""
""

Stop za Inter u Bolonji: Neroazuri se ispromašivali... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 24.11.13. | 22:47

Četa Valtera Macarija odigrala samo 1:1 i propustila priliku da se bodovno poravna sa Napolijem na trećoj poziciji

Inter je imao lepu priliku da se izjednači sa Napolijem i dokopa se treće pozicije na tabeli. Ali, večeras im u Bolonji korišćenje prilika nije bilo jača strana, pa su propustili da stignu Napolitance. Inter se propisno ispromašivao u Bolonji i morao je da se zadovolji sa bodom (1:1).

Inter je bio daleko bolji rival, ali je Bolonja ostala neporažena zahvaljujući ranom golom Panajotisa Konea i nepreciznosti gostujućih fudbalera. Već u 12. minutu sevnula je kontra domaćih, Kristaldo je praktično navukao celu odbranu Intera na sebe, a onda lepo proigrao Konea koji nije propustio stopostotnu šansu.

Inter je od tada dominirao, napadao, stvarao šanse, ali... Palasio je u prvom poluvremenu propustio dva zicera, Pereira jedan. Dugo čekani gol za Inter je došao u 51. minutu kada je Džonatan šutirao, a jedan defanzivac domaćih skrenuo loptu u svoju mrežu.

Inter je posle izjednačenja krenuo još agresivnije. Pretili su Guarin, Alvarez, Palasio, a Žuan je u nadoknadi vremena pogodio prečku i Bolonja je uspela da iščupa bod.