""

Tadić u stativu, Arter nebu pod oblake: Ponovo nema radosti na Sent Merisu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.04.17. | 20:41

Mnogo uzbuđenja, ali ne i golova u Sautemptonu - 0:0

Nikako da krene Sautemptonu na njegovom stadionu. Ekipa Kloda Puela ponovo nije uspela da slavi na svom terenu, iako se od nje to večeras očekivalo. Ali, kada se sve sagleda, domaćin može da bude zadovoljan konačnim ishodom, s obzirom da Bornmut u 79. minutu nije uspeo da iskoristi udarac iz najstrože kazne - 0:0.

Ulogu tragičara utakmice tada je poneo Hari Arter, koji je loše zahvatio loptu, prethodno dobro pokupio i busen trave, pa je ona otišla nebu pod oblake. Ipak, slavlje Bornmuta možda i ne bi bilo zasluženo, s obzirom da je domaćin stvrorio veći broj izrazitih prilika na ovoj utakmici.

Jednu od najboljih nije uspeo da iskoristi srpski reprezentativac Dušan Tadić, čiji je udarac u 38. minutu umesto u golu završio na stativi gola Artura Boruca. Drugu najbolju šansu na utakmici imao je Džej Rodrigez u poslednjim trenucima prvog poluvremena, izašao sam pre poljskog čuvara mreže, ali je usledila blistava odbrana.

Srpski reprezentativac zamenjen je u 80. minutu, kada ga je zamenio mladi Sem Mekvin, ali ni to nije dalo rezultata, pa je ostalo ravnopravnih 0:0.