""
""

Stop za Jankovića! Mehelen pao u Genku, Kosanović iz penala ublažio poraz (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 18.09.15. | 23:14

Fudbaleri Genka pobedili su na svom terenu Mehelen sa 3:1 u prvoj utakmici osmog kola belgijske Pro lige. Ovim trijumfom Genk se izjednačio na drugom mestu sa Anderlehtom koji ima utakmicu manje.

To je Genku peta uzastopna pobeda na domaćem terenu nad Mehelenom, na čijoj klupi i ove sezone sa uspehom sedi Aleksandar Janković.

Ipak, večeras gosti nisu mogli da pariraju raspoloženom Genku, koji je poveo već u 15. minutu golom Igora de Kamarga.

U nastavku je domaćin pogocima Kebana i Bijensa stigao do baš velike prednosti, a sliku o Mehelenu večeras donekle je popravio Miloš Kosanović golom iz penala dva minuta pre kraja utakmice.