""

Vitorul diše za vrat Steaui, Budeskuove čarolije nisu pomogle Astri (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 29.04.17. | 21:38

Dve asistencija najboljeg igrača koji je slovio kao pojačanje Crvene zvezde zimus

Konačno je pobedio Vitorul u rumunskom plej-ofu. Ekipa Georgija Hadžija na svom terenu je savladala Astru Đurđu sa 3:2 u meču osmog kola doigravanja za titulu i izjednačila se po broju bodova sa Steauom.

Kod gostiju je opet odličan bio Konstantin Budesku, ali ni njegove dve asistencije nisu bile dovoljne da Astra izbegne poraz.

Gosti su poveli u 12. minutu preko Danijela Nikulaea, ali je Vitorul preokrenuo do kraja prvog poluvremena. U 40. minutu Vlar Morar je pogodio iz penala, a tri minuta kasnije domaćin je poveo autogolom Sapunarua.

Sve dileme oko pobednika otklonio je Georgi Tukudean pogotkom u 77. minutu, a poraz gostiju ublažio je portugalski internacionalac Žeraldo Alves.