""

Vejavica na Uralu oduvala Mordoviju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 27.11.15. | 17:00

Tim iz Saranska ubedljivo poražen na gostovanju Uralu- 1:3

I ovako je teško na Uralu, još kada domaći tim ima podršku vremenskih (ne)prilika gost nema čemu da se nada. To su na najboljoj koži osetili fudbaleri Morodvije iz Saranska koji su na gostovanju Uralu pretrpeli lak i ubedljiv poraz – 1:3.

Po snežnoj vejavici i nehumanim uslovima za igru duel je obeležio ofanzivni vezista domaćina Sapeta, strelac dva gola. Pomenuti Sapeta ubio je iluziju Mordovije da može da nastavi niz pozitivnih rezultata i pobegne iz opasne zone.

Tim iz Saranska je poveo u 23.minutu golom Pibela, ali je od tog trenutka Ural počeo da pleše po snežnoj podlozi. Tačmije, uradio je to Sapeta koji je prvo glavom u mrežu sproveo centaršut Sapete. Samo četiri minuta kasnije isti igrač kreirao je preokret, nakon odbijene lopte posle slobodnog udarca.