""
""

Đukin Valjadolid u krizi, izgubio i od Osasune! Komičan autogol Rubena (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 31.03.13. | 14:25

Ljubičasti vodili od 11. minuta, ali u nastavku prepustili pobedu gostima iz Pamplone

Ekipa Valjadolida našeg Miroslava Đukića definitivno se nalazi u velikoj krizi. Ljubičasti su i četvrti put u nizu ostali bez celog plena, a bolji od njih ovoga puta bili su gosti iz Pamplone - 3:1.

Valjadolid je poveo u 11. minutu komičnim autogolom Rubena, koji je pokušao da interveniše ispred svog golmana, ali je umesto u korner, loptu poslao u svoju mrežu.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, međutim, u nastavku potpuni preokret i to za svega dvadesetak minuta.

Junak preokreta Osasune bio je Enrike Sola, dvostruki strelac u 50. i 60. minutu. Tačku na ovaj susret stavio je De las Kuevas, kada je u 69. minutu pogodio za 3:1.

Ovom pobedom tim iz Pamplone prekinuo je seriju od tri poraza i napravio veliki korak ka opstanku. S druge strane Valjadolid je i dalje bezbedan u sredini, ali bi morao u narednih nekoliko kola da popravi formu ukoliko ne želi da upadne u probleme...