""

Uzeo čarter, spavao tri sata da bi igrao derbi, pa zbog čudnog isključenja završio u suzama (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 09.09.16. | 09:09

Lukas Lima će dugo pamtiti meč protiv Internasionala (1:2)

Nije igrao za reprezentaciju Brazila, ali je dao sve od sebe da bi nastupio za Santos u velikom derbiju protiv Internasionala. Bukvalno sve od sebe. I na kraju se sve završilo (neopravdano) dosuđenim crvenim kartonom u 45. minutu.

Lukas Lima je uzeo čarter let da bi stigao na trening na dan utakmice protiv Internasionala, desetka Santosa spavala je samo tri sata tokom leta kako bi sve to uspeo da odradi...
"Rekao sam treneru da mogu da igram. Lud sam za igranjem u Santosu. Spreman sam", rekao je Lima kada se priključio ekipi.

A, na samoj utakmici - propast. Dobio je dva žuta kartona za koja se jako teško može protumačiti koji je razlog. Drugi, ujedno i isključujući, "zaradio" je jer je sudija protumačio da je Lima odugovlačio sa izvođenjem kornera na kraju prvog poluvremena pri rezultatu 1:1?!

Na kraju je otišao na klupu i završio u suzama... Nisu pomogli ni žustri prigovori sa klupe.

Pogledajte pa procenite da li je ovde bilo elemenata za isključenje.

(FOTO: Printskrin)