""
""

Traoreu prija Moskva, Armije bez greške protiv Tereka (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 10.09.16. | 21:39

Fudbaleri CSKA prate korak koji nameće lider na tabeli i ruskog šampionata i veliki moskovski rival, Spartak. Armejci su na svom terenu rutinski savladali Terek iz Groznog sa 3:0 u utakmici šestog kola ruske Premijer lige.

Sjajnu partiju pružio je dvostruki strelac, gorostasni internacionalac iz Obale Slonovače, Lasina Traore. On je protivničku mrežu zatresao u 26. i 38. minutu.

Utakmicu će po najlepšem pamtiti i Karlos Strandberg, mladi švedski napadač. On je u igru ušao u 76. minutu i maltene u prvom kontaktu sa loptom postigao gol.

Srpski internacionalac Zoran Tošić dobio je šansu da zaigra u 68. minutu kada je u ekipi CSKA zamenio Alekseja Jonova.

Ekipa iz Čečenije utakmicu je završila sa igračem manje na terenu, jer je drugi žuti karton i isključenje u 60. minutu zaradio Andrej Semjonov.

Moskovljanima, aktuelnim šampionima Rusije, ovo je bila četvrta pobeda u poslednjih pet utakmica u Premijer ligi.