""

Viktor preporodio Betis, Kastro je neuništiv (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.01.17. | 18:13

Sa novim trenerom, zeleno-beli su sve bliže sredini tabele

Tri pobede u šest mečeva u Primeri. To je bilans Betisa sa Viktorom Sančezom na klupi. Za isti broj pobeda, njegovom prethodniku Gustavu Pojetu je bilo potrebno čak 11 utakmica. Zato je i smenjen.

Betis sa Viktorom polako beži iz opasne zone i njegov angažman se pokazuje kao opravdan. Računajući i Kup kralja, betis sa Viktorom kao trenerom na svom terenu ima bilans od četiri pobede i jednog remija.  Danas su zeleno-beli savladali driektnog rivala u borbi za opstanak - Leganes. Betis je u Sevilji skinuo skalp novajliji rezultatom 2:0.

Posle izjednačenog prvog poluvremena i malo dobrog fudbala u prvom poluvremenu, Betis je prelomio goste u drugih 45 minuta. Tek što je počelo drugo poluvreme, neuniptivi veteran ruben Kastro je načeo Leganes posle prelepe asistencije Danija Sebalosa. Od 19 golova Betisa u Primeri ove sezone, iskusni napadač je postigao čak osam!

Sve dileme je rešio italijanski rezervista Kristijano Pićini golom u 85. minutu. Srpski vezista Darko Brašanac je ušao sa klupe u pobedničkom timu i odigrao poslednjih pola sata susreta.