, ima trkacke mogucnosti, solidan je i sa loptom. Verujem da moze eksplodirati ove sezone.





.jpg.webp.webp)


