""
""

Firt za častan odlazak u Cvajtu, Štutgart ne da Frajburgu u Ligu šampiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.04.13. | 19:33

Švabe na Mercedes Benc areni slavile protiv kandidata za plasman u elitno takmičenje (2:1)

Imao je Frajburg sjajnu priliku da se pobedom nad nezainteresovanim Štutgartom popenje na mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, ali su Švabe pokazale ozbiljnost i gostima otežale put do elitnog tamičenja.

Na Mercedes benc areni domačin je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu. U glavnoj ulozi bio je Martin Hanrik, prvo je asistirao Gentneru, zatim Ibiševiću, a ni kasni gol Santanija nije ugrozio slavlje finaliste nemačkog kupa.

Grojter Firt je kao gost savladao Ninberg sa 1:0 za častan oproštaj od Bundeslige, a jedini strelac na meču bio je Gejs u 27. minutu.