"Ugo Vijana i Van Persi"

Ugo Vijana junak Brage

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.03.13. | 23:06

Iskusni napadač sa dva gola najzaslužniji za pobedu svog tima na gostovanju Žil Visenteu - 3:1

Ugo Vijana i Van Persi

Zahvaljujući dvostrukom strelcu Ugu Vijani Braga je kao gost savladala Žil Visente rezultatom 3:1. Nekadašnji napadač Sportinga, Njukasla i Valensije doveo je svoj tim u vošstvo u nadoknad prvog poluvremena. Bio je ovo peti pogodak iskusnog golgetera. Domaći tim je preko Huga Vijere izjednačio rezultat i tako prekinuo seriju Brage od tri meča bez primljenog pogotka. Krenula je Braga tada svim silama ka golu Žil Visentea što im se isplatilo u 81. minutu kada je Vijana postigao svoj drugi pogodak na meču. Konačan rezultat na meču postavio je Ze Luis samo dva minuta kasnije. Braga je ostala na trećem mestu sa 43 boda dok žil Visenteo predstoji borba za opstanak. Trenutno su 13. sa 19 bodova, samo dva boda više od zone ispadanja.