""

Valjadolid do boda za spas (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.02.14. | 23:14

Ljubičasti još uvek traže formu

Fudbaleri Valjadolida odigrali su 1:1 sa Levanteom u premijernom meču 25. kola Primere. Ovaj bod će sigurno više odgovarati domaćinu, koji vodi grčevitu borbu za opstanak.

Ipak, do tog boda Ljubičasti su morali dobro da se preznoje i namuče. Jer, do vođstva su prvi došli gosti i to preko Kasedesusa u 25. minutu.

Ivanšic je izveo opasan slobodan udarac sa leve strane, a najviši u skoku bio je upravo Kasedesus, pa je tim iz Valensije poveo sa 1:0.

Domaćin je uspeo da se vrati u meč već na startu drugog poluvremena, nakon što je Guera iskoristio kompletnu konfuziju u odbrani rivala i loptu nekako sproveo u mrežu.

Priliku da se proslavi propustio je El Žar u samom finišu susreta, kada je sa distance opalio projektil ka golu Valjadolida, ali je Marino, uz najveće napore uspeo da sačuva mrežu i donese bod timu koji tone...