"Krajinović"

Srpski niz se nastavlja: Krajinović lagano sa Škugorom, Filip još bez poraza u reprezentaciji!

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.03.15. | 14:26

Dejvis kup reprezentacija vodi sa 4:0 protiv Hrvatske

KrajinovićKada su na teren izsašli Filip Krajinović i Franko Škugor, publika je već mogla da upiše četvrtu pobedu Srbije u osmini finala Dejvis kupa nad Hrvatskom. Prvo, Filip nikada nije poražen za igrajući za nacionalni tim, a kao drugo, Škugor je posle jučerašnjeg poraza delovao skrhano. Na kraju je bilo 2:0 (6:4, 6:1).

Prvu meč loptu, Krajinović je imao posle sat i dvadeset minuta, nije ju iskoristio, ali jeste drugu.

Najzanimljivije je bilo pri rezultatu 3:2 u prvom setu, dok je Filip servirao da odbrani brejk. Tada je odigran gem od 22 poena. Smenjivali su se fantastični potezi na obe strane. Ono čime je naš teniser danas oduševio, bili su fantastični izlasci na mrežu.

Hrvat nije imao odgovor na to u nekim trenucima. Meč je bukvalno potpuno prelomljen u tom šestom gemu, pa od tada nije imao nikakve šanse da se približi.

Poslednji meč će odigrati Viktor Troicki i Mate Delić. Praksa je da se peti meč pri ovom rezultatu ipak ne odigra, no danas neće biti tako.

Đoković i Ćorić više nisu u Kraljevu, njih dvojica su se već zaputila u Indijan Vels.

(FOTO: Starsport)