""
""

Verder se ponovo mučio, ali konačno pobedio: Hanover pao u Hanoveru! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 03.11.13. | 19:41

Novo iznenađenje nije dozvolio Santijago Garsija, koji je četiri minuta pre kraja postavio konačan rezultat na ovom meču, nakon pravog karambola u petercu gostujućeg tima - 3:2

Konačno je svanulo i Verderu! Ekipa Robina Duta morala je pošteno da se pomuči na svom stadionu, ali je to ovoga puta urodilo plodom protiv nesrećnog Hanovera – 3:2 (2:2).

Utakmica na Vezeru počela je penalima, koji su u 20. i 25. minutu svirani na obe strane. Prvi su do vođstva došli gosti i to golom Huštija, dok je nešto kasnije Hant doneo poravnanje.

Verder je do potpunog preokreta stigao u 39. minutu, kada je Januzović spakovao pogodak Makaidiju. Ali ni ta prednost nije bila dugog veka, pošto je samo dva minuta kasnije Sakaj topovskim udarcem izjednačio na 2:2.

Oba tima su nakon revije pogodaka iz prvih 45. minuta, odigrala prilično oprezno u nastavku, pre svega Hanover, koji je bio zadovoljan jednim bodom.

Ipak, to nije dozvolio Santijago Garsija, koji je četiri minuta pre kraja postavio konačan rezultat na ovom meču, nakon pravog karambola u petercu gostujućeg tima.