""

Turci ne mogu da opstanu u Rusiji: Krasnodar ima kapital! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 16.02.17. | 18:47

Golom Klaesona ruski tim savladao Fenerbahče – 1:0

Liga Evrope postaje sve tanja slamka spasa sezone za fudbalere Fenerbahčea! Ne ide velikanu iz Istanbula u domaćem prvenstvu, a na silnim mukama će biti u revanš suretu šesnaestine finala masovnijeg evropskog takmičenja, pošto je Krasnodar stekao kapital. I to ozbiljan kapital.

Ruski predstavnik u Ligi Evrope slavio je minimalnim rezultatom (1:0) golom Šveđanina Klaesona već u četvrtom minutu.

Bila je to sjajna akcija i demonstracija odlične kolektivne igre nekadašnjeg reprezentativca Sovjetskog saveza Igora Šalimova. Na posletku lopta je došla do Vandersona, a krilni fudbaler iz Brazila je odlično poslužio Klaesona za još bolju realizaciju. Golman Fenera Demirel je u tom četvrtom minutu ostao na krivoj nozi.

Imali su dovoljno vremena igrači Fenerbahčea da se saberu i pokažu šta znaju. Međutim, kada se sve sabere mogu da budu više nego zadovoljni konačnim ishodom.

Domaćin je bio konkretniji, imao nekoliko solidnih šansi, a najbolji igrač Krasnodara Smolov je u 80.minutu pogodio stativu.