""

Surdulički KONTRAbas uništava Partizan (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.04.16. | 16:45

Kao nekada Valensije pod Ektorom Kuperom igraju Surduličani u Humskoj

Ludnica u Humskoj. Surdulički Radnik vodi protiv Partizana sa 2:0 u 28. kolu Superlige. Gosti su u prvom poluvremenu održali crno-belima predavanje na temu kako kontrapadom u nekoliko poteza “sahraniti“ rivala.

Kao nekada Valensija, pod Ektorom Kuperom u sezoni 1999/2000 kada su stigli do finala Lige šampiona, izabranici Miloša Veselinovića su šokirali Partizan.

Drugi gol dao je Miloš Deletić u 33. minutu, posle perfektno odigranog kontranapada. U akciji koja je prethodila tom pogotku, Partizan je propustio dve sjajne šanse i usledila je kazna.

U samo tri poteza Surduličani su došli do kaznenog prostora domaćih i zatresli mrežu.

I pre toga su imali igrači Radnika još tri odlična kontranapada u kojima su mogli opasno da ugroze gol Bojana Šaranova.

(FOTO: Youtube printscreen)