Komentari na vest

Adams Hamadu iz Uba u Šabac: Mačva pronašla napadača u Jedinstvu

m

macvaexpres

pre 4 dana

Gojkov i Purtic ce u Macvu prvereno
N

Nenad1246

pre 4 dana

SLS je po kvalitetu za tri koplja iznad PLS! Ovaj Hamadu se neće videti! Može li neko zamisliti njegove nastupe šrotiv Zvezde, Vojvodine, Partizanja, Železničara ili Čukaričkog! To če biti "terra australis" (nepoznata zemlja) za ovog fudbalskog mediokriteta! Bolje je Mačvi da je dovela nekog srpskog fudbalera, umesto ove fudbalske cepanice!

Trifke1970

pre 4 dana

Da mi je neko rekao da cu doci da komentarisem ovo u 06:25 ujutru ne bi mu verovao. Ali mora se priznati dobro poslovanje i dobar posao uprave!!
Č

Čdčssl

pre 4 dana

Trebalo je dovesti Denzela pre svega ali i Emina pre ovog mada nije ni ovo loše... Ali Mačvi trebaju bolji igrači za opstanak

Ticma95

pre 4 dana

Dobar spic......

mozzart-gost

pre 4 dana

Mačva u plejofu sledeće sezone.

No name

pre 4 dana

ko je bre ovajjj

KuukYY

pre 4 dana

о цему ми рпицамо
C

Chica

pre 5 dana

Не ради се више добро на Убу и то је почело од уласка у Супер лигу када су отишла четири најбоља играча међу којима Кари и Зубаиру. Довукли су гомилу лоших играча и тек се мало стабилизовали у другом делу првенства. 45 играча је прошло кроз екипу. Отшао је почетком године Хорд, Абаз… Јединство је до сада раскрчмило један солидан суперлигашки клуб. Очигледно је присутно мешетарење менаџера и да се Матић више не пита и да му је спласнуо ентузијазам. Ко још продаје најбоље играче кад уђе у виши ранг? Продали су сад Амадуа, ако продају Дензела, Енока…ето нас догодине у српској лиги. Волим Јединство али не верујем више у неки напредак а искрено ни у Матића.
T

Talovi city

pre 5 dana

Bolje Srpska liga i ,,naše " Jedinstvo,nego super liga poligon za menadžere...uostalom,poseta govori sve...više ljudi gleda Radnik u zoni...

Popokatlpetl

pre 5 dana

Ako budu pogodili dobro ce zaraditi sa njim

Mihajlo Milenkovic

pre 5 dana

Dolaze pojacanja, videcemo kako ce to preneti na teren.
I

Ivanab00

pre 5 dana

Dobar je napadac samo napred

Alek

pre 5 dana

Dobro se radi u Ubu, mozda ponovo budu u super ligi
T

Tamnavac

pre 5 dana

Slabo si rodjo obavešten...
C

Chedo

pre 5 dana

Izgleda da Macva i Zemun imaju samo jednu jedinu namjeru ove sezone, a to je da napumpaju cijenu jednom mladom igracu i da ga zavale nedje u Cesku ili Belgiju. O opstanku u ligi i ne razmisljaju. Bijela zastava i prije pocetka.
H

Hmmm

pre 5 dana

Bravo za Macvu. Zapao mi je za oko momak, ima brzinu, ima trkacke mogucnosti, solidan je i sa loptom. Verujem da moze eksplodirati ove sezone.